Plán pre celý svet.

Maj celosvetový program – vstupenky do neba – zvládnutie každej príležitosti. V celosvetovom pláne sú dvakrát štrnásť zvládnuté autosugescie, dvakrát štrnásť je dvadsaťosem, je to ovládanie hormonálneho systému – kohúta v tele. Zveľaďujem si psychiku, používam štrnásť autosugescií pre svojho ducha tela rozumu a zveľaďujem si fyziku, používam štrnásť autosugescií pre svoje bunky, dokonalý internet, výživa pre zdravého ducha človeka.

Stišujem svojho ducha rozumu – robím výberové konanie informácií buniek, aby pomocníci – radcovia tela – bunky, mohli mi v pravde Univerza pomáhať.

Dvakrát meraj a raz rež, obhajuješ zdravý systém života (poriadne povedz, poriadne urob a tak sa poriadna robota chváli sama): V psychike prebýva zdravý duch rozumu, vo fyzike sú bunky dokonalého internetu – radcovia pre prebývanie zdravého rozumu!

 1. Som esom života hovorí môj duch života, aj každá bunka vo mne je esom života – Božím dieťaťom. Vek Kozorožca.
 2. Stíšim sa, pre zdravú psychiku a fyziku. Vek Vodnára.
 3. Dávam všetkému čas na psychickej a fyzickej úrovni. Zdravé korienky, korene, koreň života. Zvládnuté mládenecké chute a zodpovednosť za to, že som a môžem byť. Vek Rýb.
 4. Pre plodnosť života na psychickej a fyzickej úrovni. Poznať a rešpektovať vertikálne a horizontálne systémy. Mať pevnú statiku na psychickej a fyzickej úrovni. Mať zdravé orgány – svaly tela. Vek Barana.
 5. Pre prijatie blížneho na psychickej a fyzickej úrovni. Zvládať Slnko života – každý človek je pre človeka vystavená sviatosť oltárna. Vek Jednorožca.
 6. Pre prijatie nového pokrokového slova na psychickej úrovni – zvládať ducha rozumu a fyzickej úrovni – používať svojich zdravých radcov – svoje bunky. Používaš planétu Merkúr. Vek Býka.
 7. Slovo Univerza žije sedem dni v týždni na psychickej úrovni – zvládať ducha rozumu a fyzickej úrovni – používať svojich zdravých radcov – svoje bunky. Používaš planétu Venuša. Vek Blížencov.
 8. Pre zákazku života na psychickej úrovni – zvládať ducha rozumu a fyzickej úrovni – používať svojich zdravých radcov – svoje bunky. Používaš rozum – planétu Zem. Vek Raka.
 9. Pre múdrosť života na psychickej úrovni – zvládať ducha rozumu a fyzickej úrovni – používať svojich zdravých radcov – svoje bunky. Používaš jadro bunky, planétu Mars. Vek Leva.
 10. Pre vytrvalosť svojho života na psychickej úrovni – zvládať ducha rozumu a fyzickej úrovni – používať svojich zdravých radcov – svoje bunky. Používaš všade prítomnosť, planétu Jupiter. Vek Panny.
 11. Pre zvládnuté nové pokrokové učivo života na psychickej úrovni – zvládať ducha rozumu a fyzickej úrovni – používať svojich zdravých radcov – svoje bunky. Používaš radosť života, planétu Saturn. Vek Váhy.
 12. Pre vyššie svoje Ja v rutine života na psychickej úrovni – zvládať ducha rozumu a fyzickej úrovni – používať svojich zdravých radcov – svoje bunky. Používaš kvet – blanu života, planétu Urán. Vek Škorpióna.
 13. Pre kraľovanie v obore na psychickej úrovni – zvládať ducha rozumu a fyzickej úrovni – používať svojich zdravých radcov – svoje bunky. Používaš ovocie – škrupinu života, planétu Neptún. Vek Hadonosa.
 14. Pre zdravú psychiku a fyziku na psychickej úrovni – zvládať ducha rozumu a fyzickej úrovni – používať svojich zdravých radcov – svoje bunky. Používaš žiaru svojho života, planétu Pluto. Vek Strelca.

Dnešný úkaz na oblohe po dvetisíc rokov posilní šiestu čakru – tretie oko – vytrvalosť – Panna života – planéta Jupiter a siedmu korunnú čakru rozumu – zvládnuté nové pokrokové učivo – Váhy života – posilní planéta Saturn. Veľmi blízke stretnutie Jupitera so Saturnom v zimnom slnovrate oznamuje nám Vek Vodnára. Stíšme svojho ducha rozumu, aby zdravé diamantové bunky nám mohli radiť v neobmedzenom časopriestore.

Ponúkam program pre novovek a nezáleží akej si rasy, viery a národnosti. Vysloboď sa zo zvieracej ríše, začni spracovávať svoje emócie ponižovania, povyšovania, zneužívania a maj VÁHY pre spoluprácu čistoty, svojho ducha rozumu a pre svoje zdravé bunky.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove 21.12.2020

Vytlačiť Vytlačiť