Pár svetla v človeku /-4/

Človek je Božská bytosť /BOH – bohatstvo osobnosti hľadaj/, poslaním je nachádzať pár svetla v človeku: mesiac a slnko, ktoré putujú stálym harmonogramom, hovorím o mínus štvrtej lekcii: Manuál života.

Tvoje Áno, nech je Áno, tvoje Nie, nech je NIE. Nebeská obloha sa strieda v plnom jase, každých štrnásť dní je spln a každých štrnásť dní je Nov. Dokonalý pár oblohy. Emócia Nie – Nov: slnko a mesiac nachádzajú nové slovo, emócia Áno – Spln: slnko, zem, mesiac nachádzajú plodný skutok. Z toho vyplýva ponaučenie, slovo nevidieť, až keď sa zhmotní – skutkom sa stane.

NovSpln
otecmatka
začiatokkoniec
štartcieľ
čiernebiele
psychikafyzika
NieÁno

Tak ako sú na nebi páry, tak aj v človeku vidíme kde je, v akom informačnom poli sa nachádza, čím si prešiel, aké má skúsenosti. Kto sa strachom pod zlosťou lámal, stal sa bezcitným gejom – neplodne používaný rozum pre vyšší cieľ. Kto dostal od rodičov, spoločnosti všetko na zlatom podnose, stal sa bezcitnou neplodnou lesbou – neplodné používané skutky pre vyšší cieľ.

Vesmír je stály, formuje ľudské ego, aby človek žil v plnom rozkvete, so stálymi podmienkami pre plodnosť života: Noc – Nov – nevieš, hľadáš holé slovo, deň – spln – uplatnenie sa skutkom.

Dnes sme posilnení dátumom 11.11.2022

  1. 1 x 0. = stály základ života, nám znázorňuje mesiac
  2. 4 x 1. = sme Božie deti – som Božím dieťaťom
  3. 3 x 2. = stíš sa, všetko má kolobeh života

Plaziaci had nás posilňuje:

  1. 2 x 11 – zvládnuté nové pokrokové učivo v praxi života
  2. 1 x 20 – jasnovidenie
  3. 1 x 22- blana kvetu života

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 11.11.2022

Konzultanti: Mária Bednárová, Beáta Vojčíková, Iveta Pavelová

Vytlačiť Vytlačiť