Prebúdzanie ohňa

Prebúdzanie ohňa.

Čokoľvek kritizuješ tvoja osobná sila tvojho Ja praská ako lavína ohňa.

Stáva sa ohnivou lavínou v tvojich žilách: – pre fyzické telo – zem – pre našu psychiku- nebo – pre naše šťastie- podsvetie

Rodinné šťastie.

Každá jedná výčitka prebúdza v sebe dieťa. Pripomenie si, vtedy vníma prsník svojej matky, plný lásky za každých okolnosti sa mu dostane všetkej opatery.

Prebúdza v sebe bezbrannosť zrodu a odkázanosť na blížnych. Spomína si na slová vašich úst, če- če, spomína všetko je krásne, a všetko svojim plačom, teraz krikom, kritikom dostane. V živej pamätí nosí, ako sa dá vydierať vašu osobnosť. Pozeráme očami neveriaceho Tomáša.
Dobre sa to číta v Češtine, keď slovo čítame podľa vety: „…sedí po pravici nebeského otca…“ našim mečom- jazykom tnime slovo čert, čerti, lebo je to hrubá chyba a oní si spomínajú na krásu vašich úst. Zaspali dobu.
V spomienke na malé dieťatko, ktoré stále počúva čerti. Jemu sa to rozloží na če- krásu našich úst -rty.

Tam kde bolo more lásky, šťastia, fantázie, oceán plných snov, vzniká tvoja púšť samota, večný strach.

Dávaj pozor tie isté ústa, ktoré majú lásku, tie isté ústa majú konečnu. Je nám tam daný čas otvárať dvere lásky a konečná, to čo si dával ako ovečka a čo si bral ako vlk.
Aký program máš?

Dávaj pozor na svojho cicavca energie, každé nie ťa posunie dopredu. Každým nie otvor svoju bránu, pozri sa do minulosti, aby si videl svetlú budúcnosť. V prítomnej chvíli pozri sa aký tovar sa ti núka, tovar bezradného dieťaťa- ovečka, alebo prešibaného vlka?

Prebuďme svoje mylné zmýšľanie. Energia sa točí, ako klinový remeň, len medzi telom a dušou. Každý človek je len zrkadlo, aby sa vedel povznes- narásť a tak sa posunul ďalej. Potrebuješ prejsť skúškou jadra lásky, potom všetko beží, tak ako sa má. Všetko má svoj presný program- technológiu.

Poniektorá nová myšlienka bolí, ako keď poctivý partneri vlezú do postele. Je tam krv aj plač- slzy- voda. Každý organizmus je originálny. Kdesi silný a kdesi bezvládny.

Každá bolesť je poctivá myšlienka. Prijímaš ju k sebe? Poriadne s láskou predychávaš svoju bolesť?

– bolesť tela- prebúdza sa zemská energia, je to tvoj hmat a tvoja chuť. – bolesť mysle- prebúdzanie v sebe svoj zrak + prebúdza sa programovanie, tvoja fantázia – bolestivé šťastie- prebúdzanie podsvetie, svoje pozemské šťastie

Nauč sa používať svoj víťazný meč, svoj jazyk v pravú chvíľu. Tak vlkovi dáš čo mu treba, aby tvoje telo ako ovečka zostalo celé- nesmrteľné.

Vytlačiť Vytlačiť