Manipulácia emócií

Materiál: dom, voda, plyn, elektrina

Každý ľudský jedinec potrebuje sa stíšiť. Stíšením trénuje pokoru a trpezlivosť, aby jeho dom – chrám boží mohol poskytovať služby, na ktoré sme zvyknuté.

Voda:
Voda je používaná múdrosť, tak sa kopí liečivá sila v zdraví, v šťastí a v psychickej pohode. Mať vo svojom dome v poriadku vodu a kanalizáciu, od človeka sa vyžaduje sebadisciplína. Naučiť sa mať vždy po ruke zdravú čerstvú vodu z prameňa, ktorý je večný – naša duša. Potrebujeme mať záujem o riešenie a prijímať nové, napredovať. Každý nápad nás posúva dopredu, ale nie každá pesnička sa stáva hitom.

Plyn:
Náš dych je plynom, pre našu domácnosť, povedz si to pre seba: „Pre môj dom!.“ Uvedom si kedy chceš problém riešiť, správne využívaš plyn. Tvoj úmysel riešiť, používaš zdravé betlehemské svetlo. Vytváraš príjemnú atmosféru pre svoj dom.

Keď niečo spochybňuješ, pretože máš problém pokory: pýcha, lakomstvo, smilstvo, závisť, hnev, obžerstvo, lenivosť. Táto brána vyhnanstva nepustí ťa k stromu poznania – k našej tichosti, k našej duši. Ujde ti príležitosť – rušeň, náklad vagónov pripravený pre tvoj vývoj tvojho zdravia, šťastia a psychickej pohody. Vytvorí v aure preležaninu a tá pôsobí na naše telo ako duchovná preležanina. Telo dýcha plyn, otrávi si zdravie, šťastie, psychickú pohodu.

Elektrina:
Duša je slnko obalená ľadom. Keď chceš riešiť, tvoja pokora a trpezlivosť v slove prosím prerazí lúč slnka cez ľad. Tak vytvoria drôt po ktorom preniká elektrická energia do orgánov. Drôt treba obaliť izolantom. Tu sa núka druhýkrát pokora a trpezlivosť v slove ďakujem, duša vyrába izolant. Tak vzniká kábel.

Čo robíš, keď hodnotíš druhých? Berieš kalich horkosti.
Keď druhých kritizuješ, striháš energetické káble, aby sa energia nedostala do tvojej bunky orgánu, svalu. Je to náhodné strieľanie do ľudí, a to sa zrkadlí v človeku, kde ti prestanú fungovať tvoje bunky, tvoj orgán pre odpojenie energie z tvojej duše.

Klop na dvere svojej tichosti, energia rastie, kopí sa, obdarí ťa zdravím, šťastím a psychickou pohodou. Nauč sa správne manipulovať vo svojom chráme, aby si mal v poriadku, vodu, plyn a elektrinu.Pre tvoj spokojný život— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť