Upratuj si informačné pole, posilňuj vnútro aury.

Z informačného poľa si urobíme krabicu, všetky strany. Na to použijeme štvôr – cíp a šesť- cíp, aby každému bolo jasné, s akým orgánom tela a kľúčovými slovami tabuliek, človek pracuje. Keď máš nedostatky, štartuješ, prebúdzaš svoju dobu, pracuješ na svojich základoch, pracuješ s päť- cípom.

1. Zadná strana aury. Najprv sa pozri za seba. Použi šesť- cíp, vidíš zdravý žalúdok, pankreas, slezinu. Radosť života, všetko ti ide hladko. Máš odborné navigačné slovo – hovorí štvor- cíp. V prítomnej chvíli si majiteľom chuti života.

V prípade problémov v tejto oblasti potrebuješ spracovať, prijať informácie pokroku múdrosti života. Týka sa ťa päť- cíp, základ života.

2. Predná strana aury. Keď máme vyčistenú, prežiarenú zadnú stranu, venujeme sa prednej časti aury. V prednej strane aury máme srdce, tenké črevo. Pomalým tichým dychom načúvame tepu srdca, aby sa všetko riešilo. To, čo nepoznáme, hľadáme odborné navigačné slovo, ktoré prechádza srdcom človeka. V prítomnej chvíli si majiteľom hmatu života.

Až máš problém v tejto oblasti, zanedbávaš prítomnú chvíľu. Nechávaš veci na potom, tam, oni, skrývaš sa za výhovorky. Zabúdaš sám na seba. Žiješ z informácií navigačných slov. Preto v prítomnej chvíli, prebúdzaj informácie pokroku. Potrebuješ zvládnuť základ: päť- cíp.

3. Pravá strana aury. Keď si našiel informácie pokroku vo svojom srdci, môžeš plniť zákazku života, urobiť skutok, prezentovať sa. Tabuľky šesť- cípu nám ukazujú kľúčové slová tabuliek: pľúca, hrubé črevo a štvor- cípu: myseľ. V prítomnej chvíli si majiteľom vône života. To, čo ti vonia prikáže myseľ, telo je vykonávateľ pohybu. Tu štartuješ a udržiavaš energiu zdravého rozumu. To, čo má rozum overené, hravo sa presúva na ľavú stranu.

4. Ľavá strana aury. Ľavou zadnou zvládneš, keď v sebe nosíš zdravý pohľad, si majiteľom navigácie. Pozrieme si tabuľky štvôr- cíp, vraví skutok. Šesť- cíp tabuľky hovoria: žlčník, pečeň. Čo je to človeku vytvoriť čin, keď v človeku sídli zdravý rozum a chuť sa hýbať? Ľavou zadnou ukážeš, prevedieš znalosti vo svojej profesií- obore. Vidno majestátny olympijský výkon. V prítomnej chvíli si majiteľom zraku života.

5. Horná strana aury. Práca s rozumom – navigácia človeka. Už si majiteľom odbornosti, máš vyššie Ja v rutine života. Všetko má vrchnú hranicu, zázračnú strunu, voláme ju predstavivosť pokroku. Rozum stojí na hrane: skutok a odbornosť. V prítomnej chvíli si majiteľom rozumu života.

6. Spodná strana aury. Si majiteľom múdrej navigácie. Stojíš na hrane mysle a slov vo šesť- cípe kľúčových slov, šesť- cíp hovorí: obličky, močový mechúr. Používaš a odovzdávaš okoliu múdrosť života. Počuješ každý pohyb vo svojej mysli. V prítomnej chvíli si majiteľom sluchu života.

7. Vytvoril si si svätožiaru. Učíš sa napredovať: svätožiara zlatisto svieti nad hlavou človeka, vidíš a počuješ navigácie kľúčových slov tréningu. Učíš sa premýšľať, k veci rozprávať, k činu sa postaviť. Napreduješ: nad hlavou ti svieti svätožiara z diamantu. Vidieť a počuť navigácie kľúčových slov človeka. Premýšľaš, k veci hovoríš, k činu sa postavíš. Chýr ide svetom o tvojej odbornosti. Otvoril si pokrok života.

Pracuj vo svojej oblasti čestne, aby si mal zdravú, upevnenú auru kde svieti žiara života.

Tabuľky kľúčových slov nájdeš: Hviezda, Večný súd človeka: „Manuál života.“

V Bardejove 16.10.2020

S pozdravom a úctou Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť