S kým mám tu česť

S kým mám tu česť.

Človek si zvykol všetko pomenovať. Používa pri tom návykový mozog, ktorý urobí len to, na čo človek si zvykol, natrénoval prácou štúdiom.

Náš mozog jasne hlási, ktorý program vie spracovať z daným materiálom, človekom a z ktorým nevie.

Mozog načítava programy genetického tela, svojich génov, kde vyhodnocuje všetko vo váhach: „Áno- Nie.“

Program Boží hovorí: „Miluj svojho blížneho ako seba samého- pocit áno a v pote tváre budeš jedávať svoj chlieb každodenný- pocit nie.“

Rovnosť človeka s každým človekom a s činnosťou je čítanie z knihy sedem pečatí. Každý človek je nová aktuálna stránka, sledujú sa váhy rovnosti pod mikroskopom, správny a pravý program lásky napredovania človeka.

Energia áno, nie sa dajú ovládať cez srdcovú čakru. Pokoj človeka sa kontroluje cez magnetické teplo medzi rukami, telom, mysľou. Pomalým a pokojným dýchaním. Preto pre pravidelnosť a hĺbku dýchania sa odporúča spev, aby kyslík sa dostavil na miesto určenia. Do správnej bunky, orgánu.

Náš zlý pocit. Hovorí, že koľajnice energií sú obsadené, príde k čelnému nárazu, nesprávnych chemických energií, kde dochádza k výbuchu- poranenie ciev, zneužívanie krvných doštičiek- slnečných kolektorov.

Náš super pocit, odparuje energiu- stánky z knihy poznania sedem pečatí. Chybujúce stránky nám našu energiu nechránia a naše duchovné šaty- fyzické telo nezvláda jadrovú energiu- božích mlynov, ktoré melú pomaly a presne.

Presnosť sa meria medzi človekom a činnosťou. Na to sú postavené dve vety, ktoré ani jedna civilizácia, ani žiadne náboženstvo do dnešných dni nedodržiava.

Prichádza nám na pomoc Majsky kalendár, ktorý nám ohlasuje koniec nevedomosti, aby človek spoznal jadro energie a tak plodne plnil poslanie tu na zemi.

Môže sa učiť vedomej zodpovednosti za svoje telo- duchovno- za fyzické telo jedinca. To čo človek vie, odráža sa na časť hotových duchovných šiat pre dušu. To čo nevie, potrebuje dotkať, pliesť svoje šaty.
Každé nie nás napomína o novej funkcií duchovných šiat jedinca.

Pomáhaš svojej duši- tvoj ženích, aby nevesta tvoje telo malo svadobné šaty?- chrám boží.

Pomaly predychávaš, aby tvoja nevesta mala šaty podľa svojich predstáv? – hlboké predychávanie, spracovanie energií v brušnej časti, aby mozog sa nepoškodil a nainštaloval program originálny.

Poznávaj svoje pocity, aby energia rastu- nie a energia žatvy- áno sa správne zoradili v tvojom vlastnom chráme.

Vytlačiť Vytlačiť