Vízia.

01.11.2020 bola som na relax v záhrade. Slnko zapadlo. Zrazu od severu viditeľne cítim, že ktosi letom prichádza. Ukázal mi obrazy vo vízii.

Prvý obraz, popredný politik zabil draka zeme.

V druhom obraze, popredný politik bol na strome, aby zabil draka vetra.

V treťom obraze, popredný politik zabil draka ohňa.

Vo štvrtom obraze, popredný politik nasadol na svojho draka a letel preč.

Vízia sa týka všetkých bez rozdielu. Sme na večnom súde, v tretej svetovej vojne, kde nemáme kde ujsť, pred svojimi emóciami. Prišla nová doba.

Náš Otec Nebeský Slnko, na nás vždy dohliadal. Ukazoval cestu. S chladnou mysľou prijímaj dianie okolo seba. Zvládaš vzduch, nápoj tela. Nápady realizuj, som ohňom v jari v tvojom tele. Tréningom sa vypracuješ, potvrdíš pravdu života, som vodou v lete v tvojom tele. Za olympijský výkon ďakuj, je to žatva pre zdravé bunky, jeseň v tvojom tele.

Naša Nebeská matka každý deň ukazovala cestu, aby sme svoj život zvládli. Každý mesiac nám pripomínala náboj sily. Mení svoj obraz na oblohe. Naša Nebeská matka je mesiacom na oblohe.

Drak zeme: vytrvalosť človeka v pravde sa stáva odborníkom.

Prvý obraz vidíme nov mesiac na nebi, za všetko, kde sme boli úspešní v pokore poďakujme, lebo slovo božie žije sedem dní v týždni. Poriadna robota sa chváli sama. Je to živý drak zeme jesene. Všetko je na svojom mieste. Odborník odchádza. Drak zeme zaspáva. Splnená zákazka života. Prišla jeseň, žatva života.

Drak vietor: vytrvalosť človeka načúvaj svoju dušu – dokonalý internet. Obnovuješ bunku. Stávaš inžinierske siete. Staviaš zdravú bunku, satelit slnečnej sústavy. Najprv tvoj mozog všetko preverí, na všetkých frekvenciách, aby si uspel. Stíš sa, načúvaj vetru, napaľuje sa nový program pokroku. Staviaš nové hniezdo v korune stromu – obnovuješ bunku: Hľadáš nápad.

Druhý obraz vidíme ubúdajúci mesiac na nebi, všetka beznádej sa vytratí, prosme, načúvajme vetru v korune svojho stromu poznania. Načúvajme slovu, lebo slovo božie žije sedem dní v týždni. Prebudí nádej. Je to živý drak vzduchu. Klope ti na dvere zákazka života. Prebúdzaj nové slovo. Prebúdza sa pokoj v duši, zima života.

Kritika je vyťatá jedlička, nezvládnutá zákazka života. Bunka sa neobnovuje.

Drak ohňa: vytrvalosťou človek počuje dušu, trampolínu života – pružnosť: Prišiel nápad.

Tretí obraz vidíme v splne mesiac na nebi. Človek s nápadom. Je to živý drak ohňa. Počuješ slovo, lebo slovo božie žije sedem dní v týždni. Pokoj v duši, dáva ti vieru. Je to živý drak ohňa. Plníš zákazku života. Si vedomý. Môžeš sa realizovať.

Drak vody: Keď vo vytrvalosti vydržíš, dosiahneš múdrosť života. Spoznávame manipulatívne jednanie, aby prišiel úspech života. V modernom ponímaní to voláme praxou, tréningom.

Štvrtý obraz vidíme dorastajúci mesiac. Možnosti človeka, podať majstrovský výkon skutku, človeku dávajú krídla. Je to živý drak vody. Voda mení svoju štruktúru podľa úmyslu človeka. Za úspechy života ďakuj, je to múdrosť istôt života.

Záver:

To, čo sa vám nepáči mate dočinenia so strážcom pokladu.

Poslaním človeka je nájsť v sebe iskru nádeje, hľadáš živý vzduch života.

Každá prebudená nádej dáva človeku vieru, prišiel nápad, je to živý oheň života.

Každý nápad treba v praxi overiť, mať v danom obore prax, je to živá voda života.

Každé umelecké dielo sa chváli samo, je to živá zem pod nohami človeka.

Prebudíš v sebe Slovanského ducha pravdy, ktorý uctieval slnko. Slnko Otec, a Mesiac Matka na oblohe pre nás svedčia o božej dokonalosti.

V Bardejove 02.11.2020

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

Vytlačiť Vytlačiť