Končí sa doba dostihov

Odchádzame z doby, ktorá nám pripomína hru dostihy. Kto pozná a hral hru: ,,dostihy“, tomu sa vidina predstavy o prítomnej chvíli zrovná s hrou žitej doby dostihov. Jasne vidieť hŕstku výhercov i prehrávajúci národ, kde všetko ide dolu vodou. Žitá doba odchádza, poďme čítať článok s pochopením. Skrátka povedané, skrytá hĺbka hry:

  1. prvú stranu od štartu nazveme mysľou, tam sa kupujú najlacnejšie kone, aj platia pokuty pre postup spoluhráčov cez územie cesty hry, ktoré sú lacnejšie. Ponaučenie: Hľadáš vo všetkom dokonalosť cez meditáciu mysle? Stišuješ sa, aby myseľ pozitívne pracovala? Zrovnávaš energiu sily so všetkým a s každým, aby sa aktivovalo jadro podstaty, tak dodržíš vetu osobnej sily: ,,Miluj svojho blížneho, ako seba samého,“ hľadáš Božieho experta – gazdovský rozum.
  2. druhú stranu od štartu nazveme slovom, tam sa kupujú kone o niečo drahšie, aj platia pokuty pre postup spoluhráčov cez územie cesty hry, ktoré sú o niečo drahšie. Ponaučenie: Aké slová si púšťaš vo svojej mysli? Aké slová používaš zo svojho vnútra svojej osobnosti k blížnym? Aký je tvoj vnútorný úmysel? Tri otázky pre otváranie jadra osobnej podstaty: ,,A slovo sa skutkom stalo.“ Odpovedz si sám, ako bojuješ so svojou mysľou, aby ti prúdili pozitívne nápady pokroku zdravého jadra.
  3. tretiu stranu od štartu nazveme skutkom, tam sa kupujú kone vyššieho levelu, aj pokuty sú mastnejšie. Ponaučenie: Si stíšený, aby ti išla robota od ruky? Robota sa praxuje tromi spôsobmi. Pripustíš si odpor, nikdy sa tú prácu nenaučíš, jadro osobnej podstaty si zničíš. Nútiš sa, že to musíš dokázať? Znásilňuješ, presilíš jadro podstaty. Všetko len do času, telo zaznamená násilie. Pripravíš sa na prácu. Práca je svätá omša: 1. čítanie – odpor, čítanie starého zákona. 2. čítanie – násilie vybrať si, ako to správne urobíš, nový zákon. 3. Evanjelium pozri sa na slovo bližšie: ,,Eva je nil um“ – rozhodnutie za zdarným cieľom, razíš si cestu, ako rieka Níl. 4. kázeň – príprava materiálu a náradia pre realizáciu výkonu. 5. obeta chleba – prevedená činnosť. 6. obeta vína – spokojnosť výkonu, až sa spokojnosť nevydarí, treba prácu vychytať – opakovať – trénovať – šperkovať, vychytaná práca je olympiádou – poriadna robota sa chváli sama. 7. amen – tak je – koniec svätej omši – výkon zaznamenal cieľ cesty a posúva nás do najvyššieho levelu.
  4. štvrtú stranu od štartu a príchod do cieľa nazveme odbornosťou, tam sa kupujú kone najvyššieho levelu, aj pokuty sú najvyššie. Ponaučenie: vo všetkom hľadaj kvalitu odbornosti, otváraš si zdravé jadro svojho ducha a svojich buniek tela, ktoré je dušou – dokonalým internetom informácií pre pohyb Božieho chrámu – tela človeka – biorobota.

Urobme hrubú čiaru za všetkým, odmeníme sa rýchlou, dobrou rannou pravidelnou stolicou. Každú chvíľu hra pokračuje, zrovnajme si energie podľa hore uvedeného zákona, ináč platíme svojím zdravím: psychikou a fyzikou. Nevedomosť neospravedlňuje, každý pre každého je studňou mŕtvej a živej vody- EKG, ktorá je pérovaním človeka – biorobota, začať všetko odspodu, čo je to dotyk neokysličenej krvi tečúcej dutou žilou, našiel si riešenie, hľadaj možnosti, máš vrchné pérovanie, si v srdci, našiel si živú vodu, prúd okysličenej krvi, ktorá preteká aortou do tepny až k bunkám pre aktívny pohyb psychiky a fyziky.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Liberci: 07.05.2022

V Bardejove: 09.05.2022 Konzultanti: Beáta Vojčíková, Lucia Sobolčíková

Vytlačiť Vytlačiť