Svet tmy a svet svetla

Svetom tmy je argument, kde sa všetko končí, ničí, umiera, uskladňuje sa. Svetom svetla sú možnosti, ktoré vždy predstavujú módne koordinované zásluhy prevedené na móle pochopeného slova.

Svet tmy – temnoty má príkaz, razí si svoju cestu, ničí všetko, má vytvorenú uličku príkazu, alebo svetlo je mu automaticky zobrané, voláme to ,,autorské práva“. Ľud na kontinentoch v štáte uviazol v autorských právach. Koľkí dávali návrhy svojim firmám na rôzne miesta? Koľkí obrali človeka o autorské práva svojich blížnych, výsmechom podporovali svoju závisť, okradli blížnych a tak bránili zdravému jedincovi k osobnému rozkvetu. Je to svet bez koreňov a v prítomnej chvíli spoznáva konečnú bez ďalších možností, lebo škodca argumentu blokuje svetlo blížneho, cez ktorého sa načítavajú nové rozkvetové informácie. Škodca nemá korene, časom spadne ako domček z karát.

Svetom svetla je prítomná sila vo všetkom. V prítomnej chvíli sa potrebujem ukloniť, tým duch človeka dáva povel bunkám, aby načítali nový program. Rozhodnosť človeka v prítomnej chvíli ničí otrokárske argumenty. Rešpektuje satelit svetla v načítavaní šestnástkovej sústavy nahor a nadol, aby orgány tela bezchybne fungovali. Počítame dôležitosť šestnástkovej sústavy v slobode človeka pre zdravé fungovanie orgánov 16+16+1=33 (16. hore, 16. dole + zdravé orgány). Rímske číslo 33 tvorí znak Slovenska v poznaní hĺbky šesť – cípej hviezdy. Drevo kríža je prítomnosť presýpacích hodín, kde sme sa z minulosti poučili a tak na móle módnych riešení argumentov – (prebúdzanie temnoty do pohybu svetla), otvorili sme inteligenciu svetla budúcna. Každý za seba si dá otázku, ako rieši myseľ, duchovný svet psychiky. Vieš, učíš sa nachádzať riešenia? Máš možnosť načítavať múdrosť rozumu z jadra buniek pre posilu ducha človeka.

Prítomná chvíľa ponúka hĺbku riešenia v šesť – cípej hviezde. Drevo kríža sa skladá z troch prvkov: ,,svetla – rozumu – vyššie Ja dosiahnutého v rutine života, jadra – psychika + fyzika a vody – obličky, močový mechúr – múdrosť života, ktorá ducha človeka živí novými čerstvými informáciami – jedlom. Stíš sa, tak odvolávaš vládu temnoty starých argumentov nefunkčných programov v bunkách (staré jedlo), aby tvoj duch počul výkon porady obnovených buniek pohybu Univerzum – slovo čítaj naopak: ,,muž ver inú možnosť“, ak si to sám dovolíš. Prekonaný argument strachu dáva človeku múdrosť z jadra, aby prehrávač rozumu použil softvér a podal koordinovaný výkon, použije jadro buniek – zdravú psychiku a fyziku a obličky, močový mechúr.

Minulosť nás pozýva zvládať argumenty, je to boj s temnotou tmy človeka: ,,nevedomosťou“, chceme byť vedomými, stíšme sa, sliepke to trvá 21 dní, kvôka medituje, obracia vajcia, aby vyšli mladé kurence, človeku to trvá 40 týždňov, alebo 10 lunárnych mesiacov, aby vynosil nový život a uskutočnil sa zdravý pôrod. Minulosť presýpacích hodín pracuje s dvoma prvkami: strom (drevo) – žlčník, pečeň – zvládnuté pokrokové učivo v praxi života a zem – žalúdok, pankreas, slezina – vytrvalosť života. Tu jasne vidíme staré argumenty, preto im dôverujme, ale preverujme, aby vyhrala inteligencia a nie staré nefunkčné programy. Stále platí: sám si dovoľ zrušiť systém otroctva v sebe. Všetkého sa dotkni svojimi zmyslami, použiješ tretiu čakru možností a lekciu mínus tretiu – statiku pre zdravý život na planéte Zem.

Zvládnuté argumenty človeku otvárajú dvere budúcnosti vedomému, zvedavému človeku, pátračovi informácií. Vedomý človek vie, že ho živia spracované informácie. Vždy, každú nacítenú pochybnosť preveruje, necháva pracovať bunky, svojím vnútrom rozlišuje, čo je nefunkčné, stíšením sa bunky obnovujú, vyzlečú svoj starý kabát a dajú priestor novej obnove, novým nápadom, kde sa na módnom móle ponúka nový scenár života. Tu vládnu presýpacie hodiny s dvoma prvkami: oheň – srdce, tenké črevo – kraľuješ v odbornosti: myšlienkami, slovami, skutkami, odbornosťou a kov – pľúca, hrubé črevo – zákazka života. Tu prichádza človek, sám si dovolil poznať pravdu.

Vek je pojem času:

  1. Dedo, Babička minulosť, staré skúsenosti, nepýtajú od človeka rodný list
  2. Otec, Matka prítomná chvíľa, aktívne slovo – otec, vychytaný skutok – matka
  3. Syn, dcéra budúca chvíľa, nájsť riešenia, vychytať skutok

Svet svetla má korene … to je rozpísané v predošlých článkoch. Na záver chcem všetkých upozorniť na argument – vstup do temnoty, ktorá ti zničí všetko, viď pravdivo históriu planéty Zem pomotaných jazykov. Všetko plynie v tichosti, v harmónii so svojimi zmyslami, používajme tabuľky a originálne riadenie na šestnástich poschodiach tam a späť, otvoriť a zavrieť, začať a skončiť …., úložný priestor v tme, koordinovaný pohyb vo svetle, staneme sa vyrovnaným, zodpovedným človekom, s úsmevom Monalízy, všetko potrebuje vytrvalosť, aby informácie správne prechádzali každým originálnym poschodím.

Práve čítam knihu: Potvrdenie svetla Slovanské svetloponímanie, zaujal ma obrázok z piatej čakry, že je ešte pravá a ľavá čakra. Môj názor je: v piatej čakre je pohon jadrovej energie, kde po jednej strane sa rešpektuje Golgota človeka a na druhej strane dvojramenný kríž, troje presýpacích hodín, tak poďme na Golgotu na predlohe šesť – cípej hviezdy:

  1. Prvý kríž Golgoty človeka. Rozmýšľaj v prítomnej chvíli tak, aby si sa mohol v budúcnosti hmatateľne pohybovať.
  2. Druhý kríž Golgoty človeka. V minulosti si pozeral tak, aby si našiel v prítomnej chvíli vôňu svojim čuchom?
  3. Tretí kríž Golgoty človeka. Prítomná chvíľa odhaľuje človeka, počuješ v prítomnej chvíli svoj sluch, ako sa chuť správala v minulosti.

Presýpacie hodiny – dvojramenný kríž – znak Slovenska:

  1. Prítomná chvíľa, dreva kríža: rozumom, používaš jadro – zdravú psychiku a fyziku, sluch
  2. Začína pracovať horné rameno: minulosť zraku zachytáva v prítomnej chvíli budúcnosť hmatu uchopenia
  3. Pokračuje práca so spodným ramenom kríža: uchopená vôňa v prítomnej chvíli svedčí o chuti života.

Pýtam sa, kto sa chce stať inteligentnou bytosťou Univerzum? Učivo šestnástkovej sústavy svetla človeka je opísané v mojom denníku na tejto web stránke, kde zapisujem nové poznatky dňa pre zdravý koordinovaný pohyb na planéte Zem. Inteligentní ľudia poznajú pravdu, vedia rozlíšiť plevy od zrna. Je cesta nahor, chodník, ktorý si každý vyšliape sám, a nadol, späť sa neobzeraj, lebo ti utečie mólo módnych možností. Zo zlého sa pouč – medituj riešenia a dobre udržiavaj.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 01.04.2022

Konzultant: Beáta Vojčíková, Lucia Sobolčíková

Vytlačiť Vytlačiť