Štvrtá adventná nedeľa.

Štvrtá adventná nedeľa: „ Žatva života – Kraľovanie“.

Úspešný charizmatický človek je nezávislý, čistokrvný, ako v rozprávke. Zvíťazí čistota zvládnutého pokrokového učiva v obore, dosiahnuté vyššie Ja v obore, bije v hrudi človeka čistá krv: v myšlienke, v slove, v skutku, v odbornosti.

Dnešný človek je závislý na bodoch, ktoré určujú výšku platu, kariéru. Zrádzajú nás, zrádzame ich, zneužívaná dobrota najlepších, najbližších kamarátov, rodiny. Hodia Vás, hodíme ich cez palubu, lebo majú stopercentný argument. Argumenty v človeku robia tvrdé srdce a srdce má dve polovice. Čistota srdca prechádza na druhú stranu – okysličená krv človeka. Argumenty sa nehýbu, neprejdú srdcom na druhú stranu a zostáva neokysličená krv v človeku. Človek zrádza sám seba, skrýva sa za argument emócií: strachu, zlosti, zneužívania blížneho, zaradil sa do odpadlíkov, s nečistou krvou – zatvoril si si dvere k poznaniu mysle, slov, skutkov, znečistil, zneužil si svoju odbornosť, spálil si sa – okysličenú krv.

V človeku vládne Boží – Univerzom schválený systém: „ Kríž – statika.“ Všetkému nájdi hĺbku, všetko má svoje pľúca, aby si v rovnosti a v hojnosti mohol žiť. Rešpekt pred dokonalou inteligenciou človeka a s receptúrami majú rovnakú podstatu – základ – Váhy.

Dnes sa končí vek kozorožca. Zajtra príde nová kométa, na oblohe sa stretnú v tesnej blízkosti planéta Jupiter a planéta Saturn. Začína sa počítať vek Vodnára, druhý príchod Ježiša Krista oslava diamantových detí – zdravé plodné bunky v tele. Planéta Jupiter pre človeka z môjho učenia je tretie oko, šiesta čakra vidíš, vytrvalosť, bod číslo desať. Planéta Saturn pre človeka z môjho učenia je siedma čakra rozum, rozumieš pokrokovému učivu života, bod číslo jedenásť.

Človek nepatrí nikomu. Dostal slobodnú vôľu od Boha – Univerzum. Slobodná vôľa čistoty človeka je stále na úrovni zvieraťa: predátor a korisť – ponižovanie, povyšovanie, zneužívanie a závislosť človeka na človeku.

Pozrime si prvé tabuľky autosugescií krížovej cesty:

A. Prvé zastavenie krížovej cesty znie: Pán Ježiš je na smrť odsúdený.

B. Nová autosugescia znie: Si esom života – Božím dieťaťom .

C. Vek Kozorožca

Poďme si pozrieť druhý krok človeka, postavenie hviezd, ktoré prichádza zhruba o dvetisíc rokov neskôr, čiže zajtra.

A. Druhé zastavenie krížovej cesty znie: Pán Ježiš berie kríž na svoje plecia.

B. Nová autosugescia znie: Stíš sa, otváraš energiu pokroku, alebo udržuješ energiu pokroku. Slúži ti statika, slúži ti kríž vertikálne i horizontálne. Poznáš rovinu, aj hĺbku života.

C. Vek Vodnára.

Stíšme sa, aby svetlá viery – dráhy a meridiány v tele človeka žiarili, žiara je živo spojená s Bohom – Univerzom, zdravo obnovuješ svoje bunky – diamanty tela. Ide o výlučné čisté kraľovanie pokroku, pre inteligenciu človeka. Zvládnuté emócie – vertikálne rovnosť človeka s človekom – miluj svojho blížneho, ako seba samého, nájdená a pochopená hĺbka života – horizontálne.

Každý človek obhajuje kríž – statiku: vertikálne a horizontálne. Zvládnutá emócia – nič nie je viac, ani menej, vo všetkom je stopercentný poriadok Boha – Univerzum. Poriadna robota sa chváli sama.

Preto pri emóciách stíšme svojho ducha pravdy, aby urobil výberové konanie pokroku. Bunky a duch majú rovnaký program. Dovoľme svojim bunkám riešenie, dovoľme bunkám kyslík – zvládnuté pokrokové učivo vyššieho Ja v rutine života, aby sme kraľovali vo svojej mysli, v slove, v skutku a udržali si žatvu života – kyslík – odbornosť.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove 20.12.2020

Vytlačiť Vytlačiť