Staň sa vyvoleným za sto dní

Staň sa vyvoleným za sto dní, pochopíš systém jednej jedinej bunky, prijmeš v sebe svetový mier.

Koľko sa už hovorí o svetovom mieri, prijať a žiť svetový mier, to potrebuje každý kráčať sám za seba. Potrebuje počuť a vidieť na vlastné oči funkčný systém. Chcem ti ho predstaviť. Kedykoľvek môžeš začať. Ja som vyrastala ako katolíčka, tak všetko vysvetlím v tomto duchu, ale k tomu použijem bežnú rutinu života. Mám na papieri iba základné vzdelanie. Namaľovala som štyri šarže obrazov. Tri zdobia moju prenajatú kanceláriu. Tretia šarža obrazov bola rozdelená na obdobia novorodenca, škôlkara, školáka a stredoškoláka. Štvrtá šarža obrazov je rozdelená na dve polovice jedna sa volá „Zvládaj zem“ a druhá sa volá, aby si mohol prijať zodpovednosť za seba „Nebesia“. Tak iné náboženstva a vzdelaní ľudia sa zamyslia nad sebou, nad svojimi krokmi života a budem rada, keď zdokonalia, obohatia moju celoživotnú prácu na stránke www.immanuel.eu

Včera som počula takúto vetu: „Ja hovorím ľuďom len to, čo sú schopní pochopiť za jeden rok.“ A Ja Vám chcem odovzdať dielo, ktoré ste schopní pochopiť, naučiť sa za sto dní, aby ste boli zdraví. Vedeli správne používať rozum. Tak budete šťastní, že sa môžete zdravo hýbať. Na to potrebujete mať v poriadku psychiku, vedieť pochopiť a rozložiť každý príbeh, víziu svojho života. Máš možnosť rekvalifikovať sa, aby ti telo zdravo slúžilo.

Preto som nakreslila dvadsať obrazov, každý obraz bude jedna lekcia, ktorú sa treba naučiť ako paragraf Božej spravodlivosti. Prečo Božej? Slovo BOH som pochopila, ako skratku Bohatstvo osobne hľadaj v jednej jedinej bunke, prijímaš v sebe svetový mier. Prijímaš v sebe poriadok jediného Boha.

Môžeme hneď začať s prvou lekciou. Každá lekcia vyžaduje tvoj čas, tvojich päť dní, aby učivo nadväzovalo. Otvoríš si duchovný kanál, dar nebeského otca, menom duša.

Čo k tomu budeme potrebovať, aby sme dvadsať lekcií pochopili. Ja osobne som použila počítač a v počítači skicár. Ale ručná technika sa nezaprie. Použijeme dvadsať výkresov, aby sme mohli mať systém pred očami. Samozrejme ceruzu, pravítko, kružidlo, farbičky, alebo farby a Ja Vám odovzdám informácie celoživotnej práce. Za domácu úlohu priložíte si svoje skúsenosti z pozície, ktorú ste životom dosiahli.

Na prvý obraz nepotrebujete nič. Dala som zarámovať prázdny výkres. Čudné nie? Tak sa ťa pýtam? Vieš prečo si sa narodil? Teraz chápeš, prečo je výkres prázdny? Počúvaj svoju odpoveď, odpovede svojich blížnych. Moja odpoveď znie. Narodili sme sa všetci, aby sme hľadali a našli plodné slovo, ktoré voláme receptúra, tak slovo realizovali, mali svietiaci maják svojho života, zvládnuté dielo svojich rúk. Svietiaci maják života je plodná práca, kde si staval na plodných informáciách svojich predkov a blížnych, vyzrel si, tvoji blížni ťa prekonali, zaznamenal si pokrok, revolúciu svojho Ja. Našiel si čistotu v prázdnote svojho života. Potrebujeme pochopiť vetu: „A slovo sa skutkom stalo.“ Slovo voláme receptúra a náboženstvo ho volá Nebeský otec. Skutok voláme vytvorené dielo a náboženstvo ho podvedome nazvalo nebeská matka.

Môj príbeh z ranných detských čias. Mohla som mať sedem až desať, keď som pásla kravy. Zrazu prišli ku mne bytosti, ktoré som okom nevidela, videla a počula som ich tak zvláštne, ako keď sa zamyslite a príde nápad. Lenže tieto bytosti rozprávali. Povedali: „Máš svetové poslanie.“ Vysmiala som ich, čo Ja už môžem vymyslieť, veď už všetko je. Sila vízie sa rozplynula, ale už vtedy som povedala pravdu. Nič som nevymyslela, všetko je, akurát všetko treba chápať v pozitívnom svetle, nájsť tomu svetlo, vyjsť z tmy.

Každý sa rozhodne sám za seba, kedy chce prejsť procesom čistoty, otvoriť v sebe kanál dokonalého internetu, potrebuješ chcieť používať jadro svojej bunky, ktorú voláme duša. Ja stále rozprávam o jednej jedinej bunke v našom tele a koľko buniek nám treba nastaviť, aby naše telo mohlo zdravo transformovať energiu z univerza do nášho tela, aby mozog mohol správne zaradiť energiu. Je to ako v účtovníctve. Vedieť, ktorú sviňu dať, do ktorého chlieva. Je to poriadok v kuchyni, na pracovisku, všade. A kde je poriadok, tam to aj funguje, svieti tam maják života.

Dnešný svet ľudí delíme na pracujúcu jednotku, ktorí dávajú majstrovský svetový výkon naplneného činu. A majstrovský svetový výkon neplodných slov, zavádzanie ľudí, žiť z nevedomosti svojich blížnych. V jednom aj v druhom prípade človeka to zabíja, tvorí diagnózy. Človek sa zlomí pod záťažou práce, prázdnych, neplodných slov. Jedni nevládzu robiť, druhým ich vynaliezavosť zneužívať ľudí, príde nazmar. Pravda vždy vypláva na povrch.

Pozitívum v harmónii viaže minerály, aby telo bolo zdravé, výkonné, plné skúsenosti, pohody vidieť a počuť modernizáciu.

Negatívum povyšovanie a ponižovanie vytvára v tele kovy, ktoré tvoria diagnózy. Ale tu už som druhej časti učenia, druhého obrazu. To je už druhá lekcia.

S pozdravom a úctou Matejová

V Bardejove 10.08.2018— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť