Lekcia mínus jedna z učiva: „Manuál života.“

Zdravé korene človeka: všetko má korene života

Vítam ťa v lekcií mínus jedna hodnosť poručíka. Posilňuj svojho posvätného ducha – psychiky a svojho tela – fyziky – drevo kríža = svoju imunitu. V mínus jednej lekcii učivo rozoberá kohúta a korienky, korene a koreň života.

Zopakuj si hodiny času:

Lekcia mínus jedna pripomína autosugescie: sedím v lavici, dávaj všetkému čas.

Kohút života sa rozdeľuje na dve časti. Mládenecká aktivita a zodpovednosť. Zopakujeme si autosugescie posvätného ducha človeka v štyroch úrovniach (spočítaj si to na ruke svojho archeológa): mysle, slova, skutku odbornosti. Mládenecká aktivita napredovania je od čísla 1-12, číslo 13 -14 je zodpovednosť za aktivitu pokroku.

Korienky, korene a koreň života rozložená energia na tri časti. Korienky života – miluj seba – 1 – 8, korene života – miluj svojho blížneho 9 – 12 a miluj Boha za dokonalý dar 13 – 14. Zopakujeme si autosugescie posvätného ducha človeka na štyroch úrovniach (spočítaj si to na ruke svojho archeológa): mysle, slova, skutku odbornosti, všetko má mínus a plus.

Názorná ukážka:

Zvládol si lekciu mínus jedna kohúta alebo korienky, korene a koreň života hodnosť poručíka? Môžeš sa posunúť k lekcii nula, staň sa nadporučíkom svojho posvätného ducha – psychiky a svojho tela – fyziky. Vždy buď na pozore, ruky nech ti pripomínajú archeológa v každý moment života: myseľ, slovo, skutok, odbornosť.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove 16.01.2021

Vytlačiť Vytlačiť