Kristus svetlo sveta v človeku

Kristus svetlo sveta v človeku je jasná myseľ odborníka pre čin, ktorý následne blížnym napomáha k rozkvetu, preto si najprv predstavíme učivo a tabuľky kolobehu života pre štvor – cíp, aby sme svoje zmysly – tabuľky pre päť – cíp, mali vždy pripravené pre dokonalosť božiu: pre šesť – cíp. Učivo a tabuľky sme predstavili viackrát, hľadaj a nájdeš v materiáloch od 4.3.2021 od úvodu lekcii až po 10 lekciu, od 13.1. 2021 po jednej lekcii, 8.10.2020, 28.10.2018, 19.12.2016, 30.06.2016.

Všetko od pradávna má svoje čisté svetlo, kde je dokonalosť Božia uchopená pre zdravý vývoj človeka. Systémy s tabuľkami do seba dokonalé zapadajú, preto príležitostné emócie nám treba spracovať, kde všetko uchopíme, ako čarovnú guľu. Čarovnú guľu života nám predstavuje naša planéta Zem, kde stíšením ukotvíme energiu pre informácie a tak poznávame silu vesmíru Univerzum v sebe. Novú pokrokovú informáciu načítavame, len cez svoju zvedavosť: ,,Klopte a otvorí sa Vám, Proste a nájdete … ,“ sú to formulky ukotvenia sa, dokonalého internetového prijímača pri nespokojnosti, pochybnostiach, strachu, závisti, krivdy …, a tak následne odstránime zo života nevedomosť, temnotu, tmu so zmyslami človeka pre päť cíp, otvárajú myseľ – šesť cíp pre svetlo života, preto, keď tomu nerozumieme v tichosti a kľude prosme, zbavíme sa kŕčoch života, aby sme oplodnili rozum, vesmír Univerzum nám podá liečivú plazmu, otvoríme informácie pokroku pre Diamantovú dobu. Všetko má štyri doby, prvá doba spí, druhá dobá šeptá informácie rozumu, tretia doba informácie používame v praxi k pohybu tela, štvrtá doba je uskladnenie informácií pre rozkvet Božích detí – blížnych a zrelosť aktívnej bunky. Slovo BOH vždy čítaj: ,,Bohatstvo osobnosti hľadaj“, spoznávaj svojich strážcov pokladu – emóciu nie a majiteľov pokladu – emóciu áno.

Človek dostal do vienka svetlo, ktoré svojou a blížnych zvedavosťou rozžiarime, a tým prichádza čistý nápad pre pokrok Božích detí. Keď som bola ranom veku, ešte sliepky chodili aj do domu. Ľudia žili v strachu v nevedomosti, že každý človek je hriešny, pod tým slovom sa skrývalo zamaskovanie elity – pyšných ľudí, ktorí človeka berú ako Ďura Truľa, zanedbaná, odkopnutá, znevážená informácia pokroku. Dnešný človek je vedomý, vie si informácie získať, overiť pre dokonalý chod čistoty celku, ako to je v prírode, alebo akú kvalitu potrebuje vydať odborník remesla, aby sa ujal k spokojnosti vo svojej kvalifikácii a tak následne zažil charizmatickú chvíľu svojho života, získal čerešničku na torte.

Majme čistú kuchyňu, aby nám pri práci nebehala žiadna háveď z kurína, chlieva, ktorá sa predvádza nejakým papierovým certifikátom v odbornosti, ale nech človeka zdobí robota, ktorá sa chváli sama. Stará veta socializmu: ,,Dajte mi ľudí, Ja to urobím“, vidíme, že schopných ľudí máme, ale či máme schopných vodcov svojho života? – pre vytváranie charizmatických chvíľ života? – vytrácajú sa, miznú, preto stíšme sa, aby strážcovia pokladu vydali nové svetlo, pre nové napredovanie Božích detí čistoty – zdravá receptúra sa chváli sama, každý labužník chce ju vlastniť, tak sa stáva vorkoholikom.

Používajme čarovnú guľu, ukotvenie svojej osoby, tak ako obsluhujeme auto, plynový pedál – pros, naštartuj pokrokovú silu vesmíru Univerzum a ubrzdí slovom ďakujem za silu vesmíru Univerzum, ( vesmír čítaj je to v češtine mír sve – mier pre všetkých čo hľadajú pravdu života a slovo Univerzum čítaj: ,, muž ver inú možnosť, muž v človeku je duša Adam a Eva je telo pre realizáciu slova), aby sme v sebe rozžiarili Kristove svetlo: ,,Poriadna robota sa chváli sama“, vytvárajme charizmatické chvíle života.

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove 21.09.2021

Vytlačiť Vytlačiť