Planéta raja – Zem

Boh vytvoril svoju dokonalosť. Poskytol človeku priestor planétu zem, aby sa človek formoval. Svoje dielo ukazuje ako zázrak každý večer. Večernú oblohu – maxi vesmír. Takýto zázrak vložil do človeka, dal každému dušu – vesmír. Každý človek potrebuje obnovovať bunky, posilňovať zvierače, aby tok energie – náš dych, dostal sa do každej bunky mikrovesmír.

Preto máme pocit zlý – nové, nová verzia programu, alebo dobrý – dielo má svoj šmrnc.

Dal nám jediný zákon: „Miluj blížneho svojho ako seba samého.“ Sú to váhy, voláme ich kartotéka, pod akým písmenom sa daná vec nachádza. Cirkev tomu hovorí drevo kríža.

Drevo kríža boh vložil do každého človeka. Rozložil ho na tri časti.

Prvá časť:
Dal každému oči, aby videl, energia prepojená pečeň, žlčník – ramená kríža. Podoprel to našim nosom – čuchom energia prepojená pľúca, hrubé črevo – drevo kríža. Vidíme, počujeme a cítime prvú časť kríža.

Druhá časť:
Dal každému sluch, aby počul, energia prepojená obličky, močový mechúr – ramená kríža. Na nich položil lavičku – náš jazyk, energia prepojená žalúdok, pankreas, slezina – drevo kríža. Vidíme, počujeme a cítime druhú časť nášho kríža

Tretia časť:
Dal každému hmat, aby energia plnila svoj úkol a mala svoj okruh pre vyživovanie srdce, tenké črevo – ramená kríža. Aby hmatateľne používala cit, našu dušu. To čo ti vytvára pocit nie, nepozeraj ako teľa na nové vráta, ale staň, hľadaj spôsob ako sa stať dobrým učeníkom, aby si napredoval, posiľňuješ v sebe zvierače – kruhy – používaš dušu, prvú časť z tretej časti. O ktoré remeslá máš záujem? Spúšťaš živú vodu zo svojej studni – z duše.

To čo ti vytvára pocit áno, tvoj mozog to prijal za svoje. Stávaš sa učiteľom. Našiel si druhú časť z tretej častí. V ktorých remeslách si učiteľ?

Boží zákon je jednoduchý. Buď vieš a s láskou ukazuješ – si učiteľom – nádych, alebo nevieš – si žiakom, s láskou sa učíš – výdych. Vdychovanie a udržovanie života v tele človeka. Poznávanie – posilňovanie zvieračov.

Ako sa človek oslabuje?
Zbavuje sa zodpovedností, prestal veci riešiť- prestal obnovovať svoju bunku.

Vystatuje sa – narušuje si imunitný systém.

Vládne druhým – stáva sa neplodným.

Presviedča o svojej pravde, podáva informácie na sto percent, bez možnosti zmeny naruší imunitný systém, nerastie, nenapreduje, nepomnoží bunku.

Očakáva – prespí svoju šancu.

Hanba – nekvalitná, nedokončená práca, porušenie Božieho zákona.

Spochybňuje originálne božie dokonalé dielo, tým človeku vytvára diagnózu, odpojenie od orgánov duše, nastáva nevyužitý, zneužitý boží dokonalý systém.

Váž si každé remeslo, svoj každodenný chlieb.

Naučíme sa v raji na našej planéte Zem žiť, aby sme naplnili svoje poslanie, a tak odchádzali ako rakety rýchlosťou mysle prezerať a objavovať maxi vesmír?

Celok dreva kríža ťa nepustí je to dokonalá božia úsečka: „Čuch, chuť, mozog, cit – duša.“
Keď poznáš kruh pravej vône, už ťa nikto neoklame. Poznáš semeno, poznáš rast vývoj plodu. Poznáš žatvu. Dávaš a ukladáš svoje bohatstvo do sýpky. Polkruh dňa – rastu a polkruh noci – sýpky. Tvoja zdravá bunka.

Správne využívaj svoj zlatý meč – slobodnú vôľu.

Svoj život si píšeš sám, tvoje pero je hurikán. Skladá sa z častí: maxi vesmír, vesmír, a mikro vesmír. Ako? Tam kde tvoja noha vkročila o čom si premýšľal, sníval? Tak si napísal, príde odozva, objednal si svoj vlastný život tu na zemi, ktorý sa má volať raj, tebou vytvorený.

Každý má svoju mapu – cestu života na viditeľnom mieste, na svojej tvári. Pospájanú krížom, aby sám si potvrdil, alebo vyvrátil.

Nespoliehaj už na druhých, že ti darujú raj. Raj si treba každodenne sám vytvárať. Preveruj slová, či zostanú večné. Fungujúce zostáva, choré – kritika, ktoré nemá boha – nemá silu, nehľadá riešenie, zomiera.

Používaj raj – našu planétu. Používaj vetu: „Miluj svojho blížneho ako seba samého.“

Vládni!!!
Aby sme sebe sami vládli!!! Zvládli emócie áno, nie. Prúdiaca energia – hydraulika.

Hľadaj!!!
Aby sme nové veci hľadali, trénovali a odovzdávali v takej pokore a úcte, akoby sme boli na svätej omši, pri vystavenej sviatosti oltárnej. Zdravé zvierače.

Udržuješ!!!
Tak si udržuješ svoju vitalitu. Zdravý priebeh energií medzi telom a dušou, ktorú nám dáva náš pokoj, odovzdávaný druhým: „ZDRAVIE, ŠŤASTIE, PSYCHICKÚ POHODU.“

Čas ukáže načo si využíval svoj motor tela, svoju dušu Bohom danú, ktorá sa volá tichosť, pokora, trpezlivosť…
Rozsvietíš svoju auru na štartovacej dráhe Zem?

S pozdravom a úctou Matejová— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť