Poznaj svetlo človeka

 
 

  • Každá chvíľa sa deje v programe D-3, aby človek videl.
  • Každá chvíľa má pocit- somárske uši, aby človek počul.
  • V strede sa skrýva nos človeka, sila dychu, poháňaná jadrovým motorom. 

Človek pozitívne mysliaci, sa každú chvíľu vydáva na cestu. Štartuje. Všetko šťastie má pri nohách v prítomnej chvíli.

Každú chvíľu sa programuje. Tento program sa nabaľuje  časom a všetko čo sme objednali, všetko sa plní. Niečo sa stihne splniť nám, väčšie zmeny plnia sa deťom. Je to scenár písaný ľudskou mysľou.

Prítomná chvíľa sa stále pýta na zmenu, alebo potvrdenie.
Všetko meníme nádychom výdychom. Každý jedinec dostal cit lásky i nelásky.

 Telo vždy odpovie, pripomína možnosť nového programu duše. Predychávaním a čistým srdcom pozitívneho myslenia, človek prejde peklom- nesúhlasom. Hľadá tri zlaté vlasy deda vševeda.

 Hľadaním riešenia, človek hľadá slnko. Prekonáva tlak zlého pocitu, nachádza riešenie, technológiu napredovanie. Tento stav nazývame psychická pohoda. Získali sme prvý vlas deda vševeda.

Slnko človek berie do svojich rúk. Skúša, majstruje a nachádza plody svojej mysle. Ľudské ruky sa prežiaria činnosťou, ktorú nazývame zdravie. Tu človek dostáva druhý vlas deda vševeda.

To všetko prehrieva naše telo, ktorá sa nazýva zem. Ukladá nové skúsenosti, pocity, chute. Dostáva sa telu nových darov, nových talentov. Donáša a pestuje nové semena. Je obdarovaný silou fyzického tela, chrámu našej duše. Je hriaty, jadrovým ohňom, ktoré poháňa fyzické telo. Každá spokojnosť je dotyk jadrovej energie- slnka.

Tretí vlas deda vševeda človek dostáva, keď delí sa o svoje skúsenosťami. Je to ľudské napredovanie. Človek pomáha človeku myšlienkami, slovami alebo skutkami. Je to rast človeka v každej prítomnej chvíli.

Tu sa dostávame do cieľa s tromi vlasmi deda vševeda.

Človek myslí:
Myslenie človeka môžeme porovnať supermarketom. Je tam všetko možné. Čo premýšľame berieme do nákupného koša. Čo skritizujeme rozbijeme, zničíme. Za to všetko platíme pri pokladni, čo máme v nákupnom košíku, ale aj za spôsobené škody v supermarkete.

Človek dostal dar rečí.
Jazykom máme človeka potešiť,  požehnať, popriať šťastnú ruku vynaliezavosti. Čokoľvek hodnotíme je to len poukázanie na existujúce technológie.

Človek je talentovaný.
Všetko čo druhých si naučil, mne si to naučil,  svoje slobodné Ja. Všetko čo si urobil, chváli sa samo, spokojnosť blížnych i vzdialených.

Prítomná chvíľa je vždy originálna. V ponuke je vždy najnovší tip stroja, najnovšia technológia najnovšie materiáli.

Človek svojou mysľou, slovom a skutkom programuje svoje telo- chrám boží.


Božia tvár človeka. „Človek je stvorený na boží obraz.“


Človek svojou kritikou nabaľuje pre seba nefunkčné programy. 

Náš zlý pocit nás informuje o odpojený jadrovej energie. Jasne vidíme krach v svojom tele. Informuje nás, že potrebujeme hľadať riešenie- slnko. V činnosti, v človeku. Tam kde stojíš, tam je gejzír tvojho pokladu, tvoje šťastie. Nájdeš svoje slnko? Prekonáš bolesť, strach, zlosť….!!! zapneš v sebe motor života?  Zapneš v sebe jadrovú energiu, aby si vstal zo svojej rakvy?


Príklop na rakvu.

Tvoje činy sú úžasné, si jednotka, ale z mäkčeňom na príklope. Chvastáš sa zo svojím dielom, počítaš svoje činy, čo všetko si dosiahol. Aký si mal kríž s ľuďmi v úvodzovkách: „zo psa slanina nikdy nebude.“ Svoj dar života prehrávaš, tvoj chrám zostáva v hrobe , duša ide ďalej bez darov. Dary sú ti odobrané. Zneužíval si svoj talent, svoj nebeský dar. Koľko talentov si dostal, ako si ich rozvíjal, ako si ich rozdával, bol si skúpi, zlostný, mal si strach? Prehral si svoj chrám, strácaš dary života.  

Boli nám dané presne pravidla: Boží zákon nevyvrátiš, ale svoje telo- chrám boží strčíš do zeme.   

Svieti len to čo si podal zo svojej ruky. Pridanie darov.  

Telo vždy odhalí pravdu. Čo si podal z myšlienkami, slovami a skutkami.  

 Človek je strojcom svojej nesmrteľnosti.


Kríž TV.

Pozri sa na svoju situáciu z blízka, tebe známych televíznych programov.

  • každá kritika je horor pre tvoje fyzické telo, pomalé, alebo rýchle elektrické kreslo.
  • Každé stíšenie sa negatívnej energie sú Vianoce, začiatok nového, zrod nového. Hlási sa do služby nový púčik nádeje. Likviduješ nefunkčné energie, vďaka kriminálky.
  • Tvoja radosť je raj na zemi. Zasmiať sa aj zo seba, trénovať a prijímať nové je základ zdravej bunky. Tvoj život sa rovná komédie, kde ty hráš hlavnú postavu.
  • Začína sa tvoja skutočná rozpráva, vyhráva len čisté srdce, tvoja viera.
  • Všetko čo prichádza je božie, treba to riešiť. Je to tvoja energia. Tvoj balzam na telo a dušu.

Spokojnosť rovná sa vodopádu energie.

Nespokojnosť rovná sa gejzíru energie.

Vytlačiť Vytlačiť