Nič nie je viac, ani menej.

Tu nie je viac, ani menej. Vždy je akurát. Spracuj informácie svojou zvedavosťou, pre energiu tela.

Touto vetou si chráň svojho posvätného – zdravého ducha.

Duša je dokonalým internetom človeka, potrebuje zdravého zvedavého ducha, pre pohyb tela. Preto, nič nepodceňujte. Nekritizujte – mrzne telo. Nič nevyvyšujte – horí telo. Stíš sa, hľadaj váhy, aby duch mohol prečítať informácie pokroku. Všetko, čo sa ti nepáči, je strážený Boží poklad. Pri stíšení, zdravý duch tela ti prečíta informácie pokroku. Si dieťaťom, nevieš.

Každý jedinec človeka sa volá človekom preto, lebo sa skladá z troch častí:

  1. Duše – dokonalý internet
  2. Ducha – informátora
  3. Tela

Človek žije z informácií ducha. Používa dušu – dokonalý internet pre pohyb tela. Každá maličkosť je dôležitá. Preto zvedavosťou pros, stíš sa, vo svojom vnútri pros o zvedavosť svojich blížnych, myšlienkami, slovami, skutkami, odbornosťou, aby sa stíšili. Čítaj, čítajte spolu informácie pokroku, ktoré sú ukryté v dnešnej zložitej dobe.

Je na každom človeku, čítame v odkazoch: „Buďte zvedaví ako deti.“ „Proste a otvorí sa Vám!“ Medzi nami sú herci pokroku, ktorí hrajú hru, aby každý človek použil vnútornú silu. V každej zdravej bunke, človek má ukrytý satelit slnečnej sústavy, spojiť sa s univerzom. Stačí sa stíšiť a načúvať. Sú to pôrodné bolesti. Starý systém odchádza, aby prišiel nový, pokrokový. Vyzerá to tak, ako filmy Herryho Potera – čarovná palička, keď ste úprimne zvedaví, príde informácia- nápad. Nahrávaš informáciu z duše, informácia sa mení na energiu pre telo. Telo cíti, prijíma energiu. Keď telo má informáciu môže sa hýbať. Keď hľadáš spravodlivosť božiu – používaš boží systém: Ani jed – jedovaté slovo ti neuškodí. Jedovatosť láme ducha. Zamysli sa, uč sa pokrokovej premeny.

Prestaň si myslieť, že je viac, alebo menej. Predstavte si, že všetko sú prísady do chutného jedla, buď dobrým kuchárom. Vycibrí svoje chute v prítomnej chvíli. Slinou na jazyku, ohrievaš svoje telo. V prítomnej chvíli vieš, čo mrzne v tele, lebo ponižuješ, čo horí v tele, lebo povyšuješ. Ponižuješ, mrzne ti dych života. Povyšuješ, horí ti dych života.

Prajem každému človeku zvlášť pevné nervy a detskú zvedavosť. Spájate ducha, dušu a telo v zdravý pohyb.

S pozdravom Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove 30.10.2020

Vytlačiť Vytlačiť