Magické čísla metabolizmu človeka

Dnes si pozrieme mapy z ôsmej a deviatej lekcie, dôkazový materiál tlaku pre zdravý beh života – funkčný metabolizmus. Na obrázku vidíme tlak autosugescií pre sýtenie metabolizmu, kde je poriadok na pravom mieste. Čo všetko sa dá vyčítať z čísel pre výživu metabolizmu, to už nechávam na každého, vždy sa všetko odvíja od viet: ,,Miluj svojho blížneho, ako seba samého“. A slovo sa skutkom stalo, s magickou guľou človeka pre vývoj pokroku.“

 1. si/som/ Božie dieťa /magická guľa ochrany/
 2. stíšiš/m/ sa /magická guľa ochrany/
 3. dávaš/m/ všetkému čas /magická guľa ochrany/
 4. pre plodnosť života/magická guľa ochrany/
 5. pre prijatie blížneho /magická guľa ochrany/
 6. pre prijatie nového pokrokového slova /magická guľa ochrany/
 7. slovo Božie žije sedem dní v týždni /magická guľa ochrany/
 8. pre tvoju/moju/ zákazku života /magický pohyb tvorivosti, výživa metabolizmu/
 9. pre tvoju/moju/ múdrosť života /magický pohyb tvorivosti, výživa metabolizmu/
 10. pre tvoju/moju/ vytrvalosť života /magický pohyb tvorivosti, výživa metabolizmu/
 11. pre tvoje/moje/ zvládnuté nové pokrokové učivo v praxi života /magický pohyb tvorivosti, práca s metabolizmom/
 12. pre tvoje/moje/ vyššie Ja v rutine života /udržiavaj silu magického pohybu tvorivosti pre metabolizmus/
 13. pre tvoje/moje/ kraľovanie života myšlienkami, slovami, skutkami, odbornosťou /udržiavaj silu magického pohybu tvorivosti pre metabolizmus/
 14. pre tvoju/moju/ zdravú psychiku a fyziku života /udržiavaj silu magického pohybu tvorivosti pre metabolizmus/

Nákres nás napomína ako zvládnuť pubertu na psychickej a fyzickej úrovni pre výživu človeka. Vidíme čísla obriezky, zrelosti na psychickej úrovni. Vidíme čísla Šípkovej Ruženky na fyzickej úrovni, vždy budeš pracovať s číslami 14, hoci máš šestnásť rokov, inač sa zablokuješ, zhypnotizuješ, zaspíš na 100 rokov. Do 14 rokov človek býva zvedavý a poslušný, v šestnástich rokoch si myslí, že všetko vie, prestáva byť zvedavým a tak prestane vyživovať metabolizmus. Detskou zvedavosťou vyživujeme metabolizmus.

Máme XXXIII. rokov zamatovej revolúcie, Československo viditeľne a počuteľne oslavuje vládu Barabáša. Kde je dôvera? Poučili sme sa? Pozrime si bunku, má presýpacie hodiny: minulosť, prítomnosť, budúcnosť, v znaku rímskych čísel nájdeme takzvaného Ježiša Krista.

Nájdeme hybné slovo tlaku pre rajský život na zemi? Ja osobne si pripomínam sen pred 33 rokmi – február 1989, kde som sa z úprimného srdca chcela stretnúť s Ježišom Kristom, lebo mi bolo vo sne povedané … a sny mi ukazovali pravdivú niť života, teraz nechávam zomierať nespokojnosť, tak neutrálny vodič (nulák) v napätí elektrického prúdu ma pustí ďalej tvoriť, aby som hľadala a našla spokojnosť. Po 33 rokoch skúmania som našla a dopátrala sa k takémuto pohľadu. Môj denník je Vám k dispozícii, môžete si v ňom listovať, tak ako som to Ja svojím rozumom v danej prítomnosti chápala. Chráňme Československo ako Šípkovú Ruženku, od prvej svetovej vojny uplynulo sto rokov, kde nás šípové kríky delili od skutočnej Božej pravdy používať dokonalý scenár žánru našich Slovanov: ,,ROZPRÁVKY,“ v nich sa odráža charakter a odvaha poctivých ľudí, ako spracovať, pokoriť materiál ďura truľa. Vždy sa nájde mocný tím ľudí, ktorí sa pustia do práce, aby spracovali bludný kruh bludárov a našli pokrokové riešenie, len tak spoločne vytvoríme mier vo svojom vnútri a mier v srdciach našich blížnych na planéte Zem, pre pevný kolobeh života. Všetko je takzvanou súčiastkou, ktorú si potrebuješ v tichosti vymodliť, objednať svojou detskou zvedavosťou, aby tvoj celok: telo – duša, duch mohli bezchybne fungovať ako Boží vesmír.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 21.01.2022

Konzultanti: Beáta Vojčíková, Mária Mihaliková V Bardejove: 21.01.2022

Vytlačiť Vytlačiť