Ležiaca osmička – nekonečno

Ležiaca osmička- nekonečno.

Od ležiacej osmičky neodpočítaš. Zastavený pohyb- nikdy.

Nezačal si rozmýšľať, ako poriešiť svoju situáciu zlosti- chorobu duševného zraku a strachu- chorobu duševného sluchu.

Máš len kritiku, hnev, strach, pýchu, lakomstvo, smilstvo, závisť, obžerstvo, lenivosť. Prácu s kameňom odvádzaš nezodpovedne. Ľudské nie a ľudské áno je riadiaci panel, ktorý človek nepoužíva- je chorý má upchaté cievy, hemoroidy… .

Pokušenie Ježiša na púšti- človek nevedomý.

Svoj kameň zmeníš na chlieb vtedy, keď začneš poznávať svoje nie a svoje áno. Lenivosť je kameň- nepoznané, neznáme remeslo –diabol. Ležiaca osmička- alfa je nikdy, keď človek nezačne hľadať riešenie.

Vyjsť na vrchol každého nie- je poznanie omegy- remesla: „ÁNO“- človek sa nesmie pokloniť pred žiadnym vrchom, ale smie na vrchol vyliezť sám, svojim vlastným pričinením- naučiť sa remeslo.

Človek nesmie skákať z vrchu, nevážiť si svoju prácu, činnosť. Nie stále máš pri sebe dokonalého anjela- finančného odborníka, ktorý vie a pozná úsilie tvojej práce a náležíte tvoju činnosť ocení. Žijeme v dobe nevedomosti a nie v raji.

Čo opúšťame:
1. pýcha- že niečo vieš. Dokázal si to dotiahnuť do konca, spoznal si vrchol. Odkaz: „Ďakujem, že som mohol.“ Zapnutie automatického pilota, vyživovanie a prepojenie tela a duše.
2. obžerstvo- podeľ sa s činnosťou. Odkaz: „Činnosť je potrava duše.“ Keď človek nerobí mysľou, slovom a skutkom- odpája sa od duše- zomiera.
3. Smilstvo Upokoj svoje fyzické telo- ženu, aby si našiel a počul energiu duše- muža. Odkaz: „Nauč sa to.“
4. lakomstvo- že niečo iní vedia alebo dokázali. Odkaz: „Upokoj svoje fyzické telo, aby si našiel a počul energiu svojej duše.“ Ďakujem pane, že som mohol vidieť a počuť. Nauč má to pane.
5. hnev- je vlkolak. Tvoj genetický hnev, strach ti bráni používať dušu, aby si videl a počul. Odkaz: „Nájdi spôsob, aby si ti bol spokojný.“ Hľadaj možnosti vo všetkých žánroch. Nezabudni prísť domov. Hľadaj lásku ako sa to dá poriešiť a nájdeš stratený raj. Vyhráva čisté srdce- riešenie je svetlom života.
6. závisť- remeslu sa dá len priúčať, alebo rešpektovať nadanie iných. Odkaz: „Každý má svoje poslanie.“ Všetko nie zmeniť na áno, alebo áno rešpektovať.
7. lenivosť- keď si lenivý- zlostný, nesprávne používaš more- oceán energií. Nepočuješ boha klopať na dvere. Odkaz: „Prichádza nové remeslo.“ Použi svoju dušu- tichosť, kľud! Rozdrvíš, spracuješ materiál, ktorý ti vesmír ponúka. Opustíš staré, aby mohlo prísť nové, aby staré pominulo. Hymna lásky Korinťanom.

S pozdravom a úctou Anna

Vytlačiť Vytlačiť