Svetový mier pre každého v jednej jedinej bunke

Svetový mier pre každého v jednej jedinej bunke. Je o Mendelejevovej tabuľke v reálnom živote človeka.

Dnes 15.08.2018 kresťanský ľud slávi sviatok Nanebovzatie Panne Márii, kde sa posväcuje tohoročná úroda. Osláv v sebe jednu jedinú bunku, ktorá prechádza dvadsiatimi zmenami, aby bunka automaticky fungovala – zožala úrodu. Osláv jeseň svojho života – obnovu bunky. Zrelosť plodu ti patrí, až keď druhí robia lepšie ako Ty sám. Zaznamenaný pokrok života. Obrazy so zmenami tvorenia bunky na www.immanuel.eu v kolónke stretnutia. Tridsaťročná práca s materiálmi života.

Pochopiť manuál bunky, aby si so štrnástimi zákonmi života prírody zvládol svoju pubertu a mohol začať zodpovedne žiť. Je to krížová cesta napísaná životom. Ja som použila znamenia ktoré sú na oblohe. Pridala som dva znamenia. Jednorožec, znázorňuje tvojho blížneho a hadonos tvoj, alebo blížneho, majstrovský výkon skutku. Krížová cesta a znamenia majú rovnakú hĺbku. Pochopíš to, až si to naštuduješ. Je to učivo, materiál, ako pretransformovať energiu z duše do tela, aby sa telo živilo mannou. Zistíš, že máš dočinenia s Mendelejovou tabuľkou – viazanosťou prvkov.

Pripravujem učebnicu, výber z tridsaťročnej praxe, aby si sa zoznámil, že všetko okolo teba ťa formuje. Začínaš upratovať v sebe pozitívnym myslením. Daruješ si život. Oplodňuješ, pomnožíš bunku. Svojou pozitívnou mysľou, používaš sýpku svojho života, ktorú voláme duša, dokonalý internet.

Každá jedna bunka v tele je pod tlakom Mendelejovej tabuľky. Moje tabuľky sú zo všedného života môjho žitia, ktorej každý psychicky zdatný človek porozumie. Šťastným, sa môžeš urobiť len sám. My všetci tvoríme mantinely. Rozdeľ svoje pocity na zlé, vtedy začínaš zapínaš svoju dušu, púšťaš mannu života a na dobré udržiavaš, alebo končí sláva pokroku napredovania človeka, človekom. Manna života spracovaná. Pros a ďakuj, že smieš byť človekom, ale tabuľky nikoho nepustia. Vyhraj svoj súd života, napájaj sa mannou.

S pozdravom a úctou Matejová

V Bardejove dňa 15.08.2018— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť