Lekcia druhá z učiva: „Manuál života.“

Človek podnikateľ – odovzdávaj nové učenie blížnym, len tak nájdeš istotu života v cirkulácii energií: overené praktizuješ/m/

Môžeš sa posunúť k druhej lekcii, stať sa majorom svojho posvätného ducha – psychiky a svojho tela – fyziky. Vždy buď na pozore, všetko má mínus a plus, ruky nech ti pripomínajú archeológa v každom momente života: myseľ, slovo, skutok, odbornosť, uložená energia človeka: archív.

Venuješ sa očiste v druhej čakre, je to zhmotnený Merkúr života v človeku, volá sa tvorivosť a patrí to k šiestej autosugescii: rozpráva – pre prijatie nového pokrokového slova – „učivo“ – prijať v sebe Majora. Lekcia pohybu energie od pása dole s päť – cípou hviezdou, žĺtok, alebo kmeň života.

Počas druhej plavby sa budeš učiť ovládať, byť sám sebou, rozhodol si sa, že chceš inteligentne napredovať so svojimi blížnymi, zvládať emócie na psychickej a fyzickej úrovni. Je tu doba peňazí, ktoré zvádzajú človeka byť predátorom, robiť si z blížnych potravu, vyrába to mŕtvu energiu rozkladu, odpojenie od dokonalosti, preto podávaj ruku blížnemu, aby aj tebe bola pomocná ruka podaná. Ty pomôžeš, aj k Tebe príde pomoc, Ty nepomôžeš, ani k Tebe pomoc nepríde, byť inteligentným za každých okolností, udržať v sebe rovnováhu k blížnym, stať sa majiteľom nabíjacej energie pokroku, byť zodpovedným sám za seba a stíšením používať dokonalý internet obnovy buniek, pre nové informácie pokroku. Pripraviť sebe a blížnym cestu do vyššieho levelu – prebudiť v sebe dokonalú tvorivosť rozkvetu.

Získané pokrokové informácie človeka určujú smer cesty napredovania. Druhá skúšobná plavba korábom nazvaná podnikateľ, zvláda v sebe holubicu života – nájdené informácie vedomej inteligencie, odovzdávať skúsenosti svojim blížnym: rozpráva – pre prijatie nového pokrokového slova – „učivo“.

Poďme k prvému pohybu plavby s Merkúrom života: zvládnutá myseľ života – vzduch

 1. Máš informáciu – čistý dych života. Potrebuješ rozdať svetlo pokroku, hovorí číslo osem – zákazka života, aby som si mohol udržať zásobu kyslíka – dýchať. Zvládol si územie mysle, máš nápad pokroku – udržiavaš kyslík, pomalým, tichým, charizmatickým dýchaním posilňuješ pľúca, hrubé črevo.
 2. Po ľavej ruke máš označené číslo dva, vidíš, počuješ hovoriť číslo desať – vytrvalosť života, je to územie skutku, chceš pokrokovo žiť, máš slovo – nápad, overuješ nápad v praxi posilňuješ pečeň a žlčník.
 3. Po pravej ruke máš označené číslo tri, vidíš, počuješ hovoriť číslo jedenásť – zvládnuté nové pokrokové učivo v praxi života, je to vrchol života, overené pravdivé slovo v praxi sa skutkom stalo. Poznané čisté slovo v praxi, posilnené srdce a tenké črevo.
Prvý krok 2.

Poďme k druhému pohybu plavby Merkúrom života: zvládnuté slová života – oheň

 1. Všetko, čo má múdrosť života označuješ číslom deväť, si na území slova, to svedčí o zdravých obličkách a močovom mechúri.
 2. Po ľavej ruke máš označené číslo dva, vidíš, počuješ hovoriť číslo jedenásť- zvládnuté nové pokrokové učivo v praxi života, je to vrchol života, overené pravdivé slovo v praxi sa skutkom stalo. Poznané čisté slovo v praxi, posilňuje srdce a tenké črevo.
 3. Po pravej ruke máš označené číslo tri, vidíš, počuješ hovoriť číslo dvanásť – vyššie Ja v rutine života, je to územie odbornosti slova, exportovaná energia slova sa stáva skutkom. Čistota slova, overovaná v praxi posilňuje tráviaci systém, žalúdok, pankreas a slezinu.
Druhý krok 2.

Poďme k tretiemu pohybu plavby s Merkúrom života: zvládnutý skutok života – voda

 1. Všetko, čo má vytrvalosť života označuješ číslom desať v päť – cípej hviezde, si na území skutku, to svedčí o zdravej pečeni a žlčníku.
 2. Po ľavej ruke máš označené číslo dva, vidíš, počuješ hovoriť dvanásť – vyššie Ja v rutine života, je to územie odbornosti, každá bunka v tvojom tele hýbe sa, žije pokrokovo, vidíš a počuješ slovo v praxi – trávi ti žalúdok, pankreas, slezina.
 3. Po pravej ruke máš označené číslo tri, vidíš, počuješ hovoriť číslo osem – zákazku života, je to územie mysle pre slovo, energia slova sa exportuje. Rozpoznávaš čisté pľúca, od odpadu pre zdravé hrubé črevo.
Tretí krok 2.

Poďme k štvrtému pohybu plavby s Merkúrom života: zvládnutý učiteľ života – odborník s praxou – zem a oheň

 1. Všetko má svoj vrchol života, označené číslom jedenásť – zvládnuté nové pokrokové učivo v praxi života, v päť – cípej hviezde, to svedčí o zdravom srdci a tenkom čreve.
 2. Po ľavej ruke máš označené číslo dva, vidíš a počuješ hovoriť číslo osem – zákazku života, je to územie mysle pre slovo, energia slova je exportovaná. Tvoj organizmus rozpoznáva čisté pľúca, od odpadu pre zdravé hrubé črevo.
 3. Po pravej ruke máš označené číslo tri, vidíš, počuješ hovoriť číslo deväť – múdrosť života, je to územie slova pre život pokroku, energia slova je prevzatá. Vidíš a počuješ čisto pracovať obličky a mocný prúd močového mechúra.
Štvrtý krok 2.

Poďme k piatemu pohybu plavby s Merkúrom života: rutina života v odbornosti – zem

 1. Všetko, čo má vyššie Ja v rutine života označuješ číslom dvanásť v päť – cípej hviezde, svedčí o tom zdravý žalúdok, pankreas, slezina.
 2. Po ľavej ruke máš označené číslo dva, vidíš, počuješ hovoriť číslo deväť – použitá múdrosť života, je to územie slova živého prúdu energie využívaná v praxi, posilňuje obličky, močový mechúr.
 3. Po pravej ruke máš označené číslo tri, vidíš, počuješ hovoriť číslo desať – vytrvalosť života, je to územie skutku, žiješ pokrokovo, máš slovo overené v praxi, každý skutok potrebuje čas, posilnená pečeň a žlčník.
Piaty krok 2.

Vždy bude to, čo chce tvoje Ja, posilňuj svoje Ja mysľou – vzduch života, slovom – oheň života, skutkom – voda života a odbornosťou – zem života. Každý človek žije z prúdu energií, aký základ statiky si postavíš a obhájiš zdravé orgány v tele. Päť – cíp je program určený pre zdravý kmeň života – z programu: stromu poznania a žĺtok života z programu: kohút a vajce.

Zvládol si druhú lekciu stavby kmeňa života, podľa stromu poznania, alebo žĺtka, podľa „kohút a vajce,“ máš hodnosť Majora? Zvládol si v sebe holubicu, si človekom, ktorého peniaze neskorumpovali. Si čestným človek. Môžeš sa posunúť k lekcii tri, máš možnosť stať sa Podplukovníkom pre svojho posvätného ducha – psychiky a svojho tela – fyziky. Buď vždy na pozore, nech ti ruky pripomínajú archeológa v každom momente života: pre myseľ, slovo, skutok a odbornosť, všetko má mínus a plus – váhy života.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove 29.01.2021

Vytlačiť Vytlačiť