Písal sa rok 1989

Začal sa pôst. Vo sne sa mi prisnila moja babka, ktorá mi oznámila moju smrť.„Ešte toho roku zomrieš!“- ako vždy sú tri hodiny ráno. A každý sen mi otvorí ústa, pred skutočnosťou, ktorá má upozornila vo sne. Je to reparát z môjho života.

No čo teraz? Koniec. Neskutočné problémy, bolesti: “vredy na dvanastorníku“ pochybovať a čakať na milosť….sa mi nedali.

Vybrala som sa na spoveď. Chcela som sa poriadne, ale poriadne vyspovedať. Hnala ma čistá túžba stretnúť sa s Ježišom, s Bohom. Obstať na poslednom súde.

Spovedí som vysvetlila, čo sa mi stalo a čo sa deje so mnou. Chcela som si urobiť generálnu spoveď. Kňaz namietal: „Ste príliš mladá na to“. Moja odpoveď znie: „Neviem, čo sa bude diať, čo sa stane, ale Ja nechcem spochybniť nič. Ja chcem byť pripravená, nech sa deje čo sa deje.

Tak som sa vyspovedala s úmyslom odovzdania: „dni… hodiny.. minúty… môjho odchodu na druhú stranu? Čas je najlepší lekár.

Dnes Vám odporúčam skutočnú spoveď, ktorú ľud na svojej koži zažil. Po ktorej túži každý človek, ktorý čistý sa chce stretnúť zo skutočným Ježišom a predstúpiť na večný súd pred Boha. Patra Pia netreba predstavovať. Aj dnes Vám posiela barličku, každému kňazovi, ale aj každému človeku, úprimne a čisto sa vyspovedať.

Firma Energy pozbierala psychické nálady človeka- semena skazy ľudského tela, kde ponúka použitie, dôsledky ľudských nálad, zničenie božieho chrámu človeka: „ Diagnóza.“

Zastav sa v klube ENERGY, aby si v svojom JA umyl, poutieral, natrel a oviazal svoje vlastné stigma- diagnózy

Je to dokonala barlička, ako sa stretnúť s Ježišom Kristom naším Mesiášom. Dosiahnuť foto-auru , spojenie s Bohom- biela aura s glóriou na hlave.

Vďaka pokroku aj duchovno má svoju hmotu, Fyzický doklad existencie.

Častá spoveď s pátrom Piom vo vás spustí tretiu svetovú vojnu, pred ktorou sa neukryješ ani do myšacej diery. Semeno zla- tvoj pocit ťa všade nájde. Tvoja diagnóza chce jedno, tvoj chrám – tvoje telo..

Pustíš sa do boja o ozajstný majetok tvojho Ja? Je to tvoja slobodná vôľa, tvoje šťastie, zdravie a psychická pohoda. Bonusom je očakávané Nebeské Kráľovstvo.

Vytlačiť Vytlačiť