Výživa diamantového biorobota – človeka

Emócie človeka sú nápoveďou pre výživu diamantového biorobota, ktorý na vedomej, podvedomej, dedičnej, karmickej úrovni spracováva emóciu Nie, z iskry bioohňa vytvára proteíny. Emóciou Áno na vedomej, podvedomej, dedičnej, karmickej úrovni udržiava biooheň pod harmonickým, hudobným tlakom a správnou teplotou pre zdravý chod svojho biorobota.

Emócia Nie je živým embryom, živou iskrou človeka pre hromozvod diamantového biorobota, riadenie je hmatateľne overované v rukách jedinca človeka, ako v aute plynový pedál, v človeku je to dutá žila pre neokysličenú krv, kde sa v srdci človeka z malej iskry vytvorí vatra, pre výkonnú realitu skúsenosti vyspelého človeka.

Emócia Áno je zdatný obdivovaný človek na prezentačnom móle – viditeľný ukotvený biooheň diamantového biorobota, riadenie je hmatateľne overené v rukách jedinca človeka ako v aute brzdný pedál, v človeku je to tepna pre okysličenú krv, kde sa v srdci vatra bioohňa riadi pre úžitok skúseného vyspelého človeka pod harmonickým tlakom a úžitkovým teplom.

Viď. obrázok: pros a ďakuj, pouč sa z obrázka:

Pochopí človek v 21. storočí svoj materiál pre reálny život, kde sa spracováva emócia Nie na kokteil proteínov a udržiava emócia Áno pre pohyb teplotou? Svojim prístupom k životu si nastavujeme tlak pre pohyb, ktorý je satelitom človeka a teplotu pre svoju existenciu. Preto nič neponižuj, lebo ťa chrobač rozožerie, nič nepovyšuj, lebo prídeš o mladosť, pod tlakom sa ti všetko rozplynie – vybuchne ti pružnosť – spojenie s Univerzom, za radosť ďakuj, udržuj správnu teplotu pre pružnosť tela. Človek – diamantový biorobot emóciou štartuje nové, používa hromozvod, na ceste za šťastím používa rozum – satelit, aby usadil kotvu života: ,,biooheň“ – charizmatické – šťastné chvíle života pre transformačné chvíle života.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 29.04.2022

V Bardejove: 09.05.2022 Konzultant: Beáta Vojčíková

Vytlačiť Vytlačiť