Obnova energií – bunky

Obnova energií- bunky.

Pre chvíle, kde ťa blížni nerozumejú, to ti klope na dvere boží posol napredovania.Sústreď sa na dych bránice, aby sa ti otvorila srdcová čakra- duchovný internet. Posilníš svoje zdravie, šťastie a psychickú pohodu.

Pre tých ktorí ťa nerozumejú, pomôž si telepatickým vojenským pochodom, aby tlkot nôh sa spojil s tlkotom srdca. Posilňuješ svoju stabilitu, tvoje svaly sú pružné.

Čohokoľvek sa dotýkaš myšlienkami, slovami alebo skutkami ver si, stávaš sa božím poslom pre svojich blížnych. Ukazuješ hravú cestu svojmu srdcu.Rázne bubnuje na poplach.

To čo vieš, je tvojim bohatstvom, majetkom tela. Rozdaj to chudobným- tým ktorým to neide, aby svoje mozgové choroby poriešili.

To čo tebe nejde, to je tvoja chudoba, nefunkčnosť bunky, svalu, orgánu. Stáň sa dobrým poslucháčom- rozžiariš svoje srdce.

Čo nechápeš, nevieš prijať, hľadaj riešenia, spriechodníš energiu slnka- tvojich svalov. Prežiariš svoje nohy.

Keď budeš svoje návyky krotiť, chcieť byť užitočný, za to čo vieš uč a ďakuj- rozdávaš to chudobným. To čo nevieš pros, budeš mať väčšiu silu učiť sa, aby tvoja lanovka fungovala-tvoj dych- obnova bunky.

Vytlačiť Vytlačiť