Jednorožec človeka

Pomenujme si správne rozprávkového jednorožca: pero, ktoré samo píše receptúry. Ponaučenie biblie: ,,Kto je bez hriechu, nech prvý hodí do Márie Magdalény kameň, hovorí Ježiš a prstom písal do piesku. Kameň človeka je žiarivá duša diamant, svojou zvedavosťou otvárame programy duše, z toho vyplýva, že všetko na čo pomyslíme, požehnáme, urobíme kríž, označíme statiku, tým spustíme informáciu samočinného pera, sila človeka rastie chcenosťou poznania, užíva silu pre seba a pre každú bytosť. Úmysel je sila, napĺňa ciele. Text z biblie: Ježiš spoznal, že ktosi poprosil o liečivú silu, lebo to cítil, k úmyslu sa priznala žena a hneď bola vyliečená, preto sa stíš/me/, daj/me/ tomu čas, požehnaj/me/ strach, krivdu, zlosť, žiaľ … pýchu, aby si, sme vytvorili liečivú silu. Prežívaním horeuvedených emócií, si, sme len dojnou posvätnou indickou kravou, kde ľudskú dušu riadia programy elít – sivé ufo bytosti.

Vošli sme do novej éry života, kde len zvedavosťou budeme kresať, brúsiť svoj kameň – dušu diamant, až sa svojím pričinením vybrúsime a odhalíme v sebe prvopočiatok svojej dokonalosti, kde skratka BOH znamená: bohatstvo osobnosti hľadaj, tak všetko prejde citlivými váhami, kde tvoja kapitánska loď, zdravo – tvorivo používa rozum, vďaka stíšeniu a prijatiu situácie aktivujeme diamantový kameň – dušu.

Príklad, cvičenie: dobrý pocit prehltni ako slinu, z dna svojho hltana cítiš ako sa ti dvíha panva, dotýkaš sa svojej prvej čakry – dokonalosti, druhej čakry – tvorivosti, tretej čakry – možnosti, tým posilníš trávenie – brucho a vylučovanie – podbruško. Pomaly tíško dýchaj a načúvaj novým informáciám, alebo pri akejkoľvek svojej výkonnej činnosti sa správne ukotvi – prever/me/ si dno svojej panvy prehltnutou slinou, aby si s ľahkosťou odovzdal plodné dielo.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 30.01.2022

Konzultant: Beáta Vojčíková, Mária Mihaliková 30.01.2022

Vytlačiť Vytlačiť