Kto si človek?

Si strom poznanie a každý človek je strom poznania. Poďme rozoberme to.

Dych života: pros a ďakuj za svoje emócie. Posilňuješ svoj dych života, vďaka svojim blížnym, ktoré nám vyvolávajú emóciu, pohľad na vec. Zlá emócia posilňuje výdych, keď hľadáš riešenie. Dobrá emócia posilňuje nádych, keď ďakuješ za riešenie. Posilňuješ pľúca, hrubé črevo. Tu sa skrýva prvok kov.

Múdrosť života: pros a ďakuj za reťaz slov, ktoré tvoria receptúru. Spútaj sa reťazou múdrosti, aby si v sebe našiel zázrak novej jari. Posilňuješ obličky, močový mechúr. Tu sa skrýva prvok voda.

Zázrak života: pros, aby si našiel možnosti života. Ďakuj, aby si udržal zázrak života, reťaz slov, ktoré tvoria receptúru. Vytváraš prebudenie sily pre strom novej jari. Tu pučí nová sila a letokruhy sa posúvajú. Posilňuješ v sebe mozog napojený na dušu, ktorý je pre človeka dokonalý internet. Tu sa skrýva prvok svetla.

Prúdiaca sila človeka: stále chodíš tunelom, ako prúdiaca krv v tvojich žilách. Poznávaš a ďakuješ sýtiš svoje bunky, odovzdávaš im kyslík, posilňuješ v sebe aortu, tepnu … . Dovolil si sám sebe nadýchnuť sa. Máš problém s poznávaním? Pros, aby si mohol vydýchnuť. Používaš v sebe kysličník uhličitý, palivo na svoj posvätný oheň v hľadaní dokonalosti v prítomnej chvíli. Posilňuješ v sebe dutú žilu, odstraňuješ v sebe kovy, nepotrebné splodiny. Posilňuješ v sebe srdce, tenké črevo. Tu sa skrýva prvok oheň.

Tvorivá sila človeka: každý človek je májovým kvetom v našej rajskej záhrade. Čím si? Mrázikom, ktorý spáli v máji kvet? Alebo včelou, ktorá zbiera nektár? Učíš sa pohybovať, ako herec na pľaci, ktorý hrá svoju profesionálnu úlohu? Alebo ako vrkoholík, ktorý sa nevie zasýtiť svojou činnosťou? Odhalí ťa čas. Prezradí ťa žalúdok, pankreas, slezina, hormonálny systém. Tu sa skrýva prvok zem.

Krížové cesty človeka: prešiel si praxou. Teraz odhalíš svoj plod života. Po jednej ceste sa dostávaš do koreňa stromu, ďakuj za koreň stromu, za svoje presvedčenie, že všetko stojí na dokonalosti. To je tvoja minulosť. Na čom stávaš ty osobne? Odhalí ťa čas, tvoj koreň stromu. Po druhej ceste sa meria kmeň stromu. Ďakuj za prítomné poznanie a poznávanie, aby si udržal viazanosť letokruhov, že si sa stal miazgou stromu a vyživoval celý strom. Tretia cesta je koruna stromu. Tak sám sebe tvoríš bohatú korunu stromu, svoju vlastnú budúcnosť, ako si sníval pokrokovo. Tu ťa odhalí tvoja pečeň a žlčník. Tu sa skrýva prvok strom.

Jadro sily stromu poznania: tu ukladáš zlaté plody svojho života. To sú tvoje baterky, pre ľudské telo. Tu je skryté jadro. To všetko programuješ v každej prítomnej chvíli. Tu je tvoj lúč jadra a lúče tvojich blížnych.

To všetko sa skrýva v každej jednej bunke.

Keď si ponižoval čokoľvek, bral si sám sebe dych života. Keď si povyšoval, mal si silný plameň života, zhorel ti kyslík. Nemáš čo dýchať, nemôžeš sa nadýchnuť. Načo si tu?

Aby si poznával pravdu slova a podľa pravdy slova urobíš dokonalý pohyb.

Čomu si sa sám upísal, aby si našiel svoju úctu, od svojich detí, vnukov pravnukov. Či sú to fyzické deti, alebo tvoja práca – dieťa tvojich rúk.

Ži pre prítomnú chvíľu. Ver v dokonalosť, tak použiješ dušu, svoj dokonalý internet.

S pozdravom a úctou Matejová

V Bardejove 27.08.2018— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť