- Immanuel - https://immanuel.eu -

Človek je vládcom svojej bunky

Stvorenie sveta – sedem dní v týždni

Človek pre pýchu, pre šírenie a prekrúcanie pravdy vytvára v sebe síru a tak následne z čistého uhlíka – diamantu vznikne nekvalitný uhlík, ktorý tvorí v človeku patogén, horiacu síru v človeku: ,,Lótová žena“. Na obrázku postupne vidíme obdobia, kde sa človek stratil, domotal sa v chýrnej Babylonskej veži, preto dôveruj, ale preveruj. Všetko potrebujeme spochybniť (lebo história je prekrútená podľa víťaza doby), stíšiť sa, aby sme sa zamysleli nad pravdou, ktorá je ukotvená v Univerzum, a tak sa následne energia uhlíka vyčistí od síry na čistý diamant. Šesť cípa hviezda je znakom diamantu:

Vieme, že existuje noc – temnota, ktorú posilňujeme kritikou a tak následne zaznamenáme patogén, a deň – svetlo, kde detskou zvedavosťou prekonávame temnotu – noc, kde bunka ponúka informácie a tak v tele človeka vznikajú protilátky a udržujú zdravý imunitný systém. Rozžiarme svoju energiu úprimnou detskou vytrvalou zvedavosťou, aby sme videli, počuli, poznali hmatateľnú slinu života, len tak budeme dýchať afrodiziakum – čistý kyslík života a tak následne zdravý rozum privíta nové rána, kde vykročíme do nového dňa, aby sme do rúk prijali novú zbraň života: ,,remeslo“, ktoré nás osobne sýti charizmatickým výkonom pre rodinu, pre štáty a pre celú planétu zem.

Človek s človekom pri pozitívnom premýšľaní zaznamená rozkvet života – zberá z kvetov (nápadov) ako včela čistý nektár, ktorý potrebuje odovzdať do úľa, tak aj človek potrebuje úprimne za charizmatické výkony poďakovať, aby sa správne ukotvila energia šesť cípej hviezdy v človeku, pevná sila kameňa diamantu.

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove 04.08.2021