Ohnivý koč

Pripravujme si sane, prichádza k nám: „dedo mráz!“ – ohnivý koč.

Prekonáme vetu?: „Stačí sa nám vedieť tváriť, že to vieme?
Prekonáme závisť? –„skutok útok!“

Máme poriadok v čase:Plánovanie času, celku. Hneď – vlastníš Amorov šíp, láska k remeslu, k profesií. 24 hodín – mať na to, šikovnosť človeka. 3 dni – dostať sa z depresií, z problému von. 1 týždeň – postaviť dom. 40 dni nájsť riešenie. 100 dni- priučiť sa remeslu pod vedením majstra. Štyri ročné obdobia – plniť si sny, poslania, voľba človeka. Do roka a do dňa – preskočiť majstra, láska k činnosti.

21 rokov – vynaliezavosť pokrok človeka, napredovanie ľudstva.

Možnosť raja: „Žatva je veľká, robotníkov je málo!“

Krok tam, krok späť- náš nádych a výdych.
Odhodlanie: ukáž čo vieš – žni, si majster profesie – obhajuješ, obsluhuješ svoj nádych, zvierače, srdce, aby sa krv okysličila, a tak spúšťa silu pre obsluhu ostatných zvieračov, dôležitých pre zdravý ľudský život, aby energia našla svoj domov – výživu určenú bunke, svalu – myslená, mentálna železničná doprava nazývaná meridiány v človeku.

Pokora: úprimné priznanie, že nie som majster remesla, profesie, zdolaná pýcha cudzieho peria, uhasený oheň v komore, ručiť za niekoho.

Dajme každému slobodu zodpovednosti, zbavíme sa hlodavcov v komore – diagnózy.

Zadná stena – zázemie, ktorá ťa chráni – obhájiť si vedomosti, znalosti, obracať sa v novom fachu, preto potrebuješ výdych – postavíš sa do radu žiak, učeň?

Učiť sa, trénovať, zbierať informácie napredovania, otváraš srdce pre cirkuláciu krvi, obnovu bunky, svalu, orgánu, napredovanie človeka človekom. Upevníš si duchovné bohatstvo, istotu – zadnú stenu.

Cvičenie v srdcovej čakre farby: zelená a ružová“

Keď začneme sa ľutovať, máme problém s duchovnou matkou – ochota prijať a rodiť nové. Nohy si kúpeme mentálne v myšlienke v lavóre v zelenej vode – dotýkaš sa svojho stromu poznania.

Aby, aj náš blížny, vedel pochopiť, prijať mentálne, v mysli voláme to duchovná úroveň, necháme si od nich v lavóre umývať nohy v rúžovej vode.

Pre tých čo ich nechápeme, odmietame, chceme na nich zabudnúť, sú nám poslaní, ako boží poslovia. Boh nám dal ich na znak otca – oplodňovať nové. Preto v myšlienke mentálne, čiže na duchovnej úrovní, dotyčným osobám, v lavóre s rúžovou vodou, umývame nohy – rúžové okuliare, aby sme ich časom pochopili.

Keď budeš sto dní chodiť v blížneho sandáloch, zmeníš názor. Do roka a do dňa ponúkneš novú technológiu. Vyžaduje sa od jedinca lásku k činnosti, tak sa ti začnú plniť sny – štyri ročné obdobia: – Prijať: zbavíš sa strachu, zlosti, seba ľútosti … . Každá emócia nie, je otázka, nehľadáš odpovede? – prichádza zubatá – jeseň: „život ti ponúka, sane deda Mrázika.!“ – Odpustiť: klopeš na zásoby vo svojej duši, hľadáš odpoveď v kľude tvoj informátor – zima„vyhrávaš boj, uvoľňuješ silu, máš soby deda mrázika. – Prosíš: otváraš zásoby, odpovede na otázky – prichádza nová veľkonočná jar: „ volant moderného deda mrázika. – Ďakuj: za Amorov šíp – naplnenej lásky prebudenie v tebe, za bohatstvo, úrodu, ktorú odovzdávaš svoje skúsenosti iným – leto: „dedo mráz, na dobro odchádza, lebo ti sedíš v ohnivom koči Eliáša– immanuel-— Anna Matejov

Vytlačiť Vytlačiť