Prítomný čas je drevo kríža – poludník

Zober si svoj kríž a nasleduj ma. Máš naštudované čísla tabuliek, aby si jednal – jednala konštruktívne? Vieš kedy si žiakom? A kedy učiteľom? Vždy obhajuješ svoju konštruktívnu autoritu, čas ťa odhalí, ako hľadáš v sebe EKG čísla 13, aby depo – dych života číslo 8, otváralo ti budúcnosť. Učiteľ má srdce /hmat 13/ uložené na správnom mieste, depo čaká, kým má čo robiť: ,,zákazka života“ je číslom osem zastupuje dych života. Požehnávajme si myšlienky, slová, skutky, odbornosť, aby sme stále boli s ľahkosťou napojení na zdroj energií, čísla štrnásť: ,,sloboda psychiky a fyziky“, ktorá je v originálnych rukách majiteľa, kde si ukazovákom ukazuje a rozlišuje: A – deštruktívnosť, B – konštruktívnosť tvorí úsečku života. Človek je ukotvený, disponuje s ťažiskom statiky ako loď. Tu mi prichádza na um pieseň: ,,Loď, ktorá sa plaví do neznáma, kapitán ju práve opustil …“ Hodnosť kapitána v tabuľke plaziaci sa had: ,,slnko“ je zdroj života.

Čítame z čísel obrázka siedmeho dňa. Zoznámme sa s drevom kríža, pre žiakov/získanie informácií/ – päť – cípa hviezda, pre učiteľov/odovzdávať skúsenosti – informácie/ je šesť – cípa hviezda. V základoch kraľuješ slovu a v poznaní kraľuješ skutku. Vyznačuje sa na planéte Zem ako poludník, určuje čas teraz – prítomnú chvíľu. Čísla od jeden po sedem sú základom duše a tela, čísla od osem po štrnásť sú darmi duše tela, ktoré si každý sám aktivuje. So všetkými číslami disponuje psychika – duša /1-14/ a fyzika – telo /1-14/ Minulosť: A – konštruktívnosť, a slovo sa skutkom stalo a prebývalo medzi nami – označuje rast slova. Minulosť: B – deštruktívnosť, robíš všetko najlepšie ako vieš, len aby si sa niekomu zavďačila – kupovanie si lásky, miesto pochvaly máš výsmech – si dobrý/á/, alebo blížny ťa čičíka, odvracia pozornosť od svojej vychcanosti, pomaly ťa požiera ako hrdza železo, alebo opačne/zamysli sa nad sebou/. Budúcnosť: A – deštruktívnosť, ktosi s nami hrá šachy, vie presne svoj zámer … vrana k vrane sadá. Prítomnosť: C – konštruktívnosť, si slobodná/ý/ ako príroda, na bránici si spievaš v každej prítomnej chvíli – prekrvujem/š/ svoju hlavu pre dobré nápady, koordinované vychytávam/š/ situácie s pohybmi tela.

Vnútorné búrky vody: ľutujem seba, alebo blížnych, a piesku: pýšim sa sebou, alebo vyvyšujem iných – iné. Utíšim sa, hľadám v sebe pokoj, to znamená v praxi: spájam sa piesňou s Univerzom – otcom prírody a s matkou Zem – živiteľkou všetkého živého. Hlavnou úlohou je vypnutie hlavy: ,,dnes je 31.03.2023, odpájam sa od všetkých celebrít, od všetkých zotročených časopriestorov, od ľudí ktorých ponižujem, alebo vyvyšujem, že takto to musí byť a s tým nehnem. Prečkávam búrky súdu života, aby sa mi spevnil koridor života – tunel, v ktorom sa učím myslieť, rozprávať, koordinovane sa hýbať, odovzdávať skúsenosti blížnym je laserom života..

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 31.03.2023

Vytlačiť Vytlačiť