Slobodná planéta Zem 2

Vo včerajšom príbehu sme privítali Džina, aby sa ujal svojej vlády. Džin a duch človeka je totožná energia. Potrebujeme svojmu Džinovi šepkať, uistiť ho, že požehnanie je vývrtkou života pre špunty – informačných blokoch, prebudenie Džina v štyroch oblastiach, o čom som písala v utorok, v článku: ,,Aktivuj si výkonné koleso v krabici šťastia“. Dnes si povieme – opíšeme, ako sme si zablokovali Džina špuntom. Špunt zastaví pohyb klamstvom, a tým sa stáva výkalom, ktorý človeka rozožiera z vnútra. Čím viac je hovno usvedčené, šikovne použije spojené nádoby a začína obchodovať – neprajníci hovna vymieňajú svoju čistú energiu za hovno. Pravda je vodivá, hovno je nespracovaný zamorený uhlík človeka, ktoré telu vytvára, alebo prenáša plyn, hovoríme o princípe bezdrôtového spojenia, a tak telo pod ťarchou plynov podlieha skaze. Vtlačený špunt autorít oslepí človeka, tak automaticky blokuje pravdivé informácie tým, že ich obdivujeme, strácame úctu k sebe a zavalí nás vlna strachu, krivdy, pýchy … a tak Džina zavaľuje kaluž hovna s následkami psychiky a fyziky. Telo je ohrozené klamstvom a to je dôvod ducha pre opúšťanie tela pre nepravdy života, kde sme si nechávali dobrovoľne zatláčať vnútorné uši automatickými špuntami, prijali sme vonkajšiu vnútenú informáciu, zahlušili sme, zatratili sme v sebe čistú pravdu vnútorného sluchu. Náhradou pravdy sa stalo hovno plné plynu a tým sa človek pomaly dusí, až plyn ho zadusí. Človek sa stal márnotratným, vzdáva sa ukotvenia v slnečnej sústave – stal sa stratenou ovcou, blúdi Univerzom bez ukotvenia, čakaním na otvorenie brán Ježišom Kristom, presmerovaná energia davu veriaceho ľudu cirkevnou mágiou zaopatrí človeka do prúdu davu smrti priepastí nevedomosti, aby vodivá energia neškodila vinníkom doby a následne ich potomkom. Nechali si, nechávame si odťať krídla ľahkovážnosťou od známych výstražných viet pravdy, ktorých sa máme držať: ,,Miluj svojho blížneho, ako seba samého! Pretože: A slovo sa skutkom stalo a prebývalo medzi nami!“ A slovo je otcom, skutok je matkou pre plodné dni života. Hymna lásky je trpezlivosť tréningu poznania slova v praxi v najmenších podrobných citlivých detailoch. Dovoliť si chvíľu chodiť v topánkach blížneho, vidieť jeho uhol pohľadu, tak si posilniť obratnosť krídel.

Sme poučení dobou bezdrôtovej techniky, to vedeli aj stavitelia pyramíd – jadrových elektrární. Starovek žil vo vyspelej dobe a teraz sa skúsme pozrieť na bájnu Atlantídu z inej strany, ako bájnu dobu preferujú zástupcovia médií v prítomných časoch, nebola to skaza ľudstva? Klamstvo dostalo zelenú, vtlačené vynucovanie donútením aj cez škripec – roztrhalo mantinely života a za sebou nechalo bájny Babylon – hnilobu – neplodné semeno, presadilo sa hovno hniloby, tak vznikol špunt – utajená pravda nehybne zaspala v časopriestore. Dajme si otázku, kedy človek prestal lietať? O tom nám hovoria pravdu: ,,zlí a pyšní anjeli boli vyhodení z raja!“

Kedy si zlý? – je to energia zraku, keď vidíš konať nespravodlivosť, neprávosť. Spravodlivé páky života nám zobrali peniaze, a tým nahradili živú silu človeka bezcenným papierom bezmocnosti pre rozhodného proroka Mojžiša.

Kedy si pyšný? – je to energia čuchu, keď prijmeš klamstvo – donútiš seba, alebo blížneho robiť hovno, a tým prídeš o afrodiziakum sám, a následne vonkajšia viera blížnych prenesie hovno na ľudstvo, čo je to zákazka dychu života, beh na večnú trať s prorokom Lótom, ktorý kontroluje svoje dve dcéry spravodlivosti pri strome poznania: nádych – pre ukotvenie pravdy života, výdych – pre ukotvenie slova skutkom, a tak sa stať naslovovzatým odborníkom – vorkoholikom rozkvetu plodu života.

Všetci sme na jednej lodi, jasne hovorí o tom veta váh: ,,Miluj svojho blížneho, ako seba samého!“ Vyčistiť hovno si dokážeme sami tým, že hľadáme pravdu, vtedy sme hlboko ukotvení ako jadrová elektráreň, v hlbinách svojho génového reťazca nájdeme preverenie pravdy detektorom – dar nádychu, tým opravíme zle účtované miesto, kde dochádzalo k poškodeniu pokolenia, lebo geneticky zišlo z cesty života, ktorá niesla jasné pravidlá totožné s nebeskou oblohou. Krásy života hľadaj v sebe, v každej rodine je kopa hovna, opieraj sa o lásku, ktorú ti v detstve dali rodičia – známi – ulica, na tom môžeš stavať, nespoliehať sa, že to bude trvať donekonečna. Nie si nikomu ničím viazaný, ale poučený, koľko nám treba skutočnej čistej meditácie na vypratanie špuntových hovien – blokov psychiky a fyziky. Každý vie, čo má robiť, aj na to je veta z ,,Biblia: pridám, odoberiem – googli – informuj sa“! Získame poznanie dvoch viet: kritika pridáva hovná k životu. Požehnávanie odoberá hovná a venuje ti čisté znamenité víno radosti, hodné človeka – prebudený živý Mojžiš – charizmatické chvíle života.

Každé hovno je jedom klamstiev, každá pravda je silným mantinelom Boha Univerzum. Biblia – googli: ,,ani jed im neuškodí, … pravda je dcérou času“. Človek je hľadačom stáleho svetla: ,,Nesúď, odsúdiš sám seba“ – vypneš si svetlo života. Provizórne ponúkam ako rozžiariť a udržať v sebe svetlo, koľko krabíc máš funkčných s čistým vínom, a koľko krabíc si zaplavil hovnami, je tu len zopár pripomenutých momentov života:

Nikoho, ani nič nedávaj na vedľajšiu koľaj, zmenšíš si svoju výkonnú silu svetla, nikoho nevyvyšuj pred sebou – spáli ťa svetlo, tak ako upálili Jána Husa – lebo vo svojom živote prísne presviedčal blížnych o spravodlivých bodoch Univerzum, tak ako nás varuje 12. zastavenie krížovej cesty – vykrvácaš na kríži nepochopený, hodina 12. je poludním stretnutia sa s otcom slnkom, planétu nakláňa do štyroch ročných období pre vegetáciu deti planéty Zem. Rovnako svieti slnko slnečnej sústavy pre každého, tak každý pre každého plní rovnakú funkciu svetla poslania na planéte Zem, pre svietiace lampičky pohybu života – rozprávkového deduška ,,prorok Mojžiš“ rozžaruje svetlá nebeskej oblohy.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 20.08.2022

Konzultanti: Lucia Sobolčíková, Beáta Vojčíková

Vytlačiť Vytlačiť