Patrón poľovníkov

Dnes 03.11.2022 je svätého Huberta, sviatok poľovníkov. Vyzýva k prebúdzaniu ľudí, aby sme seba a našich blížnych prebúdzali detskou zvedavosťou vo všetkom, kde zaznamenajú emóciu Nie. Je to spiaca energia zahalená do svadobného závoja nevesty – psychika pracuje s fyzikou /psychika – Adam – duša, fyzika – Eva – telo/, aby sme si uvedomili novú možnosť života, k tomu nás vyzýva svätý patrón poľovníkov Hubert. Máme dve možnosti:

  1. zaspať vedome – byť teraz už vedomým zombie, zostať suchým stromom, nevyužiť možnosť sily duše – psychiky
  2. uvedomiť si, že spíme ako stromy v zime, stíšime sa, použijeme psychiku – dušu – dokonalý internet – telepatiu

31.10.2022 som vďaka Kvetoslave, kdesi čítala, že rok sa delí na 22 dní, výzvu som prijala a kalendár je na svete. Z toho vyplýva, že roky 2022 a 2023 sú prelomové. Pýtam sa: Ktorú možnosť si vyberiete?

  1. možnosť ľudstva zaspať na neviem koľko rokov /Májovia boli šikovní, vedeli, čo sa deje a na koľko rokov zaspia národy sveta – mozog prestane komunikovať s dušou – s bunkovým jadrom. Zanechali za sebou kalendár, na prípravu nám dali desať rokov/
  2. povstať v sebe, v rodine, v národe, na kontinente, na planéte Zem – pre zdravé orgány v sebe a žiť dokonalou harmóniou pre vyššie ciele Boha Univerzum: emócia nie – obnovuje bunky, emócia áno – udržiava zdravé svaly, orgány tela.

Prestaňme strieľať – zneužívať svätého patróna Huberta cez svoju nespokojnosť na psychickej úrovní, sú to jadrové zbrane presného doletu. Telepatia má svoju detailnú presnosť, užívame ju dvoma možnosťami:

  1. kritikou – kniha, lexikón ničenia – ponižovania a povyšovania: zbraň presného doletu: posila zombie – blížneho, človeka bez citu
  2. detskou zvedavosťou – kniha, lexikón dokonalej tvorivosti – presnosť, človek z citom vie, kde sa jeho zákazka života začína a kde má svoj koniec

Buďme k sebe úprimný, emóciou nie prebúdzame vnútro sami seba, pracujeme s vnútornou energiou. Emóciou áno prebudená spoločnosť okolo nás, spoločným prianím nových možností usmernení vonkajšiu silu, preto snívajme čo chceme a meditujme – rozmýšľajme nad novým slovom, novou možnosťou diania meniť – strieľať so svätým patrónom Hubertom poľovať na svoje strachy, krivdy, zlosti, pýchu a tak následne otvárať čítanie z lexikónu tvorivosti.

Za svojich blížnych prosme a ďakujme, prajme im charizmatické chvíle spokojnosti, dovolíme si cez blížnych otvoriť a čítať lexikón tvorivosti, tým si otvárame bunku rozkvetu budúcnosti.

Dnešný dátum: 03.11.2022

  1. 2 x 0. = základ života
  2. 2 x 1. = si Božím dieťaťom
  3. 3 x 2. = stíš sa
  4. 1 x 3. = daj všetkému čas

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 03.11.2022

Konzultant: Lucia Sobolčíková

Vytlačiť Vytlačiť