Záver mojej práce na stránke www.immanuel.eu

Záver mojej práce na stránke www.immanuel.eu

Dnes je sviatok Heleny. Mňa v mojom živote sprevádzajú Heleny. Jedna navždy odišla, bola to moja mama, zostala mi spomienka v mojom srdci, druhá je moja dcéra. A tretia Helena je moja sestra. Chcem si cez ne pripomenúť trójsku krásnu Helenu, za ktorú sa oplatí bojovať.

Krásnou Helenou som pomenovala učivo, ktoré som doniesla z pobytu z Izraela. Odvtedy uplynulo dvadsať mesiacov, keď som sa na internete delila s informáciami. Všetko má svoj čas, pripomína mi aj smútok, stratu môjho otca, ktorý zomrel pre dvoma rokmi.

Čo sa všetko zmenilo za tie dva roky? Veľmi veľa. Zoradila som informácie, dala som ich do tabuliek, z ktorých vyplýva, že človek funguje ako Mendelejevova tabuľka.

Periodická tabuľka chemických prvkov je tabulárna metóda zobrazenia chemických prvkov. Riadi sa tzv. periodickým zákonom, ktorý v roku 1869 publikoval Dmitrij Ivanovič Mendelejev, čiže zobrazuje pravidelne sa vyskytujúce trendy vo vlastnostiach prvkov v závislosti od ich protónového čísla. Tabuľka zatiaľ obsahuje 118 chemických prvkov.

Život v nás skrýva pravidelné úkony, ktoré sa viažu a udržujú v každej jednej bunke. Všetky materiáyi, tabuľky sú postupne zverejňovane na www.immanuel.eu

Na stránke je učivo, ako sa všetko skladalo, formovalo. Takisto som sa delila o poznatky na facebooku.

Čaká nás večný poriadok, postup rastu osobnosti, kde pravidlá vidíme a počujeme všade dookola, kde sa len pozrieme. Hovorí sa o viazanosti prvkov v ľudskom tele.

Celých tridsať rokov som sa venovala liečiteľstvu, tu som zozbierala a spracovala materiály, aby každý mysliaci človek pochopil poriadok v jednej jedinej bunke. Je to pre človeka jediný boh, podľa ktorého v čase, priestore hmatateľne fungujeme, aby sme sa vedome hmatateľne napájali na svetlo pokroku.

Bunka skrýva deväť kruhov. Sú to známe planéty okolo slnka. Svetlo pokroku je ôsmy kruh. Znamená, že si čosi pochopil, čo tvorí celok . Deviaty kruh je smaragdovej farby, označuje zrelosť života, ktorý na www.immanuel.eu nie je zverejňovaný. Žiak prekonal učiteľa. Tak učivo rastie. Pripomeňme si, prečo, načo, kedy, kde si sa narodil? Všetko funguje:

V dvojici… všetko má svoj pár.

Slovo funguje v trojici. Bolo slovo, je slovo, bude slovo. Slovo svetla, ktoré si slovo pochopil a zhmotnil si ho. Slovo tmy, ktoré nemáš pochopené, čiže zhmotnené reťazou života, ktorú voláme receptúra.

Štvorica, kríž človeka na mieru v každej oblasti, v ktorej sa pohybuješ.

Pätica… pochopiť pohyb rúk tvorivosti, cez chute…

Päť cíp je pre odbrzdenie mozgu, keď si pochopil zloženie sladkosti života a vytvorí sa ti štrnásť polovíc.

Šestica…šesť cíp nám pripomínajú dva trojuholníky základy života. Máš slovo, ktoré je spútané reťazou, voláme to receptúra, môžeš robiť skutok, žiť na zemi, mať pevnú zem pod nohami.

Sedmička nám pripomenie jadro v jednej jedinej bunky: „dušu – motor života.“

Požehnávanie v sedmičke ti ukáže pravé kríže tvojho života a loď, ktorá má kompas života.

Desiatka nám pripomenie pravých desať božích prikázaní. Tabuľky, ktoré odhaľujú pravdu života.

Kniha života ti povie, čo je minulosť – korene života, prítomnosť – kmeň života a budúcnosť koruna života. Nájdeš tam presýpacie hodiny a rímskych XXXIII. Minulosť znázorňuje Lótovú ženu, neobzeraj sa na zásluhy, pozeráš sa na zlato: kamenieš. V prítomnosti pros, alebo ďakuj, udržiavaš si dych života. Tak ti budúcnosť odovzdá tajomstvá: korunu života. Najprv múdrosť, svetlo života, potom vyzretie smaragdovej farby, určuje kvalitu života človeka.

A teraz skutočne pochopíme radostný ruženec, ktorý sa týka viazanosti prvkov. Postupne zatváranie šesť cípu, posilňovanie orgánov tela.

Ostala nám holá bunka, pečať života.

Holú bunku, pečať života strážia štrnásť znamení, alebo krížová cesta, aspoň máme s čím porovnať učivo, pochopiť lepšie Mendelejevove tabuľky.

S pozdravom a úctou Matejová

V Bardejove 18.08.2018— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť