Veronika a Ježiš

Veronika a Ježiš.

– Biblické bytosti so zaujímavou inscenáciou. – Pokúsim sa vám dať iný pohľad, iný scenár. – Veronika, ver on i ka. Ver- veriť, on- je energia mysle, i sa mýli, Ka má jed. – Veronika, opačné prečítané slovo: „A kino ver“- dokonalá veta. – Situácie si rozložíme na tri kôpky, fajn -1, dobrá –3, zlá –5.

Situácie ktoré majú napredovanie, označujeme ich číslom 2,3,4,5, ináč trpí naše telo- neuspokojené párovanie voľných radikálov. Potravinársky reťazec Dokonalý boží program napredovania.

V tomto prípade sú pomenované ako Veronika podáva pánu Ježišovi ručník, na ktorý jej odtlačil svoju svätú tvár.

Ja osobne si to vysvetľujem tak: človek je tvorom boha. On nás urobil na svoj dokonalý obraz. Takže špekulácie vylúčené.

Nespokojnosť známka napredovanie tu má meno Veronika – ver on ika- je to remeslo mnohých podôb . Keď si uvedomíme že boh nám posiela balzam pre našu dušu, myšlienkou objímame to čo sa nám nepáči.
Inscenácia z kríža: Matka- (Mat – Ka dostal si mat, produkuješ jed pre svoje telo) na rukách drží Ježiša a s láskou ho objíma. Mŕtva, vypnutá maša energia. Pri objímaní vznikne trenie iskra a začne oheň prúdiť v našom tele – otlačok Ježišovej tváre – život v bunkách.

Návod na použitie:
Prvý krok.
Všetko čo ťa mrzí sú to tvoje mŕtve bunky. Poriadne telepatický vystískaj emócie nie, ako opustené bábätko. Snaž sa vytvoriť váhy, aby prúd energie sa spojil. Označuješ, ohraničuješ problém.

Druhý krok.
Sám seba poriadne vystískaj, ako by si bol stonožka – vytvoríš veľkonočné vajce. Zdravé telo necítiš. Ale telo kde je narušená rovnováha cítiš. Na tom mieste sú bolesti, tŕpnutia, napätia vnímaj teplo materinského náručia – sliepku ktorá ohrieva vajce. Až to teplo zacítiš energiu z duše – tvojho pokoja, začína sa liečiť tvoje fyzické telo. Rieši sa problém.

Vysvetlenie:
Objatím problému zistíme škody napáchané človekom.
Svoje telo objímame, akoby sme mali tisíc rúk, až zbadáme v sebe bábätko vidíme, počujeme, cítime svoju dušu, kde do tela odtlačíme novú verziu programu – zmenu genetickej bunky. Získame návod na použitie.

Používame svojho ženícha – kľud – dušu, aby nevesta – tvoje fyzické telo, dostalo výživu ktorú si obyčajný človek nemôže dovoliť.

Buďme božie deti, aby balzam, ktorý sme dodnes neznášali, prijali za dar z neba v našej mysli. Tíšili sa, aby sme zobúdzali spiaceho Adama, reaguje len vtedy keď sme splnili jeho podmienky a ponúkame – pokojnú myseľ, pokojnú tvorbu, pokojnú reč.

Čo tým dosiahneme?- Meníme geneticke bunky, aby sme udržali zdravie, šťastie, psychickú pohodu. Vytvoríme raj na zemi.
Základ je pomalý kľudný dych. Mysľou prežúvame a zároveň sa pomaly sústredime na pomalý dych – pomalý nádych a pomalý výdych.

Načo sme prišli na zem? Aby sme získali chrám pre svoje dušu. Budeme sa tešiť páru Adama a Evy? Harmonické spojenie tela a duše. Dokonalý boží plán.

S pozdravom a úctou Matejová www.immanuel.eu— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť