Systém Slovanov

Systém Slovanov sa vracia,

Štyri živly: oheň, voda, vzduch a zem.

Princíp oheň sa skladá s troch časti sú to:
A: dych – element kov
B: tlkot srdca – element oheň
C: pozitívne myslenie – slnko, svetlo

Kuj železo pokiaľ je horúce – živel oheň.
Prišla myšlienka, je to materiál. Tvoj dych sú mechy, ktoré rozdúchavajú oheň. Tlkot srdca je nákova, kde počuť ako používaš pozitívnu myseľ.

Múdrosť v knihe sveta skrývajú obličky – živel voda.
Ľudia si strážia obličky.Čítanie tela – ruky za chrbtom, ruky v bok, chytenie si rúk dole pod zadkom. Tu vidíme človeka ktorý využíva knihu múdrosti obličiek. Premýšľa. Využíva to, čo bolo – energiu pamäťovej bunky, v pokoji vníma to, čo bude – používaný Internet – duše.

Človek vyrastie ako strom, počuje šum vetra – živel vietor.
Majster skutku pozná postup práce. Vyrástol svojou skúsenosťou ako strom, kde každý dotyk šumí ako vietor. Pozná zvuk činnosti. Je citlivý, a pozná svoju prácu ako malé dieťa. Vie, čo jeho dieťa potrebuje. Dobrého majstra nepočujeme, ale vidíme. Je radosť na jeho prácu pozerať. Ukážková najkrajšia hudba života – ovládanie remesla, znalec činnosti.

Čo sadíš človeče? Nastavené božie zrkadlo – živel zem.
Nad čím rozmýšľaš, o čom rozprávaš, čo konáš je to tvoje zrkadlo pre tvoju zem. Každý odtlačok sa odrazí v pamäťovej bunke. Vytvára potravinový reťazec. Keď si pozitívne rozmýšľal sýtil si svoje bunky, v čase prítomnom, minulom aj budúcom – Obnova buniek.

Máš dve možnosti – pozitívne sa naladiť: myšlienkami, slovami a skutkami, narastieš v božiu múdrosť, vtedy plníš svoje poslanie.

Keď si strašil, vrčal, fňukal, nadával, vyhováral sa, jedno ako si prekrúcal božie volanie, bunky si nenasýtil. Potravinový reťazec je jasný: „Si potrava vesmíru, vyvaľuješ sa na bohatom tanieri, kde je stály chod energií v čase prítomnom, minulom aj budúcom.“

V tvojej mysli je chaos, ak všetko vyčítaš, chváliš sa, predvádzaš sa, strašíš, a tým ničíš druhým obličky … negatívne správanie je strata duše, nepoužívaný, odumretý zapaľovač ohňa. Energie buniek sa nedobíjajú, ale vytvárajú toxické látky, až človek zomiera.

Použijeme dokonalý systém našich predkov, kde živly majú svoje stále miesto.

Pomôž si človeče, aj JA ti pomôžem – tvoj pokojný dych – sila duše ti pomôže.

Boží systém je dokonalý. Začneme ho vo svojom živote používať?
Obrázok k tomu článku nájdete na stránke www.immanuel.eu, v kolonke HVIEZDA, Tajomstvo hviezd a obrázok Štyri živly sveta.
immanuel— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť