Riaď svojho snehuliaka

Si božie dieťa, postav svojho snehuliaka na nohy.

Každý človek je božie dieťa. Skladá sa z troch gúľ nôh a rúk.
Prvá guľa myšlienky – príjmová kancelária človeka.
Druhá guľa slova – projektová kancelária človeka.
Tretia guľa skutky – realizačná kancelária človeka.
Štvrtá časť sú naši blížni, aby som mohla k ním vykročiť, podať pomocnú ruku, alebo prijať pomocnú ruku v časopriestore.
Snehuliak má hlavu, aby mohol všetko prijať, hlava je príjmová kancelária človeka.

Snehuliak má hruď, aby mohol všetko dychom premieňať, realizuje sa. Pomalým dýchaním aktivuje v sebe obraz božieho milosrdenstva. Tento jav nemá časopriestor. Akú myseľ človek má, taký duchovný pomocník z časopriestoru človeku pomáha. Mysľou špecifikujeme ducha. Keď chceme pochopiť ducha, stačí si pripomenúť čítanie s biblie: „Vyšiel rozsievač, ktorý mal 100% úrodu, 60% úrodu, 30% úrodu semena, ktoré padli na cestu, semená ktoré padli na skaly, semená, ktoré padli do tŕňa. Tu sami vidíme a počujeme, že máme šesť rôznych duchov. Šesť rôznych projektov. Ktorý duch je tvojím pomocníkom? Vyber si sám, máš slobodnú vôľu! Zaradíš sa sám, ako tvoja myseľ zvolí! Takého ducha si prebúdza! Akú máš príjmovú kanceláriu, v ktorej velí tvoja hlava? Prikazuje hrudi! Veríš v boha? V jeho dokonalosť? Si jeho vynálezom. Máš práva a povinnosti!
1. Tak ako božie dieťa, bez akýchkoľvek pochybnosti, stíšiš sa, aby si zobudil ducha 100% výkonu. Prebúdzaš naslovovzatého majstra v časopriestore, ktorý vytvára umelecké dielo v danom obore. Spúšťaš filmový dokument z času, priestoru! Plníš svoje sny. Prijal si pomocnú ruku z časopriestoru.
2. Pochybil si prebudil si ducha, druhej kategórie, stíšil si sa, podrobil si sa tlaku svojich blížnych. Prinášaš 60% úrodu. Si spojkou, pomocnou rukou blížneho, napĺňaš svojmu blížnemu jeho sny.
3. Pracuješ v rutine života, lebo pracovať a zarábať na chleba treba. Prinášaš 30% úrodu. Si ušiačikom, s ktorým sa manipuluje.
4. Stojíš v rade, čo hovoria ľudia? Tento rad nepoužíva svojho ducha. Nechávaš sa udupať davom ľudí. Semeno padlo na cestu.
5. Stojíš v rade, kde neriešiš situácie? Myslíš si, že sa to ťa netýka. Semeno padlo do skál. Tvoje telo pomaly kamenie.
6. Stojíš v rade, kde človek hľadá vinníka? Používaš laser, robíš laseru šou, jeden druhého spáli, bez milosrdenstva.

Pozrime si, ako nám pracuje tretia guľa. Čo sme si vybrali, akého projektanta, tak pracuje brucho, tráviaci systém. Sprevádza nás duch na ceste životom, ten ktorého sme si sami vybrali! Tak ako hlava, prijala a riešila zákazku života, príjmová kancelária sa prejaví. Objedná projektanta, aby nevedomosť ľudí, pomalým dychom, prebudila ducha činu, podala výkon, brucho, črevá dávam do pohybu, aby sa slovo skutkom stalo. Čin sa naplnil, čreva to strávili.

Štvrtý bod je jemnocit. Poznávaním človek precíti nohy, tam kde stojí, aby sa nohami zakorenil v časopriestore, aby sa uživil a pomáhal svojimi rukami. Ohybné nohy a ruky. Teplo a jemnosť nôh a rúk.

Aký je tvoj snehuliak? Ľutuješ sa? Ľutuješ svojich blížnych? To už plodíš slzy, tvoj snehuliak sa roztápa. Zaujíma ťa božia dokonalá múdrosť, premeníš ľadové kráľovstvo – zimu na krásny raj- leto. Stačí aktivovať, používať dva dary človeka: „ Tvoje ÁNO nech je ÁNO si v cieli ďakuj, aby si neprezrel. Tvoje NIE nech je NIE, pros aby si užíval dušu – veľkonočné vajíčko. Posilňoval svoje tri gule, aby sa zakorenili, a boli vždy nápomocné v časopriestore.

Človek je dokonalou zbraňou na sebazničenie.
Človeka stvorila dokonalá bytosť na seba realizovanie.
Základ človeka stojí na spermii, ktorá sa delí na štyri časti ako snehuliak. Hovoríme tomu kríž človeka. Spermia k realizovaniu potrebuje vajíčko – dušu.

Vajíčko sa skladá zo žĺtka, učenie žĺtka má tri časti. Od pása dole máme tri čakry. Tu si predstavíme päť- cíp v troch podobách pokroku človeka. Bielko vajíčka má učenie štyroch častí, od pása hore máme štyri čakry. Bielko vajíčka sa predstavuje v šesť- cípe v štyroch lekciách. Tak to má blanu a škrupinu. Hovoríme o aure človeka. Spolu je to deväť častí, ako dieťa, ktoré opúšťa maternicu ženy.

V Bardejove 26.04.2019

S pozdravom a úctou Matejová

Vytlačiť Vytlačiť