O mne, aj o tebe

Každý človek vo svojej tichosti spojení s dušou skrýva svoju dokonalosť, spojenie s Bohom, volá sa to spokojnosť na úrovní: JA. Tak je oporou- lomeným lúčom, prehrávacej diskety pre energie ty, on, ona, my, vy, ony, oni. Všetko čo má uhlík má aj odrážajúcu slnečnú energiu volá sa to diamant. Záleží na našom myslení. Až chce naša maličkosť: “JA“ napredovať, potrebuje mať úmysel plniť svoje poslanie. Okolnosti riešiť, alebo zastať: „Boh sa ti nevysmieva, ale dáva ti dieliky pre tvoje napredovanie. Tak splní svoj sľub na tebe i na mne: “nesmrteľnosť“. Záleží na tebe, ako vážne staviaš svoju skladačku. Puzzle.

Všetko živé i neživé, čo obsahuje uhlík je v čistote diamant. Skrýva v sebe informáciu alfy i omegy, začiatku i konca, čo značí vesmírnu technológiu, receptúru.

Každá informácia, je časť, dielec niečoho, čo má význam. Energia lásky nám dáva čas, aby sme diely vesmíru skladali a tak vo viere, láske a nádeji poskladali skladanku. Každý jedinec skladá svoju vlastnú skladanku, problematiku svojich génov. Živej i neživej bunky.

Všetko čo človek vyvyšuje, danú technológiu porušujeme, prehrieva a tak spúšťa seba zničenie. Ľudovo povedané z očú. Naruší nám imunitný systém. Prejaví sa na našom krachu zdravý, šťastí a psychickej pohode.

Všetko čo človek ponižuje, podchladí a vytvára v sebe plesne a kvasinky.
Na životné prostredie pôsobí tak, že nespokojná energia jedincov sa spočítava a mení na vietor, hurikán, čo spôsobuje veľké pohromy, zemetrasenie.
Vietor, ktorý vyrába ľudské zmýšľanie.

Dokáže sa človek ovládať a spoznávať v sebe zlo? Pod slovom zlo sa skrýva: “PLYNOVÝ PEDÁL“. Hovoríme tomu slovu nie, energia nie je funkčná, náš meridián je nefunkčný, vypnutý elektrický prúd v ľudskom tele. Spúšťa sa pri uvedomení. Danú vec, problém chcem riešiť. V živote má názvy: začiatok, alfa….Kristus.

Dokáže človek ovládať svoje dobro? Pod slovom dobro- super… sa schováva náš brzdný pedál. Hovoríme tomu slovu áno. Naša rozpálená energia. Meridián, ktorý pracuje na plne obrátky. Človek dokáže ísť na plný plyn. (Vysoké napätie, 4- tisíc Celzia tepla- energia slnka v našej živej bunke). Vieme odhadnúť kedy sme v cieli? Vieme zastať, vystúpiť? V živote má názov: Koniec, omega…..Mesiáš.

Začne človek svoje emócie brať vážne. Nie je plynový pedál. Áno brzda, ukončenie tvojho diela. Tak zvládne svoj za tým pojazdný koráb- fyzické telo, boží chrám… Získa tak fotoauru Ježiša Krista svojho Mesiáša, vykupiteľa genetického tela. Funkčnosť zdravia šťastia a psychickej pohody.

Kedy príde tvoj Mesiáš vykupiteľ? Keď získaš fotoauru Ježiša Krista.

Zázraky sa dejú len v tvojom myslení a šťastie prichádza, keď ti človek rozumie.

Až človek o sebe, alebo o niekom pochybuje, ničí svoju vlastnú silu. Znemožňuje použitie svojho vlastného “satelitu, počítača- miluj blížneho svojho ako seba samého, v pote tváre budeš vytvárať svoj každodenný chlieb“.

Odkloní svoj lom lúča a sťahuje nefunkčné programy. Stáva sa kopijou svojho JA. Tak nevyživuje kvalitne svoje telo a prichádza mu k ústrety jeho kmotra smrť.

Každá myšlienka, naše premýšľanie znie v našom tele ako hudba. Svoje vlastné telo neoklameš. To sa ti v čase, priestore tvoj výsledok, odmena sa dostaví. Každý sa má tak ako zmýšľa. Telo, tvoj zdravotný stav ťa vo všetkom prezradí.— jimmy

,

Komentáre sú uzatvorené

Vytlačiť Vytlačiť