Trestný kop

Dostali sme sa k výrazu ,,trestný kop“ – očakávanie od druhých – hrabať sa v cudzom – stavať sa vyplašeným zajacom s krivdou, zlosťou … pýchou. V každej dobe vidíme a počujeme o vodcovi, kde všetko rozkvitalo, alebo hynulo. V dnešných časoch sa taktiež obzerá po vodcovi – istom Ježišovi Kristovi. Napomínam/š/ seba/teba/Nás – Vás/, hľadajte a nájdete ho v sebe, radosť, ale aj zloba drieme – spí v každom človeku. Prebúdza sa vytvorením tlaku pre sebarealizáciu. Škodca Vám bude do očí tvrdiť, aký je jeho úmysel čestný, sľubuje hory doly – so sladkým motúzom, ale čin vidíme i na dnešnej takzvanej Ukrajine. Pred voľbami tiež prezident sľuboval, ale vytrvalosť sľubov zlyhala na každom kroku, viditeľného a počuteľného herca, ktorý pred voľbami zahral famózne každú úlohu. Pozor na oblizne slová hadov – hercov, ktoré udusia národ, obetujú celé kontinenty, pretože im chýba národné vlastivedné srdce.

Radosť života spí – drieme, vie to každý čestný človek, pretože je napojený na jadro a cíti to vo svojom národnom srdci, ktoré všetkých ľudí spája, tam káže – velí čisté srdce, má a drží sa slova, nehovorí, nepýši sa, ale s láskou hľadá, učí sa, tvorí, dáva. Každý národ má čisté činné srdce ľudu. Preto sa stišujme, prebúdzajme v sebe vlastenecké srdce národov, dokopy to tvorí jedno jediné živé srdce, ktoré sa volá ,,matka planéta Zem“, na ktorej všetci žijeme.

Každý z nás je skúšaný trestným kopom, stíšením sa, vždy nájdeme úsečku, z ktorej strany váh je postavená moja/tvoja/ myseľ do hry, preto pros a ďakuj – nebuď ani horúci, ani mrazivý, stíšením sa, obliekam/š/ si pomyselný ochranný odev do horúcich a mrazivých vôd – je to miešač vody, ako vo vodovodnom kohútikovi, tam nájdem/š/ príjemnú sprchu vôd, pri prebúdzaní informačného poľa.

Dôležitá informácia: pomsta je sladká, videli sme mnoho filmov – živých príbehov, odpustenie trestného kopu: ,,oko za oko, zub za zub“, je zlobou zastavenia pokroku a vyhynutia inteligencie ľudstva na planéte Zem. Po takejto bitke zostávajú len ľudské zvery – štváči, ktorí prišli o všetko, tam myseľ vodcu slúži pre tlak krutosti, zničiť Božie radosti.

Dnešný dátum 14.03.2024 /14. marec 2024/ nám pripomína trestný kop pre: A – prebúdzania sa spiacej radosti, B – boj so závisťou, C – hľadať stred – rozhovory s Bohom Univerzum:

  1. 2 x 0. = pevný základ boja: dobroprajnosti so závisťou, mať vlastenecké srdce národa na správnom mieste, byť si vedomý cesty pre tlak: A – dobroprajnosť, B – závisť, C – hľadať stred – rozhovory s Bohom Univerzum
  2. 1 x 1. = som/si/ Božím dieťaťom, mám/š/ srdce národa zobudené, alebo spiace, po akom čine tvoja myseľ dláždi cestu: A – dobroprajnosti, B – závistí, C – v hľadaní stredu – rozhovory s Bohom Univerzum
  3. 2 x 2. = stíšim/š/ sa, trénujem/š/ vytrvalosť pre slovo a následný čin
  4. 1 x 3. = dávam/š/ všetkému čas, všetko má vedu – technológiu: A – dobrota, B – závisť, C – hlasité informačné pole
  5. 2 x 4. = pre plodnosť života, stíšme sa pre plodné živé srdce matky planéty Zem – súčasť črepov každého národa tvorí jeden dokonalý celok pre vrkoč DNA, spojený so slnečnou sústavou

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 14.03.2024 /14. marec 2024

Vytlačiť Vytlačiť