Pohon jadrovej energie

Pohon jadrovej energie.

Naše myšlienky sú vetrom, spojencom medzi telom a dušou.

Informácie nie, podaná v myšlienkach, slovách a skutkov je to ohlasovanie, príchod novej jari- obnova bunky. Pre človeka to znamená, že je na duchovnej úrovní tehotný a potrebuje porodiť. Až človek nerieši nie, nehľadá slnko- oheň pre plyn, síra- na fyzickej úrovní hynie, už zomiera pri pôrode duchovna. Neriešení problémom, neučí sa sebaovládaniu.

Zákon biblie je jasný, ako slnko na nebi. Potrebný je záujem jedinca o novú jar. Energiu duše- duchovna premeniť na energiu jadrovo fyzikálnu. Práca z jadrom pomáha človeku obhájiť svoje zdravie šťastie a psychickú pohodu.

V ponuke je pre prekonať smrť. Strach zo smrti ničí semeno, rozplýva sa. Preto strach treba objať, tak sa miesto ohraničí- lieči, potom všetky proteíny sa menia na výživné látky, kvalitné pre náš organizmus.

Smrť v našej mysli, nás informuje, že niečo svoju podobu mení, začína nové. Radosť zo smrti, je vtedy opravdivá, keď sa úprimne lúčime s niečím, čo úž bolo. Odchádza od nás, aby jadro bunky malo dostatočný priestor na každodenné vyzliekanie- obnovovanie bunky.

V mojej mysli, keď sa objaví slovo smrť, je tam prítomná radosť. Poviem si: „Niečo zlé nepotrebné odchádza, aby som vedela niečo podstatné zachytiť prijať. Tak budem napredovať Ja, a každý jedinec, ktorí hľadá riešenie- slnko, energiu svojho života.“

Smrť- je osivo výzva ohlasuje nám novú JAR. Kto chce ju prijať, pozerá ako sa dá urobiť každodenný krôčik k bohatstvu svojho chrámu- tela.

Telo je dané človeku, ako chrám boží, o ktorý sa má starať. V našom chráme- v tele dujú všetky vetri- naša myseľ a sila zároveň. Skrotíme svoju myseľ a riediaci panel začneme ovládať?

Alebo zostaneme v starej mysli a naďalej človek nechá energiu voľné bezhlavo kolísať opačným ovládaním? Prestaneme si mýliť plynový pedál z brzdím?

To všetko záleží od jedinca, ako bude jazdiť na svojom ovládacom paneli- pocity!

Žiadny Ježiš Kristus Spasiteľ tam kdesi sa nekoná. Je to sila v človeku, ktorá sa sebadisciplínou ovláda, ako bežné autíčko, ktoré bez nehody prišlo do cieľa.

Aký si šofér, život ťa preverí. Nespoliehaj sa viac na BOHA, na nikoho, neskrývaj sa úž za nič, boh je naša chuť, ktorú potrebuješ poriadne pripraviť, aby slina človeka vedela vo svojom kotly- v žalúdku sa poriadne rozložiť, stráviť.

Minulosť tvorí izolant pre naše Ja voláme ho imunitný systém.
Prítomnosť je železo- funkčná energia a železná ruda nefunkčná energia, po ktorej sa kĺže naša ľudská energia.

Budúcnosť je naša myseľ- striebro, aby sme objavovali zlato- remeslo našich rúk. Tak vkročíme do diamantovej doby- ovládanie šesťcipej hviezdy- pohon jadrovej energie.

Vytlačiť Vytlačiť