Ľudská pravda – sloboda

Je poznanie : vody, dreva, zeme, svetla, ohňa, kovu v človeku.

Sloboda vody: Tento príbeh je opísaný v príbehu Abrám, po vyzretí v čase Abrahám.
Je to ako pohár vody, ktorý má stále tú istú kvalitu. Keď do vody niečo pridáme ,len informáciu ,mení štruktúru, kryštalizáciu. Človek opojený kvalitou a krásou je ako kvalitné víno- kryštál po ktorom človek v každom čase rád siahne. Človek sám o sebe je pravda. Prezrádza ho ako pracuje s materiálom, ktorý je mu dodaný cez elektromagnetické vlny okolia. Kvalitným poznaním človek rastie, rozvíja sa , až zarodí a vyzrieva na kvalitný nápoj.
Základ je voda. Čo pridáme z ostatných elementov? Človek mieša nápoje každú chvíľu. No nesmie sa obzrieť. Pri presviedčaní mieša vodu z hlinou a nezrelými plodmi.
Človek kráčajúci v pred :je slnečný, plný ohňa, kde každá hora- problém otvára sa, aby ukázala svoju krásu- remeslo. Roztápa v človeku trpkosť a dáva mu radosť zo života.

Ľudská pravda sloboda.
Je viditeľná práca s vodou, zemou, drevom, svetlom, ohňom a kovom.
Sloboda vody v človeku. Príbeh je opísaný v nesmrteľnej knihe –“biblia.“ Znázorňuje ho biblická postava Abrám- Abrahám. Človek sa môže odkloniť od pravdy. Odklonením sa
od pôvodnej technológii. Vyrobí iný nápoj, inú formu.
S utíšením, v pohode, vie silný človek stiahnuť program z univerza a porovnať s napredovaním ľudstva. Je to hlavolam: “Nájdi chyby medzi obrázkami.“ Správna informácia človeka neodkloní z pravej cesty, ale stále sa vráti k dobrému materskému jedlu univerza.
Voda sa mení chuťovo a štruktúrou. Každá informácia zanechá v človeku stopu- vytvára formu, cez ktorú človek prechádza ako po ceste.
Vo svojom živote sa človek stretáva s problémom- medená hora- svoj problém nerieši(vzniká výkal, smetisko- diagnóza, choroba, bunka sa stráca, prestáva sa obnovovať, pod nánosom neriešených situácii), strieborná hora- mať niečo načítané- informovaný človek. Zlatá hora- remeslo- profesia. Ruky, ktoré poznajú prácu- prerazené rany Ježiša Krista na rukách Noha vykročí správnym smerom- prerazené rany Ježiša Krista na nohách. Bok sa vlní, nohu ladne v stranu nasmeruje- viditeľne prerazený bok Ježiša Krista. Lebo viditeľná Tŕňová Koruna Ježiša Krista na hlave človeka- bohaté skúsenosti, profesie- remesla, poznajú každú trpkosť zmenenú na radosť života.

Využije človek v prítomnosti svoju šancu. Nájde v knihu nesmrteľnosti -biblii svoju pozíciu, aby sa zúčastnil na diele, obnove živých zdravých buniek. Nad nami je maxi vesmír. Tam je kráľom BOH. Riadi planéty. V človeku sídli BOH- duša, ktorá má za úlohu riadiť bunky. Obstojíme pri našom živom mikrovesmírnom riadení? Uvoľníme v sebe elektromagnetické vlny pre čistú obnovu našich buniek? Ľudská myšlienka je riadená rýchlosťou svetla, ohňa- slnka- 4000°C tepla a tlaku ktorá sa nachádza v najhlbších hlbinách, priepastí mora. Postaví sa človek k svojim povinnostiam voči sebe a okoliu vážne. Elektromagnetické vlny robia svoju prácu čestne a svedomito. Spravodlivosť elektromagnetických vĺn je kormidlom každej Tŕňovej koruny, klincami prerazených rúk, nôh, aby bol bok ladný, ohybný. Všetko má svoj súdny deň. Je to deň, keď tvoj nos zavonia a láka nás chuť, ktorá sa objaví po vyzretí diela tvojich údov. Poznáva zvuk a učí sa poznávať formu detailov.

Vytlačiť Vytlačiť