Kontrola statiky človeka

V dnešných časoch je na mieste otázka, ako si kontrolovať a udržať zdravie tela pevnej statiky. Hovorí sa, čo praješ druhým, čakaj na sebe, preto každému človeku, systému, tvorovi, živému i neživému nerastu požehnaj, so záujmom, že všetko v rukách odborníka má bod statiky dokonalosti – kríž, pre rozkvet Božej inteligencie na zemi. Požehnaním aktivuješ požadovaný bod statiky a následne s blížnym a so systémom naberáš na sile plodnosti, uvedomuješ si, že záleží na úmysle človeka tvorivosti, ktorý s rešpektom hľadí na kríž, čo je to statika tvorivého človeka, ktorý načúva Bohu Univerzum.

  1. Keď sme si požehnaním blížneho, alebo systému aktivovali svoju silu, tým sme sa odmenili – prebehlo zrkadlenie spravodlivosti, spevnenie statiky, to znamená, posilnili sme sa s uctievanou, tajomnou, imaginárnou ranou v boku Ježiša Krista, aby sme mohli prirodzene zhlboka dýchať – preverili sme si prvé kontrolné miesto pre prirodzené dýchanie, tým svoj kríž zvládame niesť prvýkrát, ktorý máme v tvári: ,,zrak a čuch“, zrakom posilňujeme pečeň, žlčník a čuchom posilňujeme pľúca, hrubé črevo. Prebieha prvý obeh výživy blahodarného používania zlatého kopýtka jednorožca.
  2. Druhým kontrolným bodom pre spevnenie sily, sú tajomné uctievané imaginárne pribité nohy Ježiša Krista, na mieste rán je bod pre obličky, močový mechúr, kde si človek rád poklepkáva nohou pri premýšľaní, aby si múdro a chutne zvolil druhý krok života, a to už máme druhý kontrolný bod statiky v tvári kríža: ,,sluch a chuť“, sluchom počujeme nápady, tým posilňujeme obličky, močový mechúr a chuťou imaginárne ochutnávame svoju múdrosť života, tým spoznávame v jasnom svetle aj nové chute života našich blížnych, svojím výkonom nám trávi, posilňujeme žalúdok, pankreas, slezinu. Prebieha druhý obeh výživy blahodarným používaním zlatého kopýtka jednorožca.
  3. Tretím kontrolným bodom pre spevnenie sily je tajomné, uctievanie tŕňovej koruny a uctievanie rán na rukách Ježiša Krista, tu zoberme rozum do hrsti a jasne vidíme svoje srdce, aby sme si prirodzene aktivovali ,,rozum a hmat“ – hmatateľným rozumom sa dá plodne myslieť, tým držíme v kondícii myseľ a zdravé pohlavné orgány, len s takouto silou si môže srdce a tenké črevo plniť poslanie života. Prebieha tretí obeh výživy blahodarným používaním zlatého kopýtka jednorožca.

Odhalené skryté tajomstvo z kríža pre statiku človeka, vždy ťa sprevádza vrchom Golgota, a to je tvoja vlastná hlava, ktorá má kontrolné miesta pre zdravý pohyb tela, zvládnuť múdro dobu v prítomnej chvíli, tak sa ti prvý bod statiky prihovára a napomína: vidíš krásu života? Tak máš prirodzený hlboký nádych a výdych, druhý bod statiky ťa napomína príhovorom: počuješ krásu diania? Máš chuť, tečú ti sliny po nových aktivitách, tretí bod statiky ťa napomína príhovorom: máš v poriadku zdravý, funkčný rozum pre svoju a blížneho statiku? Srdce ti plesá radosťou.

Verím, že človek vyzrel a vidí, kedy je cisár nahý, alebo sa zdobí cudzím perím, tu použijem príbeh, ktorý som videla: ,,poľovanie na mladé dievčatá“. Príbeh sa začal, ako skupina dievčat stála v tenkých košieľkach a zrazu sa otvoril príklop na nore, z nory vyšli vyhladovaní vlci a na vrchole stáli lukostrelci. Začal sa hon na dievčatá, lukostrelci a vlci. Dievčatá sa rozbehli, draví vlci za nimi, jeden lukostrelec si urobil terč z hrude dievčat, druhý lukostrelec strieľal vlkov a zrážal priame strely bezcitného lukostrelca, aby chránil dievčatá. Pozrime si hĺbku príbehu: ,,cisár je nahý“ – človek bez srdca, nevidí, že mieri svojím zavíjaním rovno do srdca, lebo si myslí, že má pravdu, ale nevie, nehľadá možnosti, tak následne zostáva nahý, pretrhol spojenie s Bohom Univerzum. Druhý strelec, mal srdce na zdravom mieste, vždy s každou ranou zasiahol presný cieľ, z dievčat zostalo len jedno, ktoré malo v sebe bojovnosť, chcelo chrániť svoju sestru ale márne, obratne použila v boji šípy, ktorým sa vyhla, alebo boli zneškodnené druhým strelcom a tak mala zbraň pre zabitie dravých vlkov, poučenie: preto prestaňme šomrať, báť sa o seba, o blížnych, aby sme vnútorné zavíjanie vlkov utíšili. Zostala sama …, tak ako my zostávame veľakrát sami pri používaní dokonalého internetu = ,,stíšením sa“, nájdeme Božie kúsky pravdy zahalené pre zdravý výkon zdravého človeka, len pomaly plníme rozkvet v každej jednej situácii. Chyťme si zdravý rozum do svojich rúk, pozerajme s rešpektom na situácie a na blížnych, pokrokového človeka všetko osloví, čo má hlavu a pätu, dokázali to blížni čistého srdca, to časom dokážem i Ja sám, potrebujem si na to vytvoriť priestor a čas, aby som sa časom stal odborníkom, len tak budem pripravený s citom porozumieť zodpovednému životu.

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove: 11.11.2021

Vytlačiť Vytlačiť