Odkazy zo záhrobia

Odkazy zo záhrobia.

Energia napredovania, tvorenia sa rovná neustálemu sexu- pohybu. Si presvedčený, že ťažko pracuješ? Na duchovnej úrovní sa znásilňuješ, lebo tvrdíš vo svojej mysli že ťažko pracuješ a tak sa naďalej znásilňuješ a páchať v sebe svojim zvieračom násilie?- trhať svoje svaly, svoje zvierače. Ničiť pravý chrám duše.

Človek, ktorí v tichosti všetko urobil a nikoho nič nenaučil odišiel do pekla. Táto energia zostala nemá, v stratenom chráme, vo fyzickom tele. Bolo to len a len genetická informácia, ktorú sme premárnili a nikoho nič nenaučili. Zostal nám neúrodný figovník- naše mŕtve telo. Informácia nebola využitá, zostáva nepoužiteľná, mŕtva. Naše darí sú nám odobrané- telo je mŕtve nepoužiteľné pre dušu.

Človek, ktorí svoju prácu ohundral, kritizoval dostáva sa do očistca. Pretože jeho ústa hovorili niečo iné ako skutky a tým mýlil, bral, ničil lásku ostatným. Tento človek používa dvojtvárnosť. Iné skutky iná reč.

Ježišov odkaz: „Čokoľvek ste urobili mojim maličkým, mne ste to urobili“.

To značí, tvoje Ja- je duša , nachádza sa v tichosti. Vnímaš magnet medzi mysľou a orgánom svalom, zvieračom. Po chvíli, po tvojom stíšení prechádza tam teplo- liek pre tvoje genetické telo- tvoj pravý chrám tvojej duše.

Človeku sa dostalo skutočnej šance. Tvoja šikovnosť je len genetická- plná darčekov. Vlastne si vyhral šťastnú kartu. Tvoja duša je úplne zničená. Preto vesmír ti dáva geniálnu šancu obnoviť si silu duše. Má to háčik. Všetko čo vieš, máš to naučiť ostatných, len tak sa táto energia dostáva zrkadlí v tvojej duši.

Človek ktorí svoj talent- programy genetického tela rozdal je v nebi. Tam je za jedno aj skutky aj reč.

Tam človek chodil s čertom. Stal sa odborníkom víťazného zlatého meča. Prešiel slovom presným stredom a začal čítať slovo už len po pravici svojej vlastného Ja, po pravici svojej ruky a dostal sa do kruhu neveriaceho Tomáša.

Číta jasne a počuje jasne vo svojich vlastných ušiach TOM REČ, TOM REČ, TOM REČ. To slovo môžete opakovať do nekonečna. Táto energia robí zázraky. Opakovaním otvárame a zatvárame svoju vlastnú energiu. Každý jasne vidí s ktorej strany dané slovo číta. To je vchod do našej nebeskej brány.

Prekonať každú zlosť- papať, využívať správne svoju vlastnú žlč, tak človek si sám sebe prerazí rany na rukách a na nohách- stáva sa odborník remesla. Tu je naša pokuta, alebo odmena. Tu jasne vidí každý jedinec svoje každodenné ukrižovanie.

Otoč sa za svojim životom, aby si zotrval pri svojom pozemskom šťastí. Tu jasne vidíš, že si chodil zo satanem (použila som Šarišské nárečie, alebo Češtinu), skúsme zatvoriť ústa, tak zoberieme stredné písmeno a používajme kružnicu. Keď stredom slova prejdeme a prerazíme písmeno A, po pravici sa nám zjaví nápis: „TAS“ a teraz dvíhaj hore písmeno A, aby sa uzatvoril začarovaný kruh. Tas svoj jazyk, svoj meč A čítaj čo ti zostalo: „AMEN“- čo v preklade značí tak je.

Stretneš sa s Kristom, kde nájdeš svoj vánok a otváraš svoju silu hurikánu.

Elipsa opísaná okolo slova Kristus nám dáva dva styčný bod O. Záujem máme o stred slova, aby sme si vytvorili mikroskop- budúcnosť, alebo ďalekohľad minulosť. Použitím prístroja
nájdeme v elipse krídlové dvere na slove Kristus. Dokopy čítame OS.

Naše tiché Ja- duša volá nás cez písmenko tichosti s… a otvára nám energiu hurikánu. Vytvára nové slová pri prvej otočke nám vznikne slovo sit. Môj osobný názor nezabudnúť na prvé písmeno vchod ohraničenia prítomnej priority na písmeno O. potom má to význam, je to sieť- sito na ryby… .

Druhá naša otočka nám vyrobí slovo: „RUK“, alebo keď sme zmenili koncovku do siedmeho pádu vzniklo slovo: „ROK“. Druhá otočka je už zreteľná.

Tretia otočka nám zanecháva v základnom slove písmeno S. používame ho často:
-vo chvíli aby nám niečo neušlo – vo chvíli, aby sme neprebudili spiace dieťa, lebo nedokáže sa hrať, len nám píliť uší.

Slovo v siedmom páde nám v tretej otáčke zanecháva dve písmena je to písmeno M a písmeno S. pýta sa ťa: „máš smer“ som hurikán tvoja sila.

Dávajme extra pozor na spiacu poctivú energiu. Zvládneme ju len a len s láskou. Sex potrebujeme žiadaný, tvorivú energiu.

Preto vesmír ti dal maškrtný jazyk, aby si poznával a rozpoznal každú chuť tak spoznáš pravého boha cez svoje hoby. Slovo BOH čítaj zozadu, aby jasne si videl, že sa hráš, že si božie dieťa. To čo robíš je hrou. Má svoju špecifickú chuť, za ktorú jedinec je zodpovedný. O chúťkach svojich informuj ostatných. Používaj svoj meč, svoj ostrý nabrúsený jazyk, tak prekonáš svoju poctivosť a prijímaš svoj prvý sex.

Energia napredovania sa rovná neustálemu sexu. Čo robíš, je to pohyb svalu, zvierača, kde na človeku záleží či sa odhodlá pravidelne hrať sa s činnosťou- mať stáli, ľúbostný, milujúci sex.

Dať do pohybu každý sval a organ. Na to je nám nápomocná duša, náš pravý ženích, pre našu nevestu- fyzické telo.

Úlohou každého jedinca je obnovovať chrám boží- fyzické telo. Dávaj pozor čo máš v chráme- vo fyzickom tele. Gény kroť, alebo rozdávaj, tak obstojíš na večnom súde, ktorý sa volá nesmrteľnosť.

Človek dostal slobodnú vôľu. Používaš lásku v každom počasí napreduješ- žiješ. Stále prechádzaj stredom svojej vinice vo dvojici písmen, aby prítomnosť si jasne videl a slovo
žiješ, dáva ti oporné statické body tvojho živého napredovania.

Vytlačiť Vytlačiť