Kvet a plod človeka

Klaniam sa dokonalému vesmírnemu systému. Človek dostal rovnaký systém, ako planéta zem. Všetko, čo je na planéte zem, je i v človeku. Systém planéty Zem kresťania nazvali kríž. Planéta Zem strieda štyri ročné obdobia.

Aj človek je postavený na základoch štyroch ročných období. Každé ročné obdobie má svoju úsečku. Začiatok, priebeh a ukončenie. Tento proces prebieha štyrikrát. V myšlienkach – máme proces zimy. Narábame so vzduchom. Vyriešime svoju genetiku? V slove beží proces jari. Narábame s ohňom. Riešime svoje podvedomie. Uznávaný skutok vzniká z talentu človeka, voláme ho: prax, tréning. Beží proces leta. Narábame s vodou. Formujeme svoje vedomie. Blížni pre človeka znamenajú v tomto prípade zasnúbenú zem. Prijímaš emóciu NIE, stávaš sa osivom života. Rastieš, stávaš sa kvet života, rozvinieš sa – pochopíš slovo – zvládneš emóciu Nie. Prekonáš strach, zlosť, nespokojnosť…- voláme to tma života, aby si našiel emóciu Áno, plod života. Získal istotu života, radosť, spokojnosť…- voláme to deň života. Prijal si proces jesene, prijal si zem. So svojimi blížnymi riešiš svoju karmu, pokrok človeka. Tak štyri prvky, meniace sa na živly: vzduch, oheň, veda, zem, sa stali základom pre ľudský život. Pozri si kľúčové slová tabuľky, aby si všetko lepšie pochopil, pravidlá kolobehu života.
Pripomínam každému rozprávku“ Šípová Ruženka“, ktorá spala sto rokov. Použi múdrosť človek, aby si svoje odkliatie, zvládol za sto dni. Zvládneš malý mozgový blok, mozgovú disfunkciu. Odstrániš si sám blok s myšlienkou: aj toto má naslovovzatého odborníka, alebo použi odborníka na nervové zakončenie, aby si získal rešpekt poriadku kolobehu života.
Zvládaš prvú štvrť- boj života. Prichádza myšlienka ako vlak po trati. Stíš sa, aby sa myšlienka ohriala informáciou. Tvoj základný informátor je tvoja duša, dokonalý internet. Používaš dušu, keď si zvládol proces zimy, negatívny postoj premeníš na pozitívny postoj. Týraš sa sám negatívnym postojom. Odpusť sebe, odpusť komukoľvek, zbav sa zlodeja života, ktorý trhá tvoj neoplodnený kvet, ničí tvoj plod života. Pozri sa na to z inej strany. Všetko prichádza preto, aby posilnilo, oplodnilo tvoj kvet života. Maj cieľ, aj toto má umelecký výkon, časom sa rozvíjaš, staneš sa pre blížnych plodom života. Umelecký výkon pre blížneho sa stáva osivom života, zanecháva receptúru pre časy minulé, prítomné budúce.

V myšlienkach používaš svoju dušu – dokonalý internet, otváraš svoje sýpky. Pros, klop na všetku zlobu, ktorú nesieš na svojich ramenách, už sa netýraj slovom, nehľadaj vinníka, lebo si púšťaš do svojho tela zlodeja tvojho vlastného života. Voláme to diagnóza, smrť. Stíš sa, aby si našiel čistotu. Čistotu voláme – receptúra. Proces zimy- myšlienka prebieha, napaľovanie programu z duše – dokonalého internetu do mozgu. Zvládol si prvú štafetu napaľovanie informácií z duše do mozgu, aby si pripravil cestu plodného života. Stal sa osivom svojho života. Si pripravený prejsť kolobehom života.
Zvládaš druhú štvrť boj života. Prichádza slovo, ako vlak po svojej trati. Tak ako v rozume je zapísaná genetika, môžeš ju zmeniť, meníš podvedomie, aby tvoj jazyk zaspieval také tóny, aké potrebuješ, aby ťa ľud prijal, ako naslovovzatého odborníka. Uč sa hovoriť láskavo, jemne. Zdokonaľuj svoje trate – slovné spojenie. Toto je územie ohňa, ukuj si hlások tak, aby sa na tvoj hlas ľuďom otvárali ústa od úžasu, automaticky si otváraš každé dvere. Máš spravodlivé slovo, z nevedomosti ponúkaš sebe, človeku a ľudu vedomosť. Prijal si slovo, prijal si jar života. Zakorenil si sa posvätným ohňom. Zvládol si druhú štafetu života, ovládaš jazyka remesla.

Prichádza tretia štvrť boja. Vlak zastal. Máš, našiel si kľúčové slovo remesla. Robíš skúšku správnosti: skutok. Začínaš tréningom, stal si sa učňom, čas preverí tvoj talent. Ukáže čas, prejavíš sa ako vychýrený majster. Vyrástol si. Zvládol si leto života. Rozkvitáš ako najkrajší kvet- prijímaš novú zákazku a vidieť plody tvojich činov – výsledky v prítomnom čase. Zvládol si tretiu štafetu života, rozhýbal si svoje telo, slovo ti spieva a ty si sa naučil tanečné kroky kľúčových slov života.

Vyhlasovanie víťazov, štvrtá štvrť, pre dosiahnutie celku. Tvoji blížni ťa obdivujú, sú tvoji zákazníci. Nájdu sa aj takí, ktorí chcú kráčať v tvojich šľapajach. Buď dobrým učiteľom pre svojich blížnych, stanú sa tvojimi súpermi, len tak vybrúsiš, vychytáš umelecké dielo zrelého plodu života, pre všetky časy minulé, prítomné, budúce.

Uvedom si človeče, že si živý laser, po ktorom zdravo kráčaš. Plod života meníš v myšlienkach na osivo, prijímaš zimu. Slovo zvestuješ ako zdravé osivo, stávaš sa jarou nového života. Vyhrnieš si rukávy, aby si sa stal majstrom v obore. Rozkvitneš, vypracuješ sa z kvetu života na milosrdného človeka, ponúkol si sám seba, ako plod života. Podávaš umelecký výkon vo svojom obore, vďaka svojim blížnym. Tak vzniká raj – rutina života.

S pozdravom a úctou Matejová

V Bardejove 29.12.2018

Vytlačiť Vytlačiť