Rozhovory s Bohom = kvantová fyzika

Kedy sa rozprávame s Bohom?
To, čo sa nám nepáči predychávame s úmyslom riešiť = hrubo hmotné – mužský rod = práca duše = Adama, poskytnutý materiál na napredovanie
Premena, to čo sa nám páči, viedli sme rozhovory s Bohom = meditácia kvantová fyzika = dotyk jemno hmotnosti – ženský rod = práca tela = Evy, pripravený automatický ver cajg napredovania = náradie = zdravý kód DNA = prehrávač programov.

Ako sa prebúdza duša? – Janíčko a Marienka

To, čo sa nám nepáči i páči, je to práca s emóciami. Keď si pracoval čestne, vieš. V siedmom páde si môžeš spievať so všetkými zmyslami om om om om om. Vytvorená reťaz – lano informácií. Spriechodnený tok energie duše – živá voda studne napojená k telu.

– Keď si učenie dostal tvrdo ako kameň, aj ty sypeš farebné kamienky na cestu, kde sa vrátiš k tvrdému srdcu bez lásky domov. Nič sa nemení, napätie neistoty zostáva.

Pozri sa bližšie, aká emócia brzdí, robí kamenné srdce – učenie bez lásky? Každá prežitá chvíľa je obalená strachom.

Kto, vymyslel – načítal na kvantovej fyzike slovo strach, zanechal nám odkaz. Poďme rozmotať vzniknuté slovo: „ strachom.“ Ach strom. Strom poznávania je tu.

Akú funkciu zastáva strom? Načo je potrebný pre ľudský život? Vdychuje kysličník uhličitý a vydychuje kyslík. Aj my sa máme zamyslieť nad svojou nespokojnosťou. Objať energiu nespokojnosti, klopať myšlienkovo na ňu = otváraš energiu duše, aby si počul, videl a rozumel svojmu napredovaniu, ktoré očakáva od teba nebeský otec – čaká a čaká. Má s nami nesmiernu trpezlivosť. Dal nám dar – slobodnú vôľu. – Keď sa nám učenie nepáči, sme sami ako prst, tam je pokrok. Už nemáš lano, ani farebné kamienky. Nemáš sa na koho obrátiť. Je tu len stará štruktúra = ježibaba a jej perníková chalúpka. Keď to hodnotíme, sme Janíčko s Marienkou, ktorí sa dali do konzumácie perníkovej chalúpky = jeme, požierame vlastné fyzické telo.
Ako zvládnuť perníkovú chalúpku? Tu prichádza na pomoc Maruška a dvanásť mesiačikov = čas pokroku. Je to zlé, stará vládna štruktúra = striga, ktorá posiela nás Marušku – mňa – každého z nás kto je nespokojný = v zime na jahody = chce od nás projekt = napredovanie.
Dajme tomu rok. Meditujme. Premýšľajme. Ničme negatívnu myseľ – kysličník uhličitý. Dajme tomu zub času – štyri ročné obdobia. Zima – zamyslieť a vymyslieť. Jar zasiať – skúsiť. Leto – rozkvitnúť, zarodiť. Jeseň- pochopiť, zožať.
Premýšľanie:
Prúdenie aury ťa prezradí, kvet života si prijal, alebo ti odpadol. Naša aura je ako vajce. Páči sa mi aj výraz: „Rubikova kocka.“ Keď premýšľaš energia z duše zo štvrtej čakry prerazí v pravo a vyživuje pravú stranu kocky. Dotkne sa energie kovu. Po stene klesá na spodnú časť aury, priamo k nohám. Vystúpi do prvej čakry, aby sa energia ukotvila. Prenikne do druhej čakry, aby sa energia oplodnila. Vystúpi po tretej čakre, aby sa energia ohrievala. Vráti sa späť do štvrtej čakry, aby auru vyživovala. Prvý lupienok nášho kvetu života.Činnosť, prúd energie v našej aure ako v Rubikovej kocke. Keď človek si vyhrnie rukávy, energia prúdu vystúpi zo štvrtej čakry do piatej = počuješ slovo. S piatej čakry prejde energia do šiestej čakry = vidíš slovo. So šiestej čakry vystúpi životná energia do siedmej čakry = rozumieš slovu. Energia vystupi na vrchol tvojej aury = na hornú stranu Rubikovej kocky, kde sa nachádza energia svetla. Otočí sa svetlo na prednú stranu aury, kde sa nachádza energia ohňa, aby energia svetla svietila a zohrievala tvoje – moje ruky. Archív energie. Všetko, o čom premýšľaš, hovoríš seješ, pestuješ. Dopracuješ sa k zaslúženej odmene = žatve tvojho života. Zo žiadneho archívu sa nič nestratí. Pros = spúšťaš energiu, naplní ťa energiou. Ďakuj = udrží ti energiu. Odpúšťaš = resetuješ zlý kód DNA. Odpúšťaj sebe = pripojíš sa na zdravý kód DNA. Odpúšťaš iným, dávaš všetkým možnosť napredovania. Každý človek je energia, ktorá má v sebe odkaz napredovania. Našou úlohou je túto informáciu prečítať, overiť v praxi. Tak každý človek sa zapája k pokroku zdokonaľovania rozvoju človeka. Energia prúdiaca zo srdca do zadnej strany aury – zem, otočí sa do ľavej strany aury – drevo. Aura ako celok energií. Rozmýšľaj – Pros = spájaš a spevňuješ pravú stravu aury a spodnú stranu aury. Vytváraný prúd energie. Činnosť- Ďakuj, že smieš = zapaľuješ svetlo ohňa. Spávaš vrchnú stranu aury a prednú stranu aury. Prúdiaci tok energie. Archív – Ďakuj = poriadok, čistota v archíve života. Zadná strana aury a ľavá strana aury. Základ človeka, izolant energie. S pozdravom a úctou— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť