Človek je vládcom svojej bunky

Stvorenie sveta – sedem dní v týždni

Človek pre pýchu, pre šírenie a prekrúcanie pravdy vytvára v sebe síru a tak následne z čistého uhlíka – diamantu vznikne nekvalitný uhlík, ktorý tvorí v človeku patogén, horiacu síru v človeku: ,,Lótová žena“. Na obrázku postupne vidíme obdobia, kde sa človek stratil, domotal sa v chýrnej Babylonskej veži, preto dôveruj, ale preveruj. Všetko potrebujeme spochybniť (lebo história je prekrútená podľa víťaza doby), stíšiť sa, aby sme sa zamysleli nad pravdou, ktorá je ukotvená v Univerzum, a tak sa následne energia uhlíka vyčistí od síry na čistý diamant. Šesť cípa hviezda je znakom diamantu:

  • najprv nás do rúk zobrali Slovania, každý kontinent mal svojich bohov
  • na rad prišla cirkev a jej biblické postavy
  • obdobie socializmu pod Sokratovskou prísahou, riešili orgány tela
  • nastalo obdobie demokracie, človek nevie, čo bude zajtra, preteky človeka v súťažení s jedným výhercom, na ktorej strane barikády si potrebný a dokedy?
  • dni sa stále budú rovnako míňať ako v každej dobe, cez štyri ročné obdobia
  • skutočná zodpovednosť dobrákov, ktorí majú hlad po dokonalej receptúre: ,,detská zvedavosť“ vždy tu bola, je, aj bude. Boh Univerzum urobil dokonalý systém, je jedno, na ktorej strane barikády váh stojíš. Si vedomý – rozum ti funguje = pracuješ s čistou statikou pravým diamantom, máš presýpacie hodiny, alebo si nevedomý – máš blok rozumu, je tam klamstvo, alebo prekrútená pravda – horiaca síra, ktorá bráni presypávaniu, zastavila činnosť presýpacích hodín. Vždy pôjde o zdravú funkciu bunky a ducha človeka, ktorí majú rovnaký informačný program, pre obnovu čistého uhlíka zbaviť sa klamstva a tak následne získame statiku, čistý diamant, pre nové ciele života. Ktorý pokrokový program sa zrkadlí v nás a v blížnom? – program hlasno kričí, chce ísť von medzi pokrokových ľudí, aby mohli žiť rajský bonus života: ,,Človek je stvorený na Boží obraz“, pýtam sa, aké práva a povinnosti má človek? Boh hovorí jasnou rečou: ,,Miluj svojho blížneho, ako seba samého“ dozvieš sa cez detskú zvedavosť viac, a tak následne čistíš síru z uhlíka na čistý diamant
  • pravda vždy vyjde na povrch, chce sa narodiť, chce vyjsť von, chce slúžiť poctivému človeku ako nová pokroková receptúra s pevnou štruktúrou ako to bolo pred 8000 rokmi (viď prednášku Nová CHRONOLOGIE dejín ľudstva Ing. Mojmír Mišun)

Vieme, že existuje noc – temnota, ktorú posilňujeme kritikou a tak následne zaznamenáme patogén, a deň – svetlo, kde detskou zvedavosťou prekonávame temnotu – noc, kde bunka ponúka informácie a tak v tele človeka vznikajú protilátky a udržujú zdravý imunitný systém. Rozžiarme svoju energiu úprimnou detskou vytrvalou zvedavosťou, aby sme videli, počuli, poznali hmatateľnú slinu života, len tak budeme dýchať afrodiziakum – čistý kyslík života a tak následne zdravý rozum privíta nové rána, kde vykročíme do nového dňa, aby sme do rúk prijali novú zbraň života: ,,remeslo“, ktoré nás osobne sýti charizmatickým výkonom pre rodinu, pre štáty a pre celú planétu zem.

Človek s človekom pri pozitívnom premýšľaní zaznamená rozkvet života – zberá z kvetov (nápadov) ako včela čistý nektár, ktorý potrebuje odovzdať do úľa, tak aj človek potrebuje úprimne za charizmatické výkony poďakovať, aby sa správne ukotvila energia šesť cípej hviezdy v človeku, pevná sila kameňa diamantu.

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove 04.08.2021

Vytlačiť Vytlačiť