Poďme kráčať do neba

,, Poďme kráčať do neba “ Hľadajme zasnúbenú zem: ,, Abrahám “- Abram, životné zmeny. Učíme sa a hľadáme svoju pokoru, tichosť- rychlejší softver. Nájdeme tvorivosť- svoje vlastné ruky. Menom: ,, Sara “- ,, Saraj “- najkrajšiu ženu na svete: “Moje tvoje ruky” Ako vytvoriť raj na zemi? To videnie som mala v jeseni v roku 2000. Zobrala som osem zápaliek a skladala som skladačku. Ako človek chodil pánu Bohu hľadieť do okna, čo robí Boh, a človek začal skúšal. A keď sa tak chválil, ako malé dieťa daná vec ho zabila.

Univerzum sa pýta?

Povedzme, porozmýšľajme, koľko na svete máme boháčov? – ,, Mizivé percento.” – Duchovno odpradávna túto energiu volá “Abel”

Koľko máme bezdomovcov, zločincov, aby sa napravali škody?
Duchovno odpradávna túto energiu volá “Kain.”Aby sme lepšie pochopili cieľ a zámer boží, sú tu dve cesty. Otázka znie: ,, Aký rozdiel je medzi maliarom a psychiatrickým pacientom – biť sa o svoju pravdu- ohrýzok jablka, nevidieť celok? “ Maliar svoj obraz namaľuje, a predáva ho ostatným. A pustí sa do novej práce. Psychiatrický pacient zostáva vo svojom obraze a polika depresívne sliny, svoj obraz neopúšťa nikdy. Vidí iba jednú možnosť. Umorí sa, je ako výkal neupratovanom drevenom WC. Už nie je činný, je záťažou pre spoločnosť. ,, Pripútaná energia zabíja.”

Koľko máme náklady, aby sme mohli normálne žiť tu na zemi ako v raji?
Potrebujeme prekonať slovo “PEKLO”.
Keď prehodíme slabiky, zmení sa význam slova na príjemnú návštevu “KLOPE.”Človek potrebuje klopať na svoje srdce, na svoju dušu, aby pochopil, že ,, naša myseľ je nebo”- Zamysli sa, čo myslí Čech, keď použiva slovo “nebo” – ponúka inú možnosť. ,, naše dobré a zlé myšlienky sú naši anjeli “ Máme zapájať naše lono – ,, dych “ pomaly , ticho dýchať,, prosiť, “ otvárať energiu a ďakovať -zatvárať energiu. Slovko ,, prosím “ otvára nové poznanie ťahá nás z našej temnosti. Človek ,, klope na svoju myseľ. “ Užíva balzam, počúva vo svojej mysli slovo kľud, ticho klope – nová verzia napredovania. Čo sa deje v našom tele, keď cítime emócie nie? Vidíme a počujeme kameň Lotovej ženy. Lotovu ženu máme zobrazenú v rozprávke ,, Císar a pekár. “,, zobrazený Golem “ Z našej pokory vychádza z duše slnko -,, guľôčka”, ktorá ukazuje našim zmyslom novú technológiu napredovania. Človek v skromnosti a vytrvalosti skladá ,, novú technológiu napredovania.”- puzzle. Slovko ,,prosím “ ukladá guličku do našej temnosti, do našej vrásky, aby našá stará mať- starosť ráno vyhodila slnko na oblohu. Slovko “ ďakujem “ opúšťame guličku v hodíne dvanástej a necháme slnko putovať po oblohe, aby každý kto sa bude touto problematikou zaoberať, zanechá tam svoj postoj, svoju dúhu. Zmenený odtieň v paletách farieb dúhy, zázračnou energiou nabitého leta.

Vytlačiť Vytlačiť