Kolobeh života od človeka vyžaduje plnú pohotovosť

Kríž človeka je statika: „Hygiena inteligencie človeka.“

Všetko má svoje určené miesto, aby sa skloňovalo cez sedem pádových otázok. Zakladateľ slovenčiny, vie prečo je to tak. Gramatika slovenčiny a dokonalosť tabuliek nám poslúži v tabuľkách kľúčových slov šesť, sedem a desať. Dnes použijeme slovenčinu a tabuľku kľúčových slov sedem. Bude nás zaujímať prvý pád, ako si pracoval so svojou chémiou šesť pádov – šesť dní, aby si zvládol – osobné emócie, tak dosiahol oslobodenie siedmym pádom, rozžiaril jadro bunky.

Ako človek na sebe pracuje v kolobehu života, tak udržiava statiku, nesie svoj kríž – osobnú inteligenciu hygieny človeka.

Zahnali sme človeka do kúta besnoty: myseľ, slovo, skutok, odbornosť padá na hlavu.

Vyjdi zo svojho kúta besnoty prvýkrát človek, aby si obhájil hygienu inteligencie človeka. Použi myseľ svoju, pracuj s mysľou, aby si obhájil svoj kríž- spevnil statiku. Tak zo slova čert sa v prvom páde dopracuješ ku slovu: ČERTOM, dávaj pozor na reč neveriaci TOM, vždy sa ťa bude týkať kolobeh života: „Vedomosti k odbornosti.“

Vyjdi zo svojho kúta besnoty druhýkrát človek, aby si obhájil hygienu inteligencie človeka. Použi slovo svoje, pracuj s jazykom, aby si obhájil svoj kríž- spevnil statiku. Tak zo slova satan v prvom páde, vznikne nové slovo v siedmom páde SATANEM. Áno, je to skloňovanie v českom jazyku, našich bratov, ale aj v mojom nárečovom šarišskom jazyku, aby som dostala správny duchovný materiál: TAS AMEN. Zviditeľnená česť človeka.

Vyjdi zo svojho kúta besnoty tretíkrát človek, aby si obhájil hygienu inteligencie človeka. Používaj svoje overené slovo v praxi, aby si obhájil svoj kríž- spevnil statiku. Tak zo slova diabol v prvom páde, vznikne slovo DIABLOM. Spracujeme materiál písmen, aby sme potešili duchovno: „Balí dom.“ Prečo je tam dĺžeň ako materiál navyše? Zastala tam pracovitá ruka človeka, drží svet poctivých ľudí pokope. Práca šľachtí človeka.

Vyjdi zo svojho kúta besnoty štvrtýkrát človek, aby si obhájil hygienu inteligencie človeka. Podeľ sa so svojimi skúsenosťami, aby si obhájil svoj kríž- spevnil statiku. Tak každý zváži svoju lásku k mysli, k slovu, ku skutku. Zo slova lucifer získaš nový duchovný materiál: „UČÍ FÉR.“ Písmeno L (láska) si rozbil na tri časti, aby si cítil duchovnú ochranu vesmírneho tvorcu svojich rúk, tam kde pracuješ a nôh, tam kde chodíš. Získaš dva dĺžne a jeden mäkčeň. Stále pri tebe stojí stvoriteľ, on bol prvý, aby ti pomohol s tvojou nevedomosťou a stál si sa vedomý. Dôveruj, ale preveruj.

Nič sa nedáva zadarmo. Zvládaj slovo pros a ďakuj, aby si prešiel všetkými pádovými otázkami!

Piaty pád slovenčiny, besnota spoločnosti, vyňali bohom zasnúbenú zem. Piaty pád je aj v tabuľke kľúčových slov žalúdok, pankreas, slezina, chuť… a mnohé iné kľúčové slová. Stačí si prejsť krok po kroku na www.immanuel.eu informácie obšírne z učebníc v kolónke HVIEZDA:
V najnovšej verzii: Jedná bunka jeden Boh.

V starších verziách, ktoré boli trochu obrúsené novou verziou:
Šlabikár v človeku, Krásna Helena, Pravidlá proroka: „Kameň mudrcov,“ z knihy poznania, Maľovanka, ostatné články sú stručné, ale hlboké. Vybrané slová z tabuľky kľúčových slov, pre hygienu inteligencie, pre spevnenie statiky – kríža božieho.

V kolónke Diskusia je učebnica: Privítajme v sebe svetový mier: „manuál života.“ Je tam báseň z roku 1998 Neutekaj zastav sa.

S pozdravom a úctou Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť