Spracuj v sebe neporiadok.

Spracuj v sebe neporiadok – chaos, hľadaj posvätného ducha pravdy.

Prajem pokojnú chvíľu, v dnešných náročných časoch.

Najprv si uctíme posvätného ducha. Aby sme si uctili posvätného ducha, potrebujeme sa stíšiť, zbaviť sa strachu, obáv, hnevu, krivdy, viny, pýchy v sebe. Najprv sa očistíme, od zlého ducha, ktorý zamoril celý svet. Zbaviť sa chaosu, ponižovania, povyšovania. Zvládaš prvú lekciu života zo štrnástich. Pozri obrázok ako. Táto lekcia je zapísaná pod číslom – mínus tri.

Učivo štrnástich lekcií, poďme preverovať so zdravým rozumom. Všetko je hrou. Na začiatku vidíme neporiadok. Všetko má svoju škatuľu? Všetko sme uložili do škatúľ – dali na poriadok! Všetko funguje ako na priloženom letáku v škatuli. Chcem v zdraví užívať život, preto sa zbavujem strachu, hnevu, krivdy, ponižovania, povyšovania, pýchy…, sedím pekne na nočníku a zbavujem sa voľných radikálov – vyprázdňujem hrubé črevo, močový mechúr. Pozerám na šachovnicu, šach mat – kričí nám dnešná doba. Čas prezradí, čoho si sa nezbavil. Pozerám na puzzle, aká krásna atmosféra, počas skladania. Pozerám na kocky, spomínam na úžasné chvíle napätia života, kde každý chcel vyhrať. Pozriem na karty, spomínam na nádherné večery detského života, kde sme ako celá rodina hrávali karty. Zapisovanie, keď si prehral, išli čísla do veľkých mínusov, keď si vyhral dostal si malú odmenu + 10, alebo + 20. Sú to zážitky pri sobotňajšom kúpaní sa v novej kúpeľni, kde každý si dal svoju čistú vaňu.

Pred pár rokmi som hrala karty na dovolenke. V mysli sa objavila nepríjemná výčitka. To si nič nedonesiem hodnotné z tejto dovolenky? V zapätí som vo vízii videla karty poukladané a všetko malo svoj význam. Dovtedy som mala skúsenosti z maľovaných hviezdičiek, zapisovala som, čo kde patrí: štvor, päť, šesť- cípu a teraz sa presne zoradili karty ako učivo manuálu života. Kto chce spoznať príbeh manuálu života, aby v sebe udržal svetový mier, zbavil sa tretej svetovej vojny – strachu, hnevu, krivdy, pýchy, ponižovania, povyšovania…, pozývam ho na ďalšie stretnutie v lekcii – mínus dva. V hľadaní posvätného ducha: “Miluj svojho blížneho, ako seba samého.“

V Bardejove 27.10.2020

S pozdravom a úctou Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť