Rakety človeka

Víťazným mečom človeka sú dve rakety, voláme ich emócie – cez ktoré poznávame deň a noc. Položme si otázku: ovládame v sebe rakety? Poďme sa pozrieť do svojho vnútra tela, cez šesť – cípu hviezdu:

Pozrime sa na orgány tela, ktoré oddychujú – majú noc. Orgány tela v nepretržitej prevádzke majú stálu službu – deň a sú závislé na orgánoch tela – takzvanom oddychovom režime, ktoré im vytvárajú polotovary pre celistvosť chodu orgánov v tele:

noc – oddychdeň – nepretržitá prevádzka
hrubé črevopľúca
močový mechúrobličky
žalúdokpankreas, slezina
žlčníkpečeň
rozumum
tenké črevosrdce
fyzikapsychika

Stíšme sa, riadime rakety:

  1. noc – emócia Nie, pre zdravé párové orgány tela – rozpoznávanie štartu rakety človeka, ktorá je ovplyvňovaná citoslovcami bolesti života: strachu, hnevu, žiaľu, krivdy, … energia ponižovania – raketa štartu
  2. deň – emócia Áno, pre zdravé párové orgány tela – rozpoznávanie pristávania rakety človeka, ktorá je ovplyvňovaná citoslovcami radosti života: pýcha … energia povyšovania – raketa pristátia

Rozpoznávajme v sebe raketové emócie:

  1. noc: emóciu mínus – obnovenie buniek – obnovenie orgánu – štartovanie nových možností k pohybu tela
  2. deň: emóciu plus – uskladňovanie obnovených buniek – uloženie zdravého orgánu – hladké pristátie koordinovaného pohybu tela.

Máš pravidelnú stolicu, pravidelne močíš, dobré spíš, dobré ti trávi…? Správne riadiš svoju raketu emócií Nie, tým posilňuješ nepretržitú prevádzku párových orgánov, aby si zažíval charizmatické chvíle života emócií ÁNO. Emócia NIE je mráz, emócia ÁNO je teplota slnka, stíšme svoje emócie, sú to rakety v našom tele, aby sme nezamrzli, nevyhoreli.

Prijmime emócie v sebe ako riadiace centrá stíšením, aby sme nebľačali ako ovce a nekikiríkali ako kohúti, hľadajme nové možnosti, aby prišiel nový nápad – kikirikí, pre ovečku novú jarnú pašu – pohľad na nové informačné pole žiary zmyslov, pre spracovanie uhlíka na čistý diamant:

  1. na čokoľvek pozeráš použiješ rozum hmatateľne / pozeráš – zrak – pečeň, žlčník, rozum – um, hmat – srdce, tenké črevo/ – štartuješ raketu
  2. rozpoznávaním čuchu slovo počuješ, chutnáš, máš – hľadáš slinu života /čuch – pľúca, hrubé črevo, počuješ – sluch – obličky, močový mechúr, chutnáš – chuť – žalúdok, pankreas, slezina/ – raketa pristáva

Každý v sebe nosí – samostatne nastavuje žiaru lúča svetla Svätoplukových prútov pre štart: zrak, um, hmat a cieľ: čuch, sluch, chuť, tak sa kúpeme v žiare svetla, rastieme v inteligenciu.

Dnešný dátum 26.10.2022 nás posilňuje s autosugesciami plaziaceho sa hada, čo je 24. hodín – ,,deň“ v dvojici čísel:

  1. 1 x 10. = vytrvalosť života
  2. 1 x 20. = vidieť dielo Boha Univerzum života
  3. 1 x 22. = blana kvetu života
  4. 1 x 26. = po novom: rok má 14. mesiacov, trinásť mesiacov má 26. dní, aby sme nečakali na polročné a koncoročné prémie: 26 x 14 = 364 pre číslo 1. = si samostatná jednota života, pre spracovanie: ,,Miluj svojho blížneho, ako seba samého“, dávaj každému a všetkému čas – je to volebné obdobie prijať v sebe blížneho ako samoliek duše, liečime sa – rastieme v inteligenciu cez svojich blížnych.

Október, desiaty mesiac v roku nám drží palce v desiatich Božích prikázaniach, zoznámiť sa s detailom desiatej autosugescie: Nepožiadaš majetku blížneho svojho, ani ničoho čo jeho je, porovnáme to so Slovenskou gramatikou: citoslovce, prijať v sebe proroka Mojžiša, aby sme mali jasno v počutí slova a v jasnom prevedenom videní skutku slova, svojou desiatou autosugesciou inteligencie: ,,VYTRVALOSŤ“ k dokonalosti Božej, pri odovzdávaní a prijímaní skúseností, zvládnuť svoju myseľ, slovo, skutok v troch fázach pre vetu: miluj seba, následne sa stávaš odborníkom v budovaní chrámu Božieho – svojho tela.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 26.10.2022

Konzultant: Beáta Vojčíková Mária Bednárová

Vytlačiť Vytlačiť