Medailón

Medailón.
Med- sladkosť A- a, I- i, lón- v tvojom lone, objatí.

Medailón na ktorom je na jednej strane had, na druhej strane ryba, v rukách vyvoleného dieťaťa- duše ponúka svetlo nesmrteľnosti- drak.

Tento amulet dáva človeku život, ale keď zabíja, berie človeku život.

Človek zostáva v blude.
Človek, ktorý si myslí, že urobil niečo viac, alebo je niečo viac, stavia vysoko laťku svojej plávajúcej rybe. Ponecháva svoje neriešené veci vyvoleným podsvetia.Tak ponúka sebe ako rybe súš. Ryba žijúca bez vody.

Človek označuje svoje problémi ako neriešiteľné, nemožné podceňuje svoje Ja, vytvára spony- umelé nádrže- diagnózi. Je to neinformovanosť človeka, zly návik, zaviazanosť. Stracame oheň života- draka.

Bolesť je prenik svetla. Kontrolka tela ohlasuje nefunkčnosť v našich bunkách, chybné rozhodnutia, príchádza k nám tisícročná voda, ktorá berie človeku život.

Použitie:
Had je ľudský dych, s ktorým sa všetci hráme, ako beztarostné dieťa- žiara človeka.
Ryba. Zachovať kľud, ako pravý bojovník, ktorý prešiel bránami prísnej meditácie- rovnosť človeka.

Zázračné svetlo. Rovnosť, technika riešenia. Zrkadlo spravodlivosti.

Naučme sa používať svetlo.
Tvoj duch je nazývaný hadom, ktorý meria hlbku tvojho dychu. Tvoj dych sa meria gejzírom-svetla, alebo tečúcej vody, ktorý s ostatnými studničkami- vydýchmi tvoria potok, rieku, more, oceán.

Každý tvoj pohľad má svoje pravidlá, ktoré sa odvíjajú od zrkadla vody- rovnosti. Je to tvoja plávajúca ryba v rôznych hlbkách oceánu. Poznáva ako mapu jaskyne oceánu, každú skrýš. Zdolá každý tlak v hlbinách oceánu je to jej domov- riešenie problémi cez slzy,cez ľudskú bolesť.

Tvoja plavajúca ryba je doma v každom morí. Sú to tvoji učiteľia, ktorý ťa učia byť vedomím človekom. Učiťeľ má byť slasť, sladkosť, úžas… pre jedinca.

Ryba v rieke je tvoje remeslo, ktorá udržiava brehy koryta.

Ryba v potoku, ktorá pozná každý kameň- možnosti rozvoja človeka.

Studnička. Tvoja duša. Tvoje nesmrteľné svetlo, amulet dychu myšlienok v rôznych daroch človeka, krorý hojí každú ranu svetlom tichosti- zrkadlom vody v hlbinách oceánu. Zvládaj tlak vyvyjaný pre tvoju osobu. Hojíš v sebe hlboké rany.

Tvoje úprimné riešenie vytvára čisté zrkadlo nesmrteľný obal svetla-duše ponúka každému človeku stať sa vladárom svojho tela.

Človek je sám sebe lekárom, kľud za vánku- laskavým napomenutým je liekom pre človeka. Stáva sa šamanom, liečiteľom svojho tela.

Svojim kľudom lieči človek boľavé rany svojich blízkych i vzdialených. Ľudská bytosť funguje v programe D-3.

Tak ziskaváme život: „ draka“,- poznávať ruky ktoré sú k nám milé, prijemné. Majú k nám nežný prístup, plne milosti počasť našho učenia.

S pozdravom Anna

Vytlačiť Vytlačiť