Psychika – rozpínanie energií. Fyzika – sťahovanie energií.

Stíš svoju nevedomosť o imunitnom systéme. Nič neponižuj, nič nepovyšuj. Stíš sa, pomaly tíško dýchaj. Každý človek je dieťa slnečnej sústavy, satelit univerza. Silu slnečnej sústavy v sebe udržíme svojou detskou zvedavosťou so zdravou psychikou. So zdravou psychikou a detskou zvedavosťou používame slnečnú sústavu (čakry), dokonalý internet v sebe. V každej jednej zdravej bunke je slnečná sústava. Svojou zvedavosťou – pozitívnym myslením, obnovujeme svoje bunky. Máme kohúta – dokonalý internet. Buďte ako deti. Svojou detskou zvedavosťou rozpíname energiu v sebe, hľadá sa bunka, ktorá má podrobné informácie o danej problematike. Je slnkom – svetlom pre prítomnú chvíľu. Spoznávaš dobrotu nebeského otca, ako slnko na nebi v štyroch obdobiach. Pomalým tichým dýchaním, mozog človeka načíta informáciu, ktorú voláme nápad. Po starom: zázrak. Informáciami, živíme svoje telo. Vidíme, počujeme svoju dušu – dokonalý internet, hovoriť. Kedy? Keď sme stíšili svoju myseľ, ktorú odmeníš svojou vytrvalosťou. Kladieš správne otázky pre modernizáciu pokroku človeka, dostávaš odpovede pre pokrok, modernizáciu.

Detskou zvedavosťou si chránime imunitný systém. Človek by sa mal pretekať s vedomosťami vo svojom obore, tým si udržiava zdravé svoje fyzické telo, ktoré je sťahované do bunky tela. Funguje len overená pravda, za ktorú v pokore ďakujeme.

S chvastaním a dokazovaním otvárame jadro a čaká nás černobyľ. Nefunkčná jadrová energia, po ktorej nasleduje choroba, až smrť.

Človek si potrebuje uvedomiť, že nad žiadnym človekom nevyhrá svojimi emóciami. Každá emócia, potrebuje byť spracovaná detskou zvedavosťou. Nech tvoje nie je nie: plynový pedál, štartuješ v modernizácii pokroku. Nech tvoje áno, je áno: brzdný pedál, brzdíš, si v cieli, vidíš pokrok umeleckého diela.

Máš informácie, máš nebeského otca v sebe: zdravá psychika. Máš overené informácie v praxi, máš nebeskú matku v sebe: zdravá fyzika.

V Bardejove 02.10.2020

S pozdravom Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť