Univerzum kojí človeka

Človek je od narodenia po celý život duchovným cicavcom, pri stíšení sa následne ukotví na planéte Zem, aby pozoroval a duchovne – mysľou bil chuť poznania jazyka, sací nástroj pre Univerzum – pre aktiváciu a spoznávanie nových zrelých informácií, pre plodnosť rozumu života.

Vždy, keď sme nespokojní a hľadáme Božiu pravdu, jedno v akej súvislosti, stíšime sa, tak sa následne ukotvíme na planéte Zem, aby sme prešli cez štyri fázy života, tak ako to robí rok, čo rok planéta Zem. Boh človeka urobil na svoj obraz, preto zrelý človek v sekunde vie, či je cicavcom pre prítomnú chvíľu, lebo sa s takou problematikou nestretol a potrebuje dobiť informačné baterky, tak ako mobil, počítač, auto …., bez pohonných látok, je človek neplodným, tak následne prichádza diagnóza až smrť.

Uvedomením si, že sme duchovnými cicavcami po celý život, pri stíšení sa následne ukotvíme na planéte Zem, vždy je v prítomnej chvíli situácia a emócia NIE, kde si cez blížneho aktivujeme nový program vo svojich bunkách, kde následne rozum prijíma informáciu podľa svojho želania. Hľadá človek Boha? Slovo BOH znamená: ,,Bohatstvo osobnosti hľadám“, tak sa človek zapája do tvorivosti, aby nachádzal svetlo žiary života.

Všetko meriame na jazyku, jazyk je naším obetným stolom, ktorý vydáva oheň tvorivej sliny života. Vždy človek vedome vie, s kým spolupracuje, prezrádza ho úmysel: pomôcť rásť sebe, blížnym a čistiť sa súčasne s planétou Zem, alebo uškodiť, rozkladať seba, škodiť blížnym a planéte Zem. História ľudstva napísala, zaznamenala nejeden príbeh na planéte Zem, kde v aktuálnom čase vládu mal v rukách pravý Ďuro Truľo. S ďurom truľom – nevedomým človekom nevyriešiš nič, nemá potrebné vedomosti, má len svoju pravdu, zanedbáva, krpatí vývoj človeka svojou pýchou, prestal krstiť nové, má len svoje sebecké pravdy, preto každého sebca požehnávajte troma krížmi: prvý kríž – otvor myseľ, druhý kríž – nájdi zrelú chuť na jazyku, tretí kríž – over slovo v praxi, tak sa staneš Božím dieťaťom – cicavcom Univerzum: ,,muž ver inú možnosť“, tak maxi Vesmír Univerzum sa spája s mikro – vesmírom bunkami, aktivuje v človeku nový program, ktorý voláme nápad – oheň života, pre následný pohyb života, čo je to skutok. Človeku nemožno nič dať, ani vziať, každý má svoju výbavu, ktorú si aktivuje, alebo sám zanedbáva.

Dnes je 02.10.2021, číslica jeden nás informuje podľa novodobej krížovej cesty: ,,si Božie dieťa“, číslica dva nás informuje podľa novodobej krížovej cesty : ,,stíš sa“, súčet čísel je osem, číslica osem nás informuje podľa novodobej krížovej cesty: ,,o zákazke života“, ktorá ovláda pľúca, hrubé črevo, čuch. Vyčistíme si vzduch od pandémie fyzicky so sódou bikarbónou: 0,25 litra vody dáme zovrieť, pridáme dve polievkové lyžice sódy bikarbóny, na stôl položíme podnos pre horúce nádoby, položíme pripravený hrniec pre inhaláciu, hlavu si prikryjeme ručníkom a naparujeme sa desať minút, trikrát denne. Človek je fit za dva, tri dni – prastarý recept našich babičiek. Duchovná pandémia je hladom po informáciách, kde vládne démon, pozrime sa bližšie na slovo démon, aby sme ho konečne vyriešili: ,,DOM NÉ“= človek vo svojom tele – dome nemá aktivovaný nový, pokrokový, tvorivý program pre riešenie situácie.

Buďme múdri, stíšme svoju myseľ, pozorujme jazyk, podľa Budhov: ,,chcem vidieť, počuť, chutnať zrelú slinu na svojom jazyku – obetnom stole. Pozorovaním jazyka používame:

  1. zrak – brána k pečeni, žlčníka
  2. sluch – brána obličiek, močového mechúra
  3. chuť – brána pre žalúdok, pankreas, slezinu
  4. pomalým tichým dychom aktivujeme čuch – bránu pľúc, hrubého čreva
  5. svojou vytrvalosťou sme našli hmatateľnú slinu na jazyku – bránu pre srdce, tenké črevo
  6. sme plodní života – brána pre zdravé systémy tela, aby mozog podal zdarný koordinovaný výkon
  7. otvorené jadro bunky – premostenie brány Univerzum s Vesmírom – človekom

Máš pocit, že sa potrebuješ biť? Najprv bijeme, brúsime svoj jazyk, aby vládlo v nás, vľúdne láskavé slovo, teplo života, tak následne dodržíme inteligenciu slušného správania sa, pre Božie deti na planéte Zem, ktoré si plne uvedomujú, že sú cicavcami informácií, ktoré si každý sám vynovuje, svoju múdrosť aktivuje svojou vytrvalosťou, pre zvládnuté nové pokrokové učivo – prax života, a tak dosiahneme vyššieho Ja v rutine života, aby sme následne kraľovali svojim myšlienkam – zime života, slovám – vítali novú Jar života, úspechu zdarných skutkov – žijeme leto života, tak sa stávame majiteľom odbornosti – žijeme jeseň života, užívame si umelecké dielo života, určené pre Božie deti: ,,zdravá myseľ, rozumné pochopené slovo, tak môžeme mať hravý, vychytaný skutok, žiť zákon stvoriteľa.

Naša spoločnosť na planéte Zem je v určitom bode, kde človek má prejsť do Diamantovej doby, otázka znie: ,,prebudíme v sebe Božie dieťa, alebo zostaneme ľud-o-žrútom = vládnu na tvojom hrade – v tvojom dome – v tvojom tele nespracované, neaktivované nové programy? – pre zrelý život človeka – cicavca – kojenca Univerzum. Každý v sebe nosí všetky programy, ktoré si sám aktivuje aktuálnym postavením hviezd, tým udržiava zdravé bunky, ktoré tvoria telo – Vesmír Univerzum človeka.

Vyškoľme v sebe vojenskú disciplínu dvadsaťštyri hodín denne, pre aktívnu silu programov v človeku. Udržujme v sebe najväčšiu hodnosť: prezident svojho tela: ,, prežiť deň s úctou poslania človeka, nachádzať charizmatické chvíle dňa života, dať úctu sebe samému a dobíjať sa cez nevedomosť svojich blížnych, tak v sebe nájdeme slovo: ,,premiér“ – žiť v mieri pokroku – odovzdávanie najnovších informácií pre rast a vstup do Diamantovej doby.

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove: 02.10.2021 3:33

Vytlačiť Vytlačiť